COMERCIAL.ro

ANDRAASLANMED SRL

Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti
Radiată

Radiată la 16 aprilie 2026

Activitate principală: 8621 — Activități de asistență medicală generală

Înregistrată la 8 februarie 2017 · 9 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2025)
0 RON▼ 100 %
Profit net (2025)
-19,4 K RON▼ 106,6 %
Angajați
10,0%
Capitaluri proprii
2,6 K RON▼ 99,1 %

Cifra de afaceri și profitul — ANDRAASLANMED SRL

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 0 lei, pierdere netă de 19.387 lei și 1 angajat. A depus bilanțuri pentru 9 ani (2017–2025). Cifra de afaceri a crescut de la 45.383 lei în 2017 la 411.405 lei în 2024.

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre ANDRAASLANMED SRL

ANDRAASLANMED SRL are CUI 37004290 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J40/1180/2017. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 8 februarie 2017, cu o vechime de 9 ani. Starea actuală: „radiată”. Sediul social este în București Sectorul 1. Activitatea principală este CAEN 8621 – Activități de asistență medicală generală.

Alte firme din domeniu

CAEN 8621 – Activități de asistență medicală generală · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre ANDRAASLANMED SRL

Care este CUI-ul firmei ANDRAASLANMED SRL?

CUI-ul firmei ANDRAASLANMED SRL este 37004290. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J40/1180/2017.

Unde are sediul ANDRAASLANMED SRL?

ANDRAASLANMED SRL are sediul social în București Sectorul 1.

Ce activitate are ANDRAASLANMED SRL?

Activitatea principală declarată de ANDRAASLANMED SRL este CAEN 8621 – Activități de asistență medicală generală.

Ce cifră de afaceri are ANDRAASLANMED SRL?

În 2025, ANDRAASLANMED SRL a raportat o cifră de afaceri de 0 lei. A încheiat anul cu o pierdere netă de 19.387 lei.

Câți angajați are ANDRAASLANMED SRL?

În 2025, ANDRAASLANMED SRL a avut în medie 1 angajat.

Cât de veche este ANDRAASLANMED SRL față de alte firme din domeniu?

ANDRAASLANMED SRL are o vechime de 9 ani și este mai nouă decât 57,1% dintre cele 2.674 de firme active cu CAEN 8621 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 10 ani.

Câte firme cu CAEN 8621 înființate în 2017 mai sunt active?

Dintre cele 295 de firme cu CAEN 8621 înființate în 2017 care au depus cel puțin un bilanț, 241 (81,7%) mai sunt active; ANDRAASLANMED SRL nu mai este activă.

În ce județe activează firmele cu CAEN 8621?

Cele mai multe firme active cu CAEN 8621 sunt în București: 411 din 2.674 (15,4%).

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci