COMERCIAL.ro

AGENTIA SARBU SRL

Municipiul Braşov, Braşov
În funcțiunePlătitor TVA

Activitate principală: 7111 — Activități de arhitectură

Înregistrată la 16 martie 2000 · 26 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2025)
499,2 K RON▲ 61,6 %
Profit net (2025)
196,3 K RON▲ 136,5 %
Angajați
20,0%
Capitaluri proprii
145,9 K RON▼ 594,2 %

Cifra de afaceri și profitul — AGENTIA SARBU SRL

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 499.168 lei, profit net de 196.253 lei și 2 angajați. A depus bilanțuri pentru 18 ani (2008–2025). Cifra de afaceri a scăzut de la 3,4 mil. lei în 2008 la 499.168 lei în 2025.

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre AGENTIA SARBU SRL

AGENTIA SARBU SRL are CUI 12816313, cod de TVA RO12816313 (TVA la încasare) și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J08/250/2000. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 16 martie 2000, cu o vechime de 26 de ani. Starea actuală: „funcțiune”. Sediul social este în Municipiul Brașov, Brașov. Activitatea principală este CAEN 7111 – Activități de arhitectură.

Firme cu cifră de afaceri apropiată

CAEN 7111 – Activități de arhitectură · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre AGENTIA SARBU SRL

Care este CUI-ul firmei AGENTIA SARBU SRL?

CUI-ul firmei AGENTIA SARBU SRL este 12816313. Este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul RO12816313. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J08/250/2000.

Unde are sediul AGENTIA SARBU SRL?

AGENTIA SARBU SRL are sediul social în Municipiul Brașov, Brașov.

Ce activitate are AGENTIA SARBU SRL?

Activitatea principală declarată de AGENTIA SARBU SRL este CAEN 7111 – Activități de arhitectură.

Ce cifră de afaceri are AGENTIA SARBU SRL?

În 2025, AGENTIA SARBU SRL a raportat o cifră de afaceri de 499.168 lei. Profitul net a fost de 196.253 lei.

Câți angajați are AGENTIA SARBU SRL?

În 2025, AGENTIA SARBU SRL a avut în medie 2 angajați.

Pe ce loc se află AGENTIA SARBU SRL în domeniul său?

După cifra de afaceri din 2025, AGENTIA SARBU SRL se află pe locul 1.163 din 6.867 de firme active cu CAEN 7111 care au depus bilanț, iar în județul Brașov pe locul 41 din 259. Cifra de afaceri mediană în domeniu este de 141.274 lei.

Cât de veche este AGENTIA SARBU SRL față de alte firme din domeniu?

AGENTIA SARBU SRL are o vechime de 26 de ani și este mai veche decât 90,6% dintre cele 6.867 de firme active cu CAEN 7111 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 9 ani.

Câte firme cu CAEN 7111 înființate în 2000 mai sunt active?

Dintre cele 146 de firme cu CAEN 7111 înființate în 2000 care au depus cel puțin un bilanț, 78 (53,4%) mai sunt active, iar AGENTIA SARBU SRL este una dintre ele.

În ce județe activează firmele cu CAEN 7111?

Cele mai multe firme active cu CAEN 7111 sunt în București: 2.059 din 6.867 (30%). În județul Brașov sunt 259.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci