COMERCIAL.ro

ALEGRIO HEALTHCARE S.R.L.

Municipiul Alba Iulia, Alba
Radiată

Radiată la 26 noiembrie 2024

Activitate principală: 9604 — Activități de întreținere corporală

Înregistrată la 31 ianuarie 2019 · 7 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2023)
0 RON▼ 100 %
Profit net (2023)
54,3 K RON▼ 289,6 %
Angajați
0▼ 100 %
Capitaluri proprii
-347,4 K RON▼ 13,5 %

Cifra de afaceri și profitul — ALEGRIO HEALTHCARE S.R.L.

În 2023 a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și profit net de 54.339 lei. A depus bilanțuri pentru 5 ani (2019–2023). Cifra de afaceri a crescut de la 7.591 lei în 2019 la 38.093 lei în 2022, cu un maxim de 106.460 lei în 2021.

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre ALEGRIO HEALTHCARE S.R.L.

ALEGRIO HEALTHCARE S.R.L. are CUI 40537330 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J1/352/2019. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 31 ianuarie 2019, cu o vechime de 7 ani. Starea actuală: „radiată”. Sediul social este în Municipiul Alba Iulia, Alba. Activitatea principală este CAEN 9604 – Activități de întreținere corporală.

Alte firme din domeniu

CAEN 9604 – Activități de întreținere corporală · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre ALEGRIO HEALTHCARE S.R.L.

Care este CUI-ul firmei ALEGRIO HEALTHCARE S.R.L.?

CUI-ul firmei ALEGRIO HEALTHCARE S.R.L. este 40537330. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J1/352/2019.

Unde are sediul ALEGRIO HEALTHCARE S.R.L.?

ALEGRIO HEALTHCARE S.R.L. are sediul social în Municipiul Alba Iulia, Alba.

Ce activitate are ALEGRIO HEALTHCARE S.R.L.?

Activitatea principală declarată de ALEGRIO HEALTHCARE S.R.L. este CAEN 9604 – Activități de întreținere corporală.

Ce cifră de afaceri are ALEGRIO HEALTHCARE S.R.L.?

În 2023, ALEGRIO HEALTHCARE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 0 lei. Profitul net a fost de 54.339 lei.

Câți angajați are ALEGRIO HEALTHCARE S.R.L.?

În 2023, ALEGRIO HEALTHCARE S.R.L. nu a raportat angajați.

Cât de veche este ALEGRIO HEALTHCARE S.R.L. față de alte firme din domeniu?

ALEGRIO HEALTHCARE S.R.L. are o vechime de 7 ani și este mai veche decât 46,8% dintre cele 2.023 de firme active cu CAEN 9604 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 7 ani.

Câte firme cu CAEN 9604 înființate în 2019 mai sunt active?

Dintre cele 591 de firme cu CAEN 9604 înființate în 2019 care au depus cel puțin un bilanț, 413 (69,9%) mai sunt active; ALEGRIO HEALTHCARE S.R.L. nu mai este activă.

În ce județe activează firmele cu CAEN 9604?

Cele mai multe firme active cu CAEN 9604 sunt în București: 418 din 2.023 (20,7%). În județul Alba sunt 36.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci