COMERCIAL.ro

ALS CONSULT SRL

Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ
Întrerupere temporară de activitateInactiv fiscal din 13 septembrie 2018

Activitate suspendată din 4 iunie 2018

Activitate principală: 9511 — Repararea calculatoarelor și a echipamentelor periferice

Înregistrată la 13 iunie 2008 · 18 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2020)
0 RON
Profit net (2020)
0 RON▼ 100 %
Angajați
0
Capitaluri proprii
-22,7 K RON0,0%

Cifra de afaceri și profitul — ALS CONSULT SRL

În 2020 a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și profit net de 0 lei. A depus bilanțuri pentru 13 ani (2008–2020). Cifra de afaceri a crescut de la 22.800 lei în 2008 la 73.322 lei în 2015, cu un maxim de 213.387 lei în 2012.

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre ALS CONSULT SRL

ALS CONSULT SRL are CUI 24051486 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J27/911/2008. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 13 iunie 2008, cu o vechime de 18 ani. Starea actuală: „întrerupere temporară de activitate”. Sediul social este în Municipiul Piatra Neamț, Neamț. Activitatea principală este CAEN 9511 – Repararea calculatoarelor și a echipamentelor periferice.

Alte firme din domeniu

CAEN 9511 – Repararea calculatoarelor și a echipamentelor periferice · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre ALS CONSULT SRL

Care este CUI-ul firmei ALS CONSULT SRL?

CUI-ul firmei ALS CONSULT SRL este 24051486. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J27/911/2008.

Unde are sediul ALS CONSULT SRL?

ALS CONSULT SRL are sediul social în Municipiul Piatra Neamț, Neamț.

Ce activitate are ALS CONSULT SRL?

Activitatea principală declarată de ALS CONSULT SRL este CAEN 9511 – Repararea calculatoarelor și a echipamentelor periferice.

Ce cifră de afaceri are ALS CONSULT SRL?

În 2020, ALS CONSULT SRL a raportat o cifră de afaceri de 0 lei. Profitul net a fost de 0 lei.

Câți angajați are ALS CONSULT SRL?

În 2020, ALS CONSULT SRL nu a raportat angajați.

Cât de veche este ALS CONSULT SRL față de alte firme din domeniu?

ALS CONSULT SRL are o vechime de 18 ani și este mai veche decât 62,7% dintre cele 1.486 de firme active cu CAEN 9511 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 14 ani.

Câte firme cu CAEN 9511 înființate în 2008 mai sunt active?

Dintre cele 241 de firme cu CAEN 9511 înființate în 2008 care au depus cel puțin un bilanț, 129 (53,5%) mai sunt active; ALS CONSULT SRL nu mai este activă.

În ce județe activează firmele cu CAEN 9511?

Cele mai multe firme active cu CAEN 9511 sunt în București: 329 din 1.486 (22,1%). În județul Neamț sunt 18.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci