COMERCIAL.ro

AXXA SERVICE SRL

Municipiul Caracal, Olt
Radiată

Radiată la 26 octombrie 2017

Activitate principală: 4520 — Întreținerea și repararea autovehiculelor

Înregistrată la 13 septembrie 2007 · 19 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2009)
45,3 K RON▼ 48,7 %
Profit net (2009)
12,3 K RON▼ 70,3 %
Angajați
10,0%
Capitaluri proprii
13,4 K RON▼ 75,5 %

Cifra de afaceri și profitul — AXXA SERVICE SRL

În 2009 a raportat o cifră de afaceri de 45.282 lei, profit net de 12.286 lei și 1 angajat. A depus bilanțuri pentru 2 ani (2008–2009).

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre AXXA SERVICE SRL

AXXA SERVICE SRL are CUI 22407898 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J28/738/2007. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 13 septembrie 2007, cu o vechime de 19 ani. Starea actuală: „radiată”. Sediul social este în Municipiul Caracal, Olt. Activitatea principală este CAEN 4520 – Întreținerea și repararea autovehiculelor.

Alte firme din domeniu

CAEN 4520 – Întreținerea și repararea autovehiculelor · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre AXXA SERVICE SRL

Care este CUI-ul firmei AXXA SERVICE SRL?

CUI-ul firmei AXXA SERVICE SRL este 22407898. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J28/738/2007.

Unde are sediul AXXA SERVICE SRL?

AXXA SERVICE SRL are sediul social în Municipiul Caracal, Olt.

Ce activitate are AXXA SERVICE SRL?

Activitatea principală declarată de AXXA SERVICE SRL este CAEN 4520 – Întreținerea și repararea autovehiculelor.

Ce cifră de afaceri are AXXA SERVICE SRL?

În 2009, AXXA SERVICE SRL a raportat o cifră de afaceri de 45.282 lei. Profitul net a fost de 12.286 lei.

Câți angajați are AXXA SERVICE SRL?

În 2009, AXXA SERVICE SRL a avut în medie 1 angajat.

Cât de veche este AXXA SERVICE SRL față de alte firme din domeniu?

AXXA SERVICE SRL are o vechime de 19 ani și este mai veche decât 82,3% dintre cele 12.121 de firme active cu CAEN 4520 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 8 ani.

Câte firme cu CAEN 4520 înființate în 2007 mai sunt active?

Dintre cele 1.197 de firme cu CAEN 4520 înființate în 2007 care au depus cel puțin un bilanț, 550 (45,9%) mai sunt active; AXXA SERVICE SRL nu mai este activă.

În ce județe activează firmele cu CAEN 4520?

Cele mai multe firme active cu CAEN 4520 sunt în București: 1.244 din 12.121 (10,3%). În județul Olt sunt 238.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci