COMERCIAL.ro

ADINAV SRL

Municipiul Brăila, Brăila
În funcțiuneOperator vamal (EORI)

Activitate principală: 4619 — Intermedieri în comerțul cu produse diverse

Înregistrată la 2 decembrie 2004 · 21 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2025)
0 RON
Profit net (2025)
-3,6 K RON▼ 76,4 %
Angajați
20,0%
Capitaluri proprii
150,9 K RON▼ 2,3 %

Cifra de afaceri și profitul — ADINAV SRL

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 0 lei, pierdere netă de 3.596 lei și 2 angajați. A depus bilanțuri pentru 18 ani (2008–2025). Cifra de afaceri a scăzut de la 988.167 lei în 2008 la 22.500 lei în 2023.

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre ADINAV SRL

ADINAV SRL are CUI 16999124 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J9/1020/2004. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 2 decembrie 2004, cu o vechime de 21 de ani. Starea actuală: „funcțiune”. Sediul social este în Municipiul Brăila, Brăila. Activitatea principală este CAEN 4619 – Intermedieri în comerțul cu produse diverse.

Firme cu cifră de afaceri apropiată

CAEN 4619 – Intermedieri în comerțul cu produse diverse · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre ADINAV SRL

Care este CUI-ul firmei ADINAV SRL?

CUI-ul firmei ADINAV SRL este 16999124. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J9/1020/2004.

Unde are sediul ADINAV SRL?

ADINAV SRL are sediul social în Municipiul Brăila, Brăila.

Ce activitate are ADINAV SRL?

Activitatea principală declarată de ADINAV SRL este CAEN 4619 – Intermedieri în comerțul cu produse diverse.

Ce cifră de afaceri are ADINAV SRL?

În 2025, ADINAV SRL a raportat o cifră de afaceri de 0 lei. A încheiat anul cu o pierdere netă de 3.596 lei.

Câți angajați are ADINAV SRL?

În 2025, ADINAV SRL a avut în medie 2 angajați.

Pe ce loc se află ADINAV SRL în domeniul său?

După cifra de afaceri din 2025, ADINAV SRL se află pe locul 6.390 din 8.165 de firme active cu CAEN 4619 care au depus bilanț, iar în județul Brăila pe locul 51 din 66. Cifra de afaceri mediană în domeniu este de 152.630 lei.

Cât de veche este ADINAV SRL față de alte firme din domeniu?

ADINAV SRL are o vechime de 21 de ani și este mai veche decât 85,4% dintre cele 8.165 de firme active cu CAEN 4619 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 10 ani.

Câte firme cu CAEN 4619 înființate în 2004 mai sunt active?

Dintre cele 1.290 de firme cu CAEN 4619 înființate în 2004 care au depus cel puțin un bilanț, 506 (39,2%) mai sunt active, iar ADINAV SRL este una dintre ele.

În ce județe activează firmele cu CAEN 4619?

Cele mai multe firme active cu CAEN 4619 sunt în București: 1.873 din 8.165 (22,9%). În județul Brăila sunt 66.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci