COMERCIAL.ro

AUTO DIVERSIS SRL

Municipiul Focşani, Vrancea
În funcțiunePlătitor TVAOperator vamal (EORI)o verificare luna aceasta

Activitate principală: 4781 — Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe

Înregistrată la 3 iunie 1993 · 33 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2025)
4,4 mil. RON▲ 25,3 %
Profit net (2025)
202,1 K RON▼ 13,4 %
Angajați
140,0%
Capitaluri proprii
2,3 mil. RON▲ 9,7 %

Cifra de afaceri și profitul — AUTO DIVERSIS SRL

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 4,4 mil. lei, profit net de 202.058 lei și 14 angajați. A depus bilanțuri pentru 18 ani (2008–2025). Cifra de afaceri a scăzut de la 6,1 mil. lei în 2008 la 4,4 mil. lei în 2025.

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre AUTO DIVERSIS SRL

AUTO DIVERSIS SRL are CUI 4141797, cod de TVA RO4141797 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J39/542/1993. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 3 iunie 1993, cu o vechime de 33 de ani. Starea actuală: „funcțiune”. Sediul social este în Municipiul Focșani, Vrancea. Activitatea principală este CAEN 4781 – Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe.

Firme cu cifră de afaceri apropiată

CAEN 4781 – Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre AUTO DIVERSIS SRL

Care este CUI-ul firmei AUTO DIVERSIS SRL?

CUI-ul firmei AUTO DIVERSIS SRL este 4141797. Este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul RO4141797. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J39/542/1993.

Unde are sediul AUTO DIVERSIS SRL?

AUTO DIVERSIS SRL are sediul social în Municipiul Focșani, Vrancea.

Ce activitate are AUTO DIVERSIS SRL?

Activitatea principală declarată de AUTO DIVERSIS SRL este CAEN 4781 – Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe.

Ce cifră de afaceri are AUTO DIVERSIS SRL?

În 2025, AUTO DIVERSIS SRL a raportat o cifră de afaceri de 4,4 mil. lei. Profitul net a fost de 202.058 lei.

Câți angajați are AUTO DIVERSIS SRL?

În 2025, AUTO DIVERSIS SRL a avut în medie 14 angajați.

Pe ce loc se află AUTO DIVERSIS SRL în domeniul său?

După cifra de afaceri din 2025, AUTO DIVERSIS SRL se află pe locul 303 din 2.881 de firme active cu CAEN 4781 care au depus bilanț, iar în județul Vrancea pe locul 6 din 72. Cifra de afaceri mediană în domeniu este de 112.368 lei.

Cât de veche este AUTO DIVERSIS SRL față de alte firme din domeniu?

AUTO DIVERSIS SRL are o vechime de 33 de ani și este mai veche decât 96,5% dintre cele 2.881 de firme active cu CAEN 4781 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 6 ani.

Câte firme cu CAEN 4781 înființate în 1993 mai sunt active?

Dintre cele 336 de firme cu CAEN 4781 înființate în 1993 care au depus cel puțin un bilanț, 133 (39,6%) mai sunt active, iar AUTO DIVERSIS SRL este una dintre ele.

În ce județe activează firmele cu CAEN 4781?

Cele mai multe firme active cu CAEN 4781 sunt în București: 489 din 2.881 (17%). În județul Vrancea sunt 72.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci