COMERCIAL.ro

BARONEL FLOORS S.R.L.

Municipiul Craiova, Dolj
În funcțiune

Activitate principală: 4100 — Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

Înregistrată la 7 noiembrie 2024 · un an vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2025)
376,6 K RON▲ 330,6 %
Profit net (2025)
251,5 K RON▲ 198,5 %
Angajați
2
Capitaluri proprii
251,9 K RON▲ 198,3 %

Cifra de afaceri și profitul — BARONEL FLOORS S.R.L.

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 376.582 lei, profit net de 251.451 lei și 2 angajați. A depus bilanțuri pentru 2 ani (2024–2025).

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre BARONEL FLOORS S.R.L.

BARONEL FLOORS S.R.L. are CUI 50842072 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J2024038805006. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 7 noiembrie 2024, cu o vechime de 1 an. Starea actuală: „funcțiune”. Sediul social este în Municipiul Craiova, Dolj. Activitatea principală este CAEN 4100 – Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale.

Firme cu cifră de afaceri apropiată

CAEN 4100 – Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre BARONEL FLOORS S.R.L.

Care este CUI-ul firmei BARONEL FLOORS S.R.L.?

CUI-ul firmei BARONEL FLOORS S.R.L. este 50842072. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J2024038805006.

Unde are sediul BARONEL FLOORS S.R.L.?

BARONEL FLOORS S.R.L. are sediul social în Municipiul Craiova, Dolj.

Ce activitate are BARONEL FLOORS S.R.L.?

Activitatea principală declarată de BARONEL FLOORS S.R.L. este CAEN 4100 – Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale.

Ce cifră de afaceri are BARONEL FLOORS S.R.L.?

În 2025, BARONEL FLOORS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 376.582 lei. Profitul net a fost de 251.451 lei.

Câți angajați are BARONEL FLOORS S.R.L.?

În 2025, BARONEL FLOORS S.R.L. a avut în medie 2 angajați.

Pe ce loc se află BARONEL FLOORS S.R.L. în domeniul său?

După cifra de afaceri din 2025, BARONEL FLOORS S.R.L. se află pe locul 4.944 din 12.571 de firme active cu CAEN 4100 care au depus bilanț, iar în județul Dolj pe locul 96 din 287. Cifra de afaceri mediană în domeniu este de 210.409 lei.

Cât de veche este BARONEL FLOORS S.R.L. față de alte firme din domeniu?

BARONEL FLOORS S.R.L. are o vechime de 1 an și este mai nouă decât 65% dintre cele 12.571 de firme active cu CAEN 4100 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 5 ani.

În ce județe activează firmele cu CAEN 4100?

Cele mai multe firme active cu CAEN 4100 sunt în București: 1.875 din 12.571 (14,9%). În județul Dolj sunt 287.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci