COMERCIAL.ro

ADESA AUCTION S.R.L.

Sat Iepureşti, Comuna Iepureşti, Giurgiu
În funcțiunePlătitor TVA

Activitate principală: 4941 — Transporturi rutiere de mărfuri

Înregistrată la 14 decembrie 2020 · 5 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2025)
134 K RON▼ 31,9 %
Profit net (2025)
-19,2 K RON▼ 155,8 %
Angajați
10,0%
Capitaluri proprii
5,7 K RON▼ 77,1 %

Cifra de afaceri și profitul — ADESA AUCTION S.R.L.

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 133.957 lei, pierdere netă de 19.238 lei și 1 angajat. A depus bilanțuri pentru 6 ani (2020–2025). Cifra de afaceri a crescut de la 17.334 lei în 2021 la 133.957 lei în 2025, cu un maxim de 196.799 lei în 2024.

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre ADESA AUCTION S.R.L.

ADESA AUCTION S.R.L. are CUI 43449799, cod de TVA RO43449799 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J52/1007/2020. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 14 decembrie 2020, cu o vechime de 5 ani. Starea actuală: „funcțiune”. Sediul social este în Sat Iepurești, Comuna Iepurești, Giurgiu. Activitatea principală este CAEN 4941 – Transporturi rutiere de mărfuri.

Firme cu cifră de afaceri apropiată

CAEN 4941 – Transporturi rutiere de mărfuri · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre ADESA AUCTION S.R.L.

Care este CUI-ul firmei ADESA AUCTION S.R.L.?

CUI-ul firmei ADESA AUCTION S.R.L. este 43449799. Este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul RO43449799. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J52/1007/2020.

Unde are sediul ADESA AUCTION S.R.L.?

ADESA AUCTION S.R.L. are sediul social în Sat Iepurești, Comuna Iepurești, Giurgiu.

Ce activitate are ADESA AUCTION S.R.L.?

Activitatea principală declarată de ADESA AUCTION S.R.L. este CAEN 4941 – Transporturi rutiere de mărfuri.

Ce cifră de afaceri are ADESA AUCTION S.R.L.?

În 2025, ADESA AUCTION S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 133.957 lei. A încheiat anul cu o pierdere netă de 19.238 lei.

Câți angajați are ADESA AUCTION S.R.L.?

În 2025, ADESA AUCTION S.R.L. a avut în medie 1 angajat.

Pe ce loc se află ADESA AUCTION S.R.L. în domeniul său?

După cifra de afaceri din 2025, ADESA AUCTION S.R.L. se află pe locul 25.696 din 40.781 de firme active cu CAEN 4941 care au depus bilanț, iar în județul Giurgiu pe locul 540 din 790. Cifra de afaceri mediană în domeniu este de 272.529 lei.

Cât de veche este ADESA AUCTION S.R.L. față de alte firme din domeniu?

ADESA AUCTION S.R.L. are o vechime de 5 ani și este mai nouă decât 61,1% dintre cele 40.781 de firme active cu CAEN 4941 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 8 ani.

Câte firme cu CAEN 4941 înființate în 2020 mai sunt active?

Dintre cele 4.451 de firme cu CAEN 4941 înființate în 2020 care au depus cel puțin un bilanț, 3.521 (79,1%) mai sunt active, iar ADESA AUCTION S.R.L. este una dintre ele.

În ce județe activează firmele cu CAEN 4941?

Cele mai multe firme active cu CAEN 4941 sunt în București: 2.848 din 40.781 (7%). În județul Giurgiu sunt 790.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci