COMERCIAL.ro

ALIAT SERVICE SRL

Municipiul Sibiu, Sibiu
În funcțiunePlătitor TVAo verificare luna aceasta

Activitate principală: 5829 — Activități de editare a altor produse software

Înregistrată la 20 septembrie 2004 · 22 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2025)
4,4 mil. RON▼ 7,2 %
Profit net (2025)
32 K RON▼ 88 %
Angajați
70,0%
Capitaluri proprii
1 mil. RON▼ 44 %

Cifra de afaceri și profitul — ALIAT SERVICE SRL

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 4,4 mil. lei, profit net de 32.045 lei și 7 angajați. A depus bilanțuri pentru 18 ani (2008–2025). Cifra de afaceri a crescut de la 100.321 lei în 2008 la 4,4 mil. lei în 2025, cu un maxim de 4,8 mil. lei în 2024.

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre ALIAT SERVICE SRL

ALIAT SERVICE SRL are CUI 16777322, cod de TVA RO16777322 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J32/1422/2004. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 20 septembrie 2004, cu o vechime de 22 de ani. Starea actuală: „funcțiune”. Sediul social este în Municipiul Sibiu, Sibiu. Activitatea principală este CAEN 5829 – Activități de editare a altor produse software.

Firme cu cifră de afaceri apropiată

CAEN 5829 – Activități de editare a altor produse software · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre ALIAT SERVICE SRL

Care este CUI-ul firmei ALIAT SERVICE SRL?

CUI-ul firmei ALIAT SERVICE SRL este 16777322. Este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul RO16777322. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J32/1422/2004.

Unde are sediul ALIAT SERVICE SRL?

ALIAT SERVICE SRL are sediul social în Municipiul Sibiu, Sibiu.

Ce activitate are ALIAT SERVICE SRL?

Activitatea principală declarată de ALIAT SERVICE SRL este CAEN 5829 – Activități de editare a altor produse software.

Ce cifră de afaceri are ALIAT SERVICE SRL?

În 2025, ALIAT SERVICE SRL a raportat o cifră de afaceri de 4,4 mil. lei. Profitul net a fost de 32.045 lei.

Câți angajați are ALIAT SERVICE SRL?

În 2025, ALIAT SERVICE SRL a avut în medie 7 angajați.

Pe ce loc se află ALIAT SERVICE SRL în domeniul său?

După cifra de afaceri din 2025, ALIAT SERVICE SRL se află pe locul 122 din 1.194 de firme active cu CAEN 5829 care au depus bilanț, iar în județul Sibiu pe locul 3 din 23. Cifra de afaceri mediană în domeniu este de 206.356 lei.

Cât de veche este ALIAT SERVICE SRL față de alte firme din domeniu?

ALIAT SERVICE SRL are o vechime de 22 de ani și este mai veche decât 77,9% dintre cele 1.194 de firme active cu CAEN 5829 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 11 ani.

Câte firme cu CAEN 5829 înființate în 2004 mai sunt active?

Dintre cele 286 de firme cu CAEN 5829 înființate în 2004 care au depus cel puțin un bilanț, 131 (45,8%) mai sunt active, iar ALIAT SERVICE SRL este una dintre ele.

În ce județe activează firmele cu CAEN 5829?

Cele mai multe firme active cu CAEN 5829 sunt în București: 444 din 1.194 (37,2%). În județul Sibiu sunt 23.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci