COMERCIAL.ro

ARMAS INTERNATIONAL CONSULTING S.R.L.

Întrerupere temporară de activitateInactiv fiscal din 22 martie 2024

Activitate suspendată din 1 martie 2024

Activitate principală: 7022 — Activități de consultanță pentru afaceri și management

Înregistrată la 24 iulie 2019 · 7 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2025)
0 RON
Profit net (2025)
-421 RON▼ 87,3 %
Angajați
0
Capitaluri proprii
71,7 K RON▼ 0,6 %

Cifra de afaceri și profitul — ARMAS INTERNATIONAL CONSULTING S.R.L.

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și pierdere netă de 421 lei. A depus bilanțuri pentru 7 ani (2019–2025). Cifra de afaceri a crescut de la 48.683 lei în 2019 la 174.298 lei în 2023, cu un maxim de 200.339 lei în 2020.

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre ARMAS INTERNATIONAL CONSULTING S.R.L.

ARMAS INTERNATIONAL CONSULTING S.R.L. are CUI 41437186 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J35/2990/2019. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 24 iulie 2019, cu o vechime de 7 ani. Starea actuală: „întrerupere temporară de activitate”. Sediul social este în Sat Moșnița Veche, Comuna Moșnița Nouă, Timiș. Activitatea principală este CAEN 7022 – Activități de consultanță pentru afaceri și management.

Alte firme din domeniu

CAEN 7022 – Activități de consultanță pentru afaceri și management · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre ARMAS INTERNATIONAL CONSULTING S.R.L.

Care este CUI-ul firmei ARMAS INTERNATIONAL CONSULTING S.R.L.?

CUI-ul firmei ARMAS INTERNATIONAL CONSULTING S.R.L. este 41437186. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J35/2990/2019.

Unde are sediul ARMAS INTERNATIONAL CONSULTING S.R.L.?

ARMAS INTERNATIONAL CONSULTING S.R.L. are sediul social în Sat Moșnița Veche, Comuna Moșnița Nouă, Timiș.

Ce activitate are ARMAS INTERNATIONAL CONSULTING S.R.L.?

Activitatea principală declarată de ARMAS INTERNATIONAL CONSULTING S.R.L. este CAEN 7022 – Activități de consultanță pentru afaceri și management.

Ce cifră de afaceri are ARMAS INTERNATIONAL CONSULTING S.R.L.?

În 2025, ARMAS INTERNATIONAL CONSULTING S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 0 lei. A încheiat anul cu o pierdere netă de 421 lei.

Câți angajați are ARMAS INTERNATIONAL CONSULTING S.R.L.?

În 2025, ARMAS INTERNATIONAL CONSULTING S.R.L. nu a raportat angajați.

Cât de veche este ARMAS INTERNATIONAL CONSULTING S.R.L. față de alte firme din domeniu?

ARMAS INTERNATIONAL CONSULTING S.R.L. are o vechime de 7 ani și este mai nouă decât 58,8% dintre cele 14.823 de firme active cu CAEN 7022 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 9 ani.

Câte firme cu CAEN 7022 înființate în 2019 mai sunt active?

Dintre cele 2.783 de firme cu CAEN 7022 înființate în 2019 care au depus cel puțin un bilanț, 2.114 (76%) mai sunt active; ARMAS INTERNATIONAL CONSULTING S.R.L. nu mai este activă.

În ce județe activează firmele cu CAEN 7022?

Cele mai multe firme active cu CAEN 7022 sunt în București: 5.309 din 14.823 (35,8%). În județul Timiș sunt 666.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci