COMERCIAL.ro

ANDO MISTIQUE SRL

Municipiul Vatra Dornei, Suceava
Radiată

Radiată la 18 octombrie 2022

Activitate principală: 4779 — Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie vândute prin magazine

Înregistrată la 24 octombrie 2017 · 8 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2021)
0 RON
Profit net (2021)
0 RON
Angajați
0
Capitaluri proprii
0 RON▼ 100 %

Cifra de afaceri și profitul — ANDO MISTIQUE SRL

În 2021 a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și profit net de 0 lei. A depus bilanțuri pentru 5 ani (2017–2021).

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre ANDO MISTIQUE SRL

ANDO MISTIQUE SRL are CUI 38392050 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J33/1780/2017. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 24 octombrie 2017, cu o vechime de 8 ani. Starea actuală: „radiată”. Sediul social este în Municipiul Vatra Dornei, Suceava. Activitatea principală este CAEN 4779 – Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie vândute prin magazine.

Alte firme din domeniu

CAEN 4779 – Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie vândute prin magazine · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre ANDO MISTIQUE SRL

Care este CUI-ul firmei ANDO MISTIQUE SRL?

CUI-ul firmei ANDO MISTIQUE SRL este 38392050. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J33/1780/2017.

Unde are sediul ANDO MISTIQUE SRL?

ANDO MISTIQUE SRL are sediul social în Municipiul Vatra Dornei, Suceava.

Ce activitate are ANDO MISTIQUE SRL?

Activitatea principală declarată de ANDO MISTIQUE SRL este CAEN 4779 – Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie vândute prin magazine.

Ce cifră de afaceri are ANDO MISTIQUE SRL?

În 2021, ANDO MISTIQUE SRL a raportat o cifră de afaceri de 0 lei. Profitul net a fost de 0 lei.

Câți angajați are ANDO MISTIQUE SRL?

În 2021, ANDO MISTIQUE SRL nu a raportat angajați.

Cât de veche este ANDO MISTIQUE SRL față de alte firme din domeniu?

ANDO MISTIQUE SRL are o vechime de 8 ani și este mai veche decât 56% dintre cele 2.289 de firme active cu CAEN 4779 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 8 ani.

Câte firme cu CAEN 4779 înființate în 2017 mai sunt active?

Dintre cele 484 de firme cu CAEN 4779 înființate în 2017 care au depus cel puțin un bilanț, 279 (57,6%) mai sunt active; ANDO MISTIQUE SRL nu mai este activă.

În ce județe activează firmele cu CAEN 4779?

Cele mai multe firme active cu CAEN 4779 sunt în județul Hunedoara: 232 din 2.289 (10,1%). În județul Suceava sunt 62.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci