COMERCIAL.ro

BBI-DENT S.R.L.

Municipiul Vaslui, Vaslui
Întrerupere temporară de activitateInactiv fiscal din 7 aprilie 2026

Activitate suspendată din 1 aprilie 2026

Activitate principală: 8623 — Activități de asistență stomatologică

Înregistrată la 12 septembrie 2022 · 4 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2025)
168,4 K RON▼ 3,9 %
Profit net (2025)
63,5 K RON▼ 12,7 %
Angajați
10,0%
Capitaluri proprii
63,7 K RON▼ 12,6 %

Cifra de afaceri și profitul — BBI-DENT S.R.L.

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 168.419 lei, profit net de 63.453 lei și 1 angajat. A depus bilanțuri pentru 4 ani (2022–2025). Cifra de afaceri a crescut de la 18.286 lei în 2022 la 168.419 lei în 2025, cu un maxim de 175.203 lei în 2024.

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre BBI-DENT S.R.L.

BBI-DENT S.R.L. are CUI 46816695 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J37/809/2022. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 12 septembrie 2022, cu o vechime de 4 ani. Starea actuală: „întrerupere temporară de activitate”. Sediul social este în Municipiul Vaslui, Vaslui. Activitatea principală este CAEN 8623 – Activități de asistență stomatologică.

Alte firme din domeniu

CAEN 8623 – Activități de asistență stomatologică · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre BBI-DENT S.R.L.

Care este CUI-ul firmei BBI-DENT S.R.L.?

CUI-ul firmei BBI-DENT S.R.L. este 46816695. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J37/809/2022.

Unde are sediul BBI-DENT S.R.L.?

BBI-DENT S.R.L. are sediul social în Municipiul Vaslui, Vaslui.

Ce activitate are BBI-DENT S.R.L.?

Activitatea principală declarată de BBI-DENT S.R.L. este CAEN 8623 – Activități de asistență stomatologică.

Ce cifră de afaceri are BBI-DENT S.R.L.?

În 2025, BBI-DENT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 168.419 lei. Profitul net a fost de 63.453 lei.

Câți angajați are BBI-DENT S.R.L.?

În 2025, BBI-DENT S.R.L. a avut în medie 1 angajat.

Cât de veche este BBI-DENT S.R.L. față de alte firme din domeniu?

BBI-DENT S.R.L. are o vechime de 4 ani și este mai nouă decât 69,3% dintre cele 11.047 de firme active cu CAEN 8623 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 7 ani.

Câte firme cu CAEN 8623 înființate în 2022 mai sunt active?

Dintre cele 1.424 de firme cu CAEN 8623 înființate în 2022 care au depus cel puțin un bilanț, 1.271 (89,3%) mai sunt active; BBI-DENT S.R.L. nu mai este activă.

În ce județe activează firmele cu CAEN 8623?

Cele mai multe firme active cu CAEN 8623 sunt în București: 2.588 din 11.047 (23,4%). În județul Vaslui sunt 99.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci