COMERCIAL.ro

ARIANA TRADE SRL

Municipiul Sibiu, Sibiu
Radiată

Radiată la 17 noiembrie 2014

Activitate principală: 4762 — Comerț cu amănuntul al ziarelor și articolelor de papetărie, în magazine specializate

Înregistrată la 2 octombrie 2008 · 18 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2010)
371,9 K RON▲ 216 %
Profit net (2010)
20,6 K RON▲ 609,8 %
Angajați
20,0%
Capitaluri proprii
20,6 K RON▼ 44.854,3 %

Cifra de afaceri și profitul — ARIANA TRADE SRL

În 2010 a raportat o cifră de afaceri de 371.872 lei, profit net de 20.633 lei și 2 angajați. A depus bilanțuri pentru 3 ani (2008–2010).

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre ARIANA TRADE SRL

ARIANA TRADE SRL are CUI 24552541 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J32/1610/2008. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 2 octombrie 2008, cu o vechime de 18 ani. Starea actuală: „radiată”. Sediul social este în Municipiul Sibiu, Sibiu. Activitatea principală este CAEN 4762 – Comerț cu amănuntul al ziarelor și articolelor de papetărie, în magazine specializate.

Alte firme din domeniu

CAEN 4762 – Comerț cu amănuntul al ziarelor și articolelor de papetărie, în magazine specializate · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre ARIANA TRADE SRL

Care este CUI-ul firmei ARIANA TRADE SRL?

CUI-ul firmei ARIANA TRADE SRL este 24552541. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J32/1610/2008.

Unde are sediul ARIANA TRADE SRL?

ARIANA TRADE SRL are sediul social în Municipiul Sibiu, Sibiu.

Ce activitate are ARIANA TRADE SRL?

Activitatea principală declarată de ARIANA TRADE SRL este CAEN 4762 – Comerț cu amănuntul al ziarelor și articolelor de papetărie, în magazine specializate.

Ce cifră de afaceri are ARIANA TRADE SRL?

În 2010, ARIANA TRADE SRL a raportat o cifră de afaceri de 371.872 lei. Profitul net a fost de 20.633 lei.

Câți angajați are ARIANA TRADE SRL?

În 2010, ARIANA TRADE SRL a avut în medie 2 angajați.

Cât de veche este ARIANA TRADE SRL față de alte firme din domeniu?

ARIANA TRADE SRL are o vechime de 18 ani și este mai veche decât 50,8% dintre cele 833 de firme active cu CAEN 4762 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 17 ani.

Câte firme cu CAEN 4762 înființate în 2008 mai sunt active?

Dintre cele 144 de firme cu CAEN 4762 înființate în 2008 care au depus cel puțin un bilanț, 60 (41,7%) mai sunt active; ARIANA TRADE SRL nu mai este activă.

În ce județe activează firmele cu CAEN 4762?

Cele mai multe firme active cu CAEN 4762 sunt în București: 151 din 833 (18,1%). În județul Sibiu sunt 6.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci