COMERCIAL.ro

AIRAM INTERNATIONAL SRL

Municipiul Alba Iulia, Alba
Radiată

Radiată la 16 iunie 2025

Activitate principală: 4789 — Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse

Înregistrată la 23 decembrie 1998 · 27 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2024)
13,1 K RON▼ 0,8 %
Profit net (2024)
3,4 K RON▼ 51,6 %
Angajați
0
Capitaluri proprii
76,5 K RON▼ 18,5 %

Cifra de afaceri și profitul — AIRAM INTERNATIONAL SRL

În 2024 a raportat o cifră de afaceri de 13.100 lei și profit net de 3.422 lei. A depus bilanțuri pentru 15 ani (2008–2024). Cifra de afaceri a crescut de la 2.221 lei în 2008 la 13.100 lei în 2024, cu un maxim de 13.200 lei în 2019.

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre AIRAM INTERNATIONAL SRL

AIRAM INTERNATIONAL SRL are CUI 11317277 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J01/553/1998. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 23 decembrie 1998, cu o vechime de 27 de ani. Starea actuală: „radiată”. Sediul social este în Municipiul Alba Iulia, Alba. Activitatea principală este CAEN 4789 – Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse.

Alte firme din domeniu

CAEN 4789 – Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre AIRAM INTERNATIONAL SRL

Care este CUI-ul firmei AIRAM INTERNATIONAL SRL?

CUI-ul firmei AIRAM INTERNATIONAL SRL este 11317277. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J01/553/1998.

Unde are sediul AIRAM INTERNATIONAL SRL?

AIRAM INTERNATIONAL SRL are sediul social în Municipiul Alba Iulia, Alba.

Ce activitate are AIRAM INTERNATIONAL SRL?

Activitatea principală declarată de AIRAM INTERNATIONAL SRL este CAEN 4789 – Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse.

Ce cifră de afaceri are AIRAM INTERNATIONAL SRL?

În 2024, AIRAM INTERNATIONAL SRL a raportat o cifră de afaceri de 13.100 lei. Profitul net a fost de 3.422 lei.

Câți angajați are AIRAM INTERNATIONAL SRL?

În 2024, AIRAM INTERNATIONAL SRL nu a raportat angajați.

Cât de veche este AIRAM INTERNATIONAL SRL față de alte firme din domeniu?

AIRAM INTERNATIONAL SRL are o vechime de 27 de ani și este mai veche decât 78,8% dintre cele 1.300 de firme active cu CAEN 4789 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 15 ani.

Câte firme cu CAEN 4789 înființate în 1998 mai sunt active?

Dintre cele 253 de firme cu CAEN 4789 înființate în 1998 care au depus cel puțin un bilanț, 84 (33,2%) mai sunt active; AIRAM INTERNATIONAL SRL nu mai este activă.

În ce județe activează firmele cu CAEN 4789?

Cele mai multe firme active cu CAEN 4789 sunt în București: 252 din 1.300 (19,4%). În județul Alba sunt 14.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci