COMERCIAL.ro

AVAT SRL

Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud
Radiată

Radiată la 29 martie 2010

Activitate principală: 4778 — Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate

Înregistrată la 31 ianuarie 2006 · 20 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2009)
0 RON
Profit net (2009)
-2,2 K RON
Angajați
0
Capitaluri proprii
-966 RON▼ 176,5 %

Cifra de afaceri și profitul — AVAT SRL

În 2009 a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și pierdere netă de 2.228 lei. A depus bilanțuri pentru 2 ani (2008–2009).

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre AVAT SRL

AVAT SRL are CUI 18331627 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J06/55/2006. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 31 ianuarie 2006, cu o vechime de 20 de ani. Starea actuală: „radiată”. Sediul social este în Municipiul Bistrița, Bistrița-Năsăud. Activitatea principală este CAEN 4778 – Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate.

Alte firme din domeniu

CAEN 4778 – Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre AVAT SRL

Care este CUI-ul firmei AVAT SRL?

CUI-ul firmei AVAT SRL este 18331627. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J06/55/2006.

Unde are sediul AVAT SRL?

AVAT SRL are sediul social în Municipiul Bistrița, Bistrița-Năsăud.

Ce activitate are AVAT SRL?

Activitatea principală declarată de AVAT SRL este CAEN 4778 – Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate.

Ce cifră de afaceri are AVAT SRL?

În 2009, AVAT SRL a raportat o cifră de afaceri de 0 lei. A încheiat anul cu o pierdere netă de 2.228 lei.

Câți angajați are AVAT SRL?

În 2009, AVAT SRL nu a raportat angajați.

Cât de veche este AVAT SRL față de alte firme din domeniu?

AVAT SRL are o vechime de 20 de ani și este mai veche decât 68,4% dintre cele 3.618 firme active cu CAEN 4778 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 13 ani.

Câte firme cu CAEN 4778 înființate în 2006 mai sunt active?

Dintre cele 703 firme cu CAEN 4778 înființate în 2006 care au depus cel puțin un bilanț, 281 (40%) mai sunt active; AVAT SRL nu mai este activă.

În ce județe activează firmele cu CAEN 4778?

Cele mai multe firme active cu CAEN 4778 sunt în București: 512 din 3.618 (14,2%). În județul Bistrița-Năsăud sunt 36.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci