COMERCIAL.ro

ARTISTIC SOLUTIONS SRL

Municipiul Arad, Arad
Radiată

Radiată la 8 mai 2019

Activitate principală: 9002 — Activități suport pentru interpretare artistică (spectacole)

Înregistrată la 22 noiembrie 2011 · 14 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2018)
0 RON
Profit net (2018)
-4,2 K RON▼ 41,6 %
Angajați
0
Capitaluri proprii
-11,2 K RON▲ 2.521,8 %

Cifra de afaceri și profitul — ARTISTIC SOLUTIONS SRL

În 2018 a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și pierdere netă de 4.217 lei. A depus bilanțuri pentru 8 ani (2011–2018). Cifra de afaceri a crescut de la 19.300 lei în 2011 la 22.080 lei în 2016, cu un maxim de 112.110 lei în 2015.

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre ARTISTIC SOLUTIONS SRL

ARTISTIC SOLUTIONS SRL are CUI 29372916 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J02/1342/2011. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 22 noiembrie 2011, cu o vechime de 14 ani. Starea actuală: „radiată”. Sediul social este în Municipiul Arad, Arad. Activitatea principală este CAEN 9002 – Activități suport pentru interpretare artistică (spectacole).

Alte firme din domeniu

CAEN 9002 – Activități suport pentru interpretare artistică (spectacole) · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre ARTISTIC SOLUTIONS SRL

Care este CUI-ul firmei ARTISTIC SOLUTIONS SRL?

CUI-ul firmei ARTISTIC SOLUTIONS SRL este 29372916. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J02/1342/2011.

Unde are sediul ARTISTIC SOLUTIONS SRL?

ARTISTIC SOLUTIONS SRL are sediul social în Municipiul Arad, Arad.

Ce activitate are ARTISTIC SOLUTIONS SRL?

Activitatea principală declarată de ARTISTIC SOLUTIONS SRL este CAEN 9002 – Activități suport pentru interpretare artistică (spectacole).

Ce cifră de afaceri are ARTISTIC SOLUTIONS SRL?

În 2018, ARTISTIC SOLUTIONS SRL a raportat o cifră de afaceri de 0 lei. A încheiat anul cu o pierdere netă de 4.217 lei.

Câți angajați are ARTISTIC SOLUTIONS SRL?

În 2018, ARTISTIC SOLUTIONS SRL nu a raportat angajați.

Cât de veche este ARTISTIC SOLUTIONS SRL față de alte firme din domeniu?

ARTISTIC SOLUTIONS SRL are o vechime de 14 ani și este mai veche decât 87,3% dintre cele 1.397 de firme active cu CAEN 9002 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 8 ani.

Câte firme cu CAEN 9002 înființate în 2011 mai sunt active?

Dintre cele 92 de firme cu CAEN 9002 înființate în 2011 care au depus cel puțin un bilanț, 61 (66,3%) mai sunt active; ARTISTIC SOLUTIONS SRL nu mai este activă.

În ce județe activează firmele cu CAEN 9002?

Cele mai multe firme active cu CAEN 9002 sunt în București: 384 din 1.397 (27,5%). În județul Arad sunt 29.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci