COMERCIAL.ro

ARMERIA PATRUNO & SPANO SRL

Municipiul Lugoj, Timiş
În funcțiunePlătitor TVAOperator vamal (EORI)

Activitate principală: 4764 — Comerț cu amănuntul al echipamentelor sportive, în magazine specializate

Înregistrată la 19 mai 2009 · 17 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2025)
689,3 K RON▲ 11,8 %
Profit net (2025)
11,5 K RON▼ 65,9 %
Angajați
10,0%
Capitaluri proprii
295,6 K RON▲ 4 %

Cifra de afaceri și profitul — ARMERIA PATRUNO & SPANO SRL

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 689.305 lei, profit net de 11.505 lei și 1 angajat. A depus bilanțuri pentru 17 ani (2009–2025). Cifra de afaceri a crescut de la 9.685 lei în 2009 la 689.305 lei în 2025, cu un maxim de 901.681 lei în 2019.

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre ARMERIA PATRUNO & SPANO SRL

ARMERIA PATRUNO & SPANO SRL are CUI 25571550, cod de TVA RO25571550 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J35/1105/2009. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 19 mai 2009, cu o vechime de 17 ani. Starea actuală: „funcțiune”. Sediul social este în Municipiul Lugoj, Timiș. Activitatea principală este CAEN 4764 – Comerț cu amănuntul al echipamentelor sportive, în magazine specializate.

Firme cu cifră de afaceri apropiată

CAEN 4764 – Comerț cu amănuntul al echipamentelor sportive, în magazine specializate · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre ARMERIA PATRUNO & SPANO SRL

Care este CUI-ul firmei ARMERIA PATRUNO & SPANO SRL?

CUI-ul firmei ARMERIA PATRUNO & SPANO SRL este 25571550. Este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul RO25571550. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J35/1105/2009.

Unde are sediul ARMERIA PATRUNO & SPANO SRL?

ARMERIA PATRUNO & SPANO SRL are sediul social în Municipiul Lugoj, Timiș.

Ce activitate are ARMERIA PATRUNO & SPANO SRL?

Activitatea principală declarată de ARMERIA PATRUNO & SPANO SRL este CAEN 4764 – Comerț cu amănuntul al echipamentelor sportive, în magazine specializate.

Ce cifră de afaceri are ARMERIA PATRUNO & SPANO SRL?

În 2025, ARMERIA PATRUNO & SPANO SRL a raportat o cifră de afaceri de 689.305 lei. Profitul net a fost de 11.505 lei.

Câți angajați are ARMERIA PATRUNO & SPANO SRL?

În 2025, ARMERIA PATRUNO & SPANO SRL a avut în medie 1 angajat.

Pe ce loc se află ARMERIA PATRUNO & SPANO SRL în domeniul său?

După cifra de afaceri din 2025, ARMERIA PATRUNO & SPANO SRL se află pe locul 113 din 551 de firme active cu CAEN 4764 care au depus bilanț, iar în județul Timiș pe locul 7 din 26. Cifra de afaceri mediană în domeniu este de 147.540 lei.

Cât de veche este ARMERIA PATRUNO & SPANO SRL față de alte firme din domeniu?

ARMERIA PATRUNO & SPANO SRL are o vechime de 17 ani și este mai veche decât 75,3% dintre cele 551 de firme active cu CAEN 4764 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 9 ani.

Câte firme cu CAEN 4764 înființate în 2009 mai sunt active?

Dintre cele 65 de firme cu CAEN 4764 înființate în 2009 care au depus cel puțin un bilanț, 30 (46,2%) mai sunt active, iar ARMERIA PATRUNO & SPANO SRL este una dintre ele.

În ce județe activează firmele cu CAEN 4764?

Cele mai multe firme active cu CAEN 4764 sunt în București: 115 din 551 (20,9%). În județul Timiș sunt 26.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci