COMERCIAL.ro

AGRO METISAN S.R.L.

Municipiul Baia Mare, Maramureş
Radiată

Radiată la 15 ianuarie 2026

Activitate principală: 7311 — Activități ale agențiilor de publicitate

Înregistrată la 1 martie 2011 · 15 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2024)
55,9 K RON▲ 505,7 %
Profit net (2024)
33,8 K RON▲ 464,6 %
Angajați
0
Capitaluri proprii
44,4 K RON▲ 320,7 %

Cifra de afaceri și profitul — AGRO METISAN S.R.L.

În 2024 a raportat o cifră de afaceri de 55.896 lei și profit net de 33.844 lei. A depus bilanțuri pentru 13 ani (2012–2024). Cifra de afaceri a crescut de la 870 lei în 2017 la 55.896 lei în 2024.

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre AGRO METISAN S.R.L.

AGRO METISAN S.R.L. are CUI 28109335 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J24/176/2011. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 1 martie 2011, cu o vechime de 15 ani. Starea actuală: „radiată”. Sediul social este în Municipiul Baia Mare, Maramureș. Activitatea principală este CAEN 7311 – Activități ale agențiilor de publicitate.

Alte firme din domeniu

CAEN 7311 – Activități ale agențiilor de publicitate · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre AGRO METISAN S.R.L.

Care este CUI-ul firmei AGRO METISAN S.R.L.?

CUI-ul firmei AGRO METISAN S.R.L. este 28109335. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J24/176/2011.

Unde are sediul AGRO METISAN S.R.L.?

AGRO METISAN S.R.L. are sediul social în Municipiul Baia Mare, Maramureș.

Ce activitate are AGRO METISAN S.R.L.?

Activitatea principală declarată de AGRO METISAN S.R.L. este CAEN 7311 – Activități ale agențiilor de publicitate.

Ce cifră de afaceri are AGRO METISAN S.R.L.?

În 2024, AGRO METISAN S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 55.896 lei. Profitul net a fost de 33.844 lei.

Câți angajați are AGRO METISAN S.R.L.?

În 2024, AGRO METISAN S.R.L. nu a raportat angajați.

Cât de veche este AGRO METISAN S.R.L. față de alte firme din domeniu?

AGRO METISAN S.R.L. are o vechime de 15 ani și este mai veche decât 79,2% dintre cele 13.890 de firme active cu CAEN 7311 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 6 ani.

Câte firme cu CAEN 7311 înființate în 2011 mai sunt active?

Dintre cele 918 firme cu CAEN 7311 înființate în 2011 care au depus cel puțin un bilanț, 560 (61%) mai sunt active; AGRO METISAN S.R.L. nu mai este activă.

În ce județe activează firmele cu CAEN 7311?

Cele mai multe firme active cu CAEN 7311 sunt în București: 5.291 din 13.890 (38,1%). În județul Maramureș sunt 165.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci