COMERCIAL.ro

ALEX IORGA DEVOPS S.R.L.

Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti
În funcțiunePlătitor TVA

Activitate principală: 4942 — Servicii de mutare

Înregistrată la 3 august 2022 · 4 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2025)
664,6 K RON▲ 1,8 %
Profit net (2025)
510,6 K RON▼ 4,3 %
Angajați
10,0%
Capitaluri proprii
1,4 mil. RON▲ 56,6 %

Cifra de afaceri și profitul — ALEX IORGA DEVOPS S.R.L.

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 664.631 lei, profit net de 510.552 lei și 1 angajat. A depus bilanțuri pentru 4 ani (2022–2025). Cifra de afaceri a crescut de la 113.671 lei în 2022 la 664.631 lei în 2025.

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre ALEX IORGA DEVOPS S.R.L.

ALEX IORGA DEVOPS S.R.L. are CUI 46583760, cod de TVA RO46583760 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J40/14999/2022. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 3 august 2022, cu o vechime de 4 ani. Starea actuală: „funcțiune”. Sediul social este în București Sectorul 2. Activitatea principală este CAEN 4942 – Servicii de mutare.

Firme cu cifră de afaceri apropiată

CAEN 4942 – Servicii de mutare · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre ALEX IORGA DEVOPS S.R.L.

Care este CUI-ul firmei ALEX IORGA DEVOPS S.R.L.?

CUI-ul firmei ALEX IORGA DEVOPS S.R.L. este 46583760. Este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul RO46583760. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J40/14999/2022.

Unde are sediul ALEX IORGA DEVOPS S.R.L.?

ALEX IORGA DEVOPS S.R.L. are sediul social în București Sectorul 2.

Ce activitate are ALEX IORGA DEVOPS S.R.L.?

Activitatea principală declarată de ALEX IORGA DEVOPS S.R.L. este CAEN 4942 – Servicii de mutare.

Ce cifră de afaceri are ALEX IORGA DEVOPS S.R.L.?

În 2025, ALEX IORGA DEVOPS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 664.631 lei. Profitul net a fost de 510.552 lei.

Câți angajați are ALEX IORGA DEVOPS S.R.L.?

În 2025, ALEX IORGA DEVOPS S.R.L. a avut în medie 1 angajat.

Pe ce loc se află ALEX IORGA DEVOPS S.R.L. în domeniul său?

După cifra de afaceri din 2025, ALEX IORGA DEVOPS S.R.L. se află pe locul 37 din 167 de firme active cu CAEN 4942 care au depus bilanț, iar în București pe locul 16 din 64. Cifra de afaceri mediană în domeniu este de 126.711 lei.

Cât de veche este ALEX IORGA DEVOPS S.R.L. față de alte firme din domeniu?

ALEX IORGA DEVOPS S.R.L. are o vechime de 4 ani și este mai nouă decât 64,1% dintre cele 167 de firme active cu CAEN 4942 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 7 ani.

Câte firme cu CAEN 4942 înființate în 2022 mai sunt active?

Dintre cele 28 de firme cu CAEN 4942 înființate în 2022 care au depus cel puțin un bilanț, 26 (92,9%) mai sunt active, iar ALEX IORGA DEVOPS S.R.L. este una dintre ele.

În ce județe activează firmele cu CAEN 4942?

Cele mai multe firme active cu CAEN 4942 sunt în București: 64 din 167 (38,3%).

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci