COMERCIAL.ro

AGRINA PROD SRL

Municipiul Zalău, Sălaj
În funcțiunePlătitor TVA

Activitate principală: 4778 — Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate

Înregistrată la 11 iunie 1992 · 34 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2025)
3,2 mil. RON▼ 10,8 %
Profit net (2025)
-127,5 K RON▼ 173,2 %
Angajați
14▲ 16,7 %
Capitaluri proprii
643,5 K RON▼ 36,5 %

Cifra de afaceri și profitul — AGRINA PROD SRL

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 3,2 mil. lei, pierdere netă de 127.477 lei și 14 angajați. A depus bilanțuri pentru 18 ani (2008–2025). Cifra de afaceri a crescut de la 691.933 lei în 2008 la 3,2 mil. lei în 2025, cu un maxim de 4,2 mil. lei în 2017.

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre AGRINA PROD SRL

AGRINA PROD SRL are CUI 673112, cod de TVA RO673112 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J31/471/1992. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 11 iunie 1992, cu o vechime de 34 de ani. Starea actuală: „funcțiune”. Sediul social este în Municipiul Zalău, Sălaj. Activitatea principală este CAEN 4778 – Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate.

Firme cu cifră de afaceri apropiată

CAEN 4778 – Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre AGRINA PROD SRL

Care este CUI-ul firmei AGRINA PROD SRL?

CUI-ul firmei AGRINA PROD SRL este 673112. Este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul RO673112. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J31/471/1992.

Unde are sediul AGRINA PROD SRL?

AGRINA PROD SRL are sediul social în Municipiul Zalău, Sălaj.

Ce activitate are AGRINA PROD SRL?

Activitatea principală declarată de AGRINA PROD SRL este CAEN 4778 – Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate.

Ce cifră de afaceri are AGRINA PROD SRL?

În 2025, AGRINA PROD SRL a raportat o cifră de afaceri de 3,2 mil. lei. A încheiat anul cu o pierdere netă de 127.477 lei.

Câți angajați are AGRINA PROD SRL?

În 2025, AGRINA PROD SRL a avut în medie 14 angajați.

Pe ce loc se află AGRINA PROD SRL în domeniul său?

După cifra de afaceri din 2025, AGRINA PROD SRL se află pe locul 306 din 3.618 firme active cu CAEN 4778 care au depus bilanț, iar în județul Sălaj pe locul 5 din 41. Cifra de afaceri mediană în domeniu este de 233.273 lei.

Cât de veche este AGRINA PROD SRL față de alte firme din domeniu?

AGRINA PROD SRL are o vechime de 34 de ani și este mai veche decât 96,1% dintre cele 3.618 firme active cu CAEN 4778 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 13 ani.

Câte firme cu CAEN 4778 înființate în 1992 mai sunt active?

Dintre cele 323 de firme cu CAEN 4778 înființate în 1992 care au depus cel puțin un bilanț, 150 (46,4%) mai sunt active, iar AGRINA PROD SRL este una dintre ele.

În ce județe activează firmele cu CAEN 4778?

Cele mai multe firme active cu CAEN 4778 sunt în București: 512 din 3.618 (14,2%). În județul Sălaj sunt 41.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci