COMERCIAL.ro

AUTO SELECT PC S.R.L.

Sat Curteşti, Comuna Curteşti, Botoşani
În funcțiunePlătitor TVAo verificare luna aceasta

Activitate principală: 4781 — Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe

Înregistrată la 4 martie 2025 · un an vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2025)
742,6 K RON
Profit net (2025)
-139,2 K RON
Angajați
1
Capitaluri proprii
-138,2 K RON

Cifra de afaceri și profitul — AUTO SELECT PC S.R.L.

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 742.597 lei, pierdere netă de 139.231 lei și 1 angajat. A depus bilanț pentru 2025.

AnCifra de afaceri (lei)Profit net (lei)Angajați
2025742.597-139.2311

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre AUTO SELECT PC S.R.L.

AUTO SELECT PC S.R.L. are CUI 51390579, cod de TVA RO51390579 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J2025015451009. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 4 martie 2025, cu o vechime de 1 an. Starea actuală: „funcțiune”. Sediul social este în Sat Curtești, Comuna Curtești, Botoșani. Activitatea principală este CAEN 4781 – Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe.

Firme cu cifră de afaceri apropiată

CAEN 4781 – Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre AUTO SELECT PC S.R.L.

Care este CUI-ul firmei AUTO SELECT PC S.R.L.?

CUI-ul firmei AUTO SELECT PC S.R.L. este 51390579. Este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul RO51390579. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J2025015451009.

Unde are sediul AUTO SELECT PC S.R.L.?

AUTO SELECT PC S.R.L. are sediul social în Sat Curtești, Comuna Curtești, Botoșani.

Ce activitate are AUTO SELECT PC S.R.L.?

Activitatea principală declarată de AUTO SELECT PC S.R.L. este CAEN 4781 – Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe.

Ce cifră de afaceri are AUTO SELECT PC S.R.L.?

În 2025, AUTO SELECT PC S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 742.597 lei. A încheiat anul cu o pierdere netă de 139.231 lei.

Câți angajați are AUTO SELECT PC S.R.L.?

În 2025, AUTO SELECT PC S.R.L. a avut în medie 1 angajat.

Pe ce loc se află AUTO SELECT PC S.R.L. în domeniul său?

După cifra de afaceri din 2025, AUTO SELECT PC S.R.L. se află pe locul 711 din 2.881 de firme active cu CAEN 4781 care au depus bilanț, iar în județul Botoșani pe locul 3 din 19. Cifra de afaceri mediană în domeniu este de 112.368 lei.

Cât de veche este AUTO SELECT PC S.R.L. față de alte firme din domeniu?

AUTO SELECT PC S.R.L. are o vechime de 1 an și este mai nouă decât 79,1% dintre cele 2.881 de firme active cu CAEN 4781 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 6 ani.

În ce județe activează firmele cu CAEN 4781?

Cele mai multe firme active cu CAEN 4781 sunt în București: 489 din 2.881 (17%). În județul Botoșani sunt 19.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci