COMERCIAL.ro

ANIMAL WORLD SRL

Sat Sânandrei, Comuna Sânandrei, Timiş
DizolvareInactiv fiscal din 22 noiembrie 2019

Activitate suspendată din 23 iulie 2019

Activitate principală: 9609 — Alte activități de servicii n.c.a.

Înregistrată la 3 noiembrie 2003 · 22 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2025)
10 RON
Profit net (2025)
-90 RON
Angajați
0
Capitaluri proprii
-87,1 K RON▲ 0,1 %

Cifra de afaceri și profitul — ANIMAL WORLD SRL

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 10 lei și pierdere netă de 90 lei. A depus bilanțuri pentru 18 ani (2008–2025). Cifra de afaceri a scăzut de la 32.454 lei în 2008 la 10 lei în 2025, cu un maxim de 53.770 lei în 2013.

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre ANIMAL WORLD SRL

ANIMAL WORLD SRL are CUI 15867761 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J35/2550/2003. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 3 noiembrie 2003, cu o vechime de 22 de ani. Starea actuală: „dizolvare”. Sediul social este în Sat Sânandrei, Comuna Sânandrei, Timiș. Activitatea principală este CAEN 9609 – Alte activități de servicii n.c.a..

Alte firme din domeniu

CAEN 9609 – Alte activități de servicii n.c.a. · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre ANIMAL WORLD SRL

Care este CUI-ul firmei ANIMAL WORLD SRL?

CUI-ul firmei ANIMAL WORLD SRL este 15867761. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J35/2550/2003.

Unde are sediul ANIMAL WORLD SRL?

ANIMAL WORLD SRL are sediul social în Sat Sânandrei, Comuna Sânandrei, Timiș.

Ce activitate are ANIMAL WORLD SRL?

Activitatea principală declarată de ANIMAL WORLD SRL este CAEN 9609 – Alte activități de servicii n.c.a..

Ce cifră de afaceri are ANIMAL WORLD SRL?

În 2025, ANIMAL WORLD SRL a raportat o cifră de afaceri de 10 lei. A încheiat anul cu o pierdere netă de 90 lei.

Câți angajați are ANIMAL WORLD SRL?

În 2025, ANIMAL WORLD SRL nu a raportat angajați.

Cât de veche este ANIMAL WORLD SRL față de alte firme din domeniu?

ANIMAL WORLD SRL are o vechime de 22 de ani și este mai veche decât 90,5% dintre cele 1.128 de firme active cu CAEN 9609 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 7 ani.

Câte firme cu CAEN 9609 înființate în 2003 mai sunt active?

Dintre cele 171 de firme cu CAEN 9609 înființate în 2003 care au depus cel puțin un bilanț, 57 (33,3%) mai sunt active; ANIMAL WORLD SRL nu mai este activă.

În ce județe activează firmele cu CAEN 9609?

Cele mai multe firme active cu CAEN 9609 sunt în București: 229 din 1.128 (20,3%). În județul Timiș sunt 48.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci