COMERCIAL.ro

AGREGATE AWS SAND S.R.L.

Municipiul Piteşti, Argeş
Radiată

Radiată la 11 februarie 2025

Activitate principală: 4619 — Intermedieri în comerțul cu produse diverse

Înregistrată la 15 septembrie 2021 · 5 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2021)
127,2 K RON
Profit net (2021)
116,9 K RON
Angajați
0
Capitaluri proprii
117,4 K RON

Cifra de afaceri și profitul — AGREGATE AWS SAND S.R.L.

În 2021 a raportat o cifră de afaceri de 127.180 lei și profit net de 116.919 lei. A depus bilanț pentru 2021.

AnCifra de afaceri (lei)Profit net (lei)Angajați
2021127.180116.9190

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre AGREGATE AWS SAND S.R.L.

AGREGATE AWS SAND S.R.L. are CUI 44908520 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J3/2209/2021. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 15 septembrie 2021, cu o vechime de 5 ani. Starea actuală: „radiată”. Sediul social este în Municipiul Pitești, Argeș. Activitatea principală este CAEN 4619 – Intermedieri în comerțul cu produse diverse.

Alte firme din domeniu

CAEN 4619 – Intermedieri în comerțul cu produse diverse · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre AGREGATE AWS SAND S.R.L.

Care este CUI-ul firmei AGREGATE AWS SAND S.R.L.?

CUI-ul firmei AGREGATE AWS SAND S.R.L. este 44908520. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J3/2209/2021.

Unde are sediul AGREGATE AWS SAND S.R.L.?

AGREGATE AWS SAND S.R.L. are sediul social în Municipiul Pitești, Argeș.

Ce activitate are AGREGATE AWS SAND S.R.L.?

Activitatea principală declarată de AGREGATE AWS SAND S.R.L. este CAEN 4619 – Intermedieri în comerțul cu produse diverse.

Ce cifră de afaceri are AGREGATE AWS SAND S.R.L.?

În 2021, AGREGATE AWS SAND S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 127.180 lei. Profitul net a fost de 116.919 lei.

Câți angajați are AGREGATE AWS SAND S.R.L.?

În 2021, AGREGATE AWS SAND S.R.L. nu a raportat angajați.

Cât de veche este AGREGATE AWS SAND S.R.L. față de alte firme din domeniu?

AGREGATE AWS SAND S.R.L. are o vechime de 5 ani și este mai nouă decât 68,6% dintre cele 8.165 de firme active cu CAEN 4619 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 10 ani.

Câte firme cu CAEN 4619 înființate în 2021 mai sunt active?

Dintre cele 781 de firme cu CAEN 4619 înființate în 2021 care au depus cel puțin un bilanț, 618 (79,1%) mai sunt active; AGREGATE AWS SAND S.R.L. nu mai este activă.

În ce județe activează firmele cu CAEN 4619?

Cele mai multe firme active cu CAEN 4619 sunt în București: 1.873 din 8.165 (22,9%). În județul Argeș sunt 210.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci