COMERCIAL.ro

ATRACTIVE MINERALS AYAN S.R.L.

Municipiul Baia Mare, Maramureş
Radiată

Radiată la 14 mai 2025

Activitate principală: 4618 — Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.

Înregistrată la 26 august 2022 · 4 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2024)
0 RON
Profit net (2024)
0 RON
Angajați
0
Capitaluri proprii
36,2 K RON0,0%

Cifra de afaceri și profitul — ATRACTIVE MINERALS AYAN S.R.L.

În 2024 a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și profit net de 0 lei. A depus bilanțuri pentru 3 ani (2022–2024).

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre ATRACTIVE MINERALS AYAN S.R.L.

ATRACTIVE MINERALS AYAN S.R.L. are CUI 46731564 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J24/1775/2022. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 26 august 2022, cu o vechime de 4 ani. Starea actuală: „radiată”. Sediul social este în Municipiul Baia Mare, Maramureș. Activitatea principală este CAEN 4618 – Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a..

Alte firme din domeniu

CAEN 4618 – Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre ATRACTIVE MINERALS AYAN S.R.L.

Care este CUI-ul firmei ATRACTIVE MINERALS AYAN S.R.L.?

CUI-ul firmei ATRACTIVE MINERALS AYAN S.R.L. este 46731564. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J24/1775/2022.

Unde are sediul ATRACTIVE MINERALS AYAN S.R.L.?

ATRACTIVE MINERALS AYAN S.R.L. are sediul social în Municipiul Baia Mare, Maramureș.

Ce activitate are ATRACTIVE MINERALS AYAN S.R.L.?

Activitatea principală declarată de ATRACTIVE MINERALS AYAN S.R.L. este CAEN 4618 – Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a..

Ce cifră de afaceri are ATRACTIVE MINERALS AYAN S.R.L.?

În 2024, ATRACTIVE MINERALS AYAN S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 0 lei. Profitul net a fost de 0 lei.

Câți angajați are ATRACTIVE MINERALS AYAN S.R.L.?

În 2024, ATRACTIVE MINERALS AYAN S.R.L. nu a raportat angajați.

Cât de veche este ATRACTIVE MINERALS AYAN S.R.L. față de alte firme din domeniu?

ATRACTIVE MINERALS AYAN S.R.L. are o vechime de 4 ani și este mai nouă decât 75,1% dintre cele 1.790 de firme active cu CAEN 4618 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 10 ani.

Câte firme cu CAEN 4618 înființate în 2022 mai sunt active?

Dintre cele 157 de firme cu CAEN 4618 înființate în 2022 care au depus cel puțin un bilanț, 123 (78,3%) mai sunt active; ATRACTIVE MINERALS AYAN S.R.L. nu mai este activă.

În ce județe activează firmele cu CAEN 4618?

Cele mai multe firme active cu CAEN 4618 sunt în București: 489 din 1.790 (27,3%). În județul Maramureș sunt 43.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci