COMERCIAL.ro

ALIN BIANCA DINAMIC S.R.L.

Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti
În funcțiuneInactiv fiscal din 8 iulie 2024

Activitate principală: 4120 — Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

Înființată în 2019 · reînmatriculată la 25 mai 2023 · 7 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2019)
226,5 K RON
Profit net (2019)
143,3 K RON
Angajați
15
Capitaluri proprii
143,5 K RON

Cifra de afaceri și profitul — ALIN BIANCA DINAMIC S.R.L.

În 2019 a raportat o cifră de afaceri de 226.532 lei, profit net de 143.300 lei și 15 angajați. A depus bilanț pentru 2019.

AnCifra de afaceri (lei)Profit net (lei)Angajați
2019226.532143.30015

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre ALIN BIANCA DINAMIC S.R.L.

ALIN BIANCA DINAMIC S.R.L. are CUI 41689469 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J40/9866/2023. Este o societate cu răspundere limitată înființată în 2019 și reînmatriculată la 25 mai 2023, cu o vechime de 7 ani. Starea actuală: „funcțiune”. Sediul social este în București Sectorul 2. Activitatea principală este CAEN 4120 – Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale.

Alte firme din domeniu

CAEN 4120 – Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre ALIN BIANCA DINAMIC S.R.L.

Care este CUI-ul firmei ALIN BIANCA DINAMIC S.R.L.?

CUI-ul firmei ALIN BIANCA DINAMIC S.R.L. este 41689469. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J40/9866/2023.

Unde are sediul ALIN BIANCA DINAMIC S.R.L.?

ALIN BIANCA DINAMIC S.R.L. are sediul social în București Sectorul 2.

Ce activitate are ALIN BIANCA DINAMIC S.R.L.?

Activitatea principală declarată de ALIN BIANCA DINAMIC S.R.L. este CAEN 4120 – Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale.

Ce cifră de afaceri are ALIN BIANCA DINAMIC S.R.L.?

În 2019, ALIN BIANCA DINAMIC S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 226.532 lei. Profitul net a fost de 143.300 lei.

Câți angajați are ALIN BIANCA DINAMIC S.R.L.?

În 2019, ALIN BIANCA DINAMIC S.R.L. a avut în medie 15 angajați.

Cât de veche este ALIN BIANCA DINAMIC S.R.L. față de alte firme din domeniu?

ALIN BIANCA DINAMIC S.R.L. are o vechime de 7 ani și este mai nouă decât 48,5% dintre cele 31.967 de firme active cu CAEN 4120 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 7 ani.

Câte firme cu CAEN 4120 înființate în 2019 mai sunt active?

Dintre cele 6.155 de firme cu CAEN 4120 înființate în 2019 care au depus cel puțin un bilanț, 4.596 (74,7%) mai sunt active, iar ALIN BIANCA DINAMIC S.R.L. este una dintre ele.

În ce județe activează firmele cu CAEN 4120?

Cele mai multe firme active cu CAEN 4120 sunt în București: 3.691 din 31.967 (11,5%).

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci