COMERCIAL.ro

AUTO TRANS M.A.V. SRL

Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud
În funcțiuneInactiv fiscal din 8 noiembrie 2018

Activitate principală: 4941 — Transporturi rutiere de mărfuri

Înregistrată la 2 decembrie 2010 · 15 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2018)
0 RON
Profit net (2018)
0 RON
Angajați
0
Capitaluri proprii
-335 RON0,0%

Cifra de afaceri și profitul — AUTO TRANS M.A.V. SRL

În 2018 a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și profit net de 0 lei. A depus bilanțuri pentru 9 ani (2010–2018).

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre AUTO TRANS M.A.V. SRL

AUTO TRANS M.A.V. SRL are CUI 27769309 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J06/456/2010. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 2 decembrie 2010, cu o vechime de 15 ani. Starea actuală: „funcțiune”. Sediul social este în Municipiul Bistrița, Bistrița-Năsăud. Activitatea principală este CAEN 4941 – Transporturi rutiere de mărfuri.

Alte firme din domeniu

CAEN 4941 – Transporturi rutiere de mărfuri · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre AUTO TRANS M.A.V. SRL

Care este CUI-ul firmei AUTO TRANS M.A.V. SRL?

CUI-ul firmei AUTO TRANS M.A.V. SRL este 27769309. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J06/456/2010.

Unde are sediul AUTO TRANS M.A.V. SRL?

AUTO TRANS M.A.V. SRL are sediul social în Municipiul Bistrița, Bistrița-Năsăud.

Ce activitate are AUTO TRANS M.A.V. SRL?

Activitatea principală declarată de AUTO TRANS M.A.V. SRL este CAEN 4941 – Transporturi rutiere de mărfuri.

Ce cifră de afaceri are AUTO TRANS M.A.V. SRL?

În 2018, AUTO TRANS M.A.V. SRL a raportat o cifră de afaceri de 0 lei. Profitul net a fost de 0 lei.

Câți angajați are AUTO TRANS M.A.V. SRL?

În 2018, AUTO TRANS M.A.V. SRL nu a raportat angajați.

Cât de veche este AUTO TRANS M.A.V. SRL față de alte firme din domeniu?

AUTO TRANS M.A.V. SRL are o vechime de 15 ani și este mai veche decât 76,1% dintre cele 40.781 de firme active cu CAEN 4941 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 8 ani.

Câte firme cu CAEN 4941 înființate în 2010 mai sunt active?

Dintre cele 2.308 firme cu CAEN 4941 înființate în 2010 care au depus cel puțin un bilanț, 1.325 (57,4%) mai sunt active, iar AUTO TRANS M.A.V. SRL este una dintre ele.

În ce județe activează firmele cu CAEN 4941?

Cele mai multe firme active cu CAEN 4941 sunt în București: 2.848 din 40.781 (7%). În județul Bistrița-Năsăud sunt 806.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci