COMERCIAL.ro

ART OF SMILE SATU MARE SRL

Municipiul Satu Mare, Satu Mare
Radiată

Radiată la 12 iulie 2021

Activitate principală: 3250 — Fabricarea de dispozitive, aparate și instrumente medicale și stomatologice

Înregistrată la 9 martie 2016 · 10 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2020)
0 RON▼ 100 %
Profit net (2020)
-6,7 K RON▼ 116,2 %
Angajați
1▼ 50 %
Capitaluri proprii
-558 RON▼ 101,5 %

Cifra de afaceri și profitul — ART OF SMILE SATU MARE SRL

În 2020 a raportat o cifră de afaceri de 0 lei, pierdere netă de 6.669 lei și 1 angajat. A depus bilanțuri pentru 4 ani (2016–2020). Cifra de afaceri a crescut de la 23.060 lei în 2016 la 86.060 lei în 2018.

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre ART OF SMILE SATU MARE SRL

ART OF SMILE SATU MARE SRL are CUI 35779753 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J30/258/2016. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 9 martie 2016, cu o vechime de 10 ani. Starea actuală: „radiată”. Sediul social este în Municipiul Satu Mare, Satu Mare. Activitatea principală este CAEN 3250 – Fabricarea de dispozitive, aparate și instrumente medicale și stomatologice.

Alte firme din domeniu

CAEN 3250 – Fabricarea de dispozitive, aparate și instrumente medicale și stomatologice · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre ART OF SMILE SATU MARE SRL

Care este CUI-ul firmei ART OF SMILE SATU MARE SRL?

CUI-ul firmei ART OF SMILE SATU MARE SRL este 35779753. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J30/258/2016.

Unde are sediul ART OF SMILE SATU MARE SRL?

ART OF SMILE SATU MARE SRL are sediul social în Municipiul Satu Mare, Satu Mare.

Ce activitate are ART OF SMILE SATU MARE SRL?

Activitatea principală declarată de ART OF SMILE SATU MARE SRL este CAEN 3250 – Fabricarea de dispozitive, aparate și instrumente medicale și stomatologice.

Ce cifră de afaceri are ART OF SMILE SATU MARE SRL?

În 2020, ART OF SMILE SATU MARE SRL a raportat o cifră de afaceri de 0 lei. A încheiat anul cu o pierdere netă de 6.669 lei.

Câți angajați are ART OF SMILE SATU MARE SRL?

În 2020, ART OF SMILE SATU MARE SRL a avut în medie 1 angajat.

Cât de veche este ART OF SMILE SATU MARE SRL față de alte firme din domeniu?

ART OF SMILE SATU MARE SRL are o vechime de 10 ani și este mai veche decât 55,4% dintre cele 1.962 de firme active cu CAEN 3250 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 9 ani.

Câte firme cu CAEN 3250 înființate în 2016 mai sunt active?

Dintre cele 134 de firme cu CAEN 3250 înființate în 2016 care au depus cel puțin un bilanț, 112 (83,6%) mai sunt active; ART OF SMILE SATU MARE SRL nu mai este activă.

În ce județe activează firmele cu CAEN 3250?

Cele mai multe firme active cu CAEN 3250 sunt în București: 313 din 1.962 (16%). În județul Satu Mare sunt 21.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci