COMERCIAL.ro

AD ASTRA OPTIC S.R.L.

Municipiul Bacău, Bacău
În funcțiune

Activitate principală: 8622 — Activități de asistență medicală specializată

Înregistrată la 30 mai 2025 · un an vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2025)
32,2 K RON
Profit net (2025)
24,8 K RON
Angajați
0
Capitaluri proprii
2,8 K RON

Cifra de afaceri și profitul — AD ASTRA OPTIC S.R.L.

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 32.203 lei și profit net de 24.775 lei. A depus bilanț pentru 2025.

AnCifra de afaceri (lei)Profit net (lei)Angajați
202532.20324.7750

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre AD ASTRA OPTIC S.R.L.

AD ASTRA OPTIC S.R.L. are CUI 51887900 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J2025038872001. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 30 mai 2025, cu o vechime de 1 an. Starea actuală: „funcțiune”. Sediul social este în Municipiul Bacău, Bacău. Activitatea principală este CAEN 8622 – Activități de asistență medicală specializată.

Firme cu cifră de afaceri apropiată

CAEN 8622 – Activități de asistență medicală specializată · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre AD ASTRA OPTIC S.R.L.

Care este CUI-ul firmei AD ASTRA OPTIC S.R.L.?

CUI-ul firmei AD ASTRA OPTIC S.R.L. este 51887900. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J2025038872001.

Unde are sediul AD ASTRA OPTIC S.R.L.?

AD ASTRA OPTIC S.R.L. are sediul social în Municipiul Bacău, Bacău.

Ce activitate are AD ASTRA OPTIC S.R.L.?

Activitatea principală declarată de AD ASTRA OPTIC S.R.L. este CAEN 8622 – Activități de asistență medicală specializată.

Ce cifră de afaceri are AD ASTRA OPTIC S.R.L.?

În 2025, AD ASTRA OPTIC S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 32.203 lei. Profitul net a fost de 24.775 lei.

Câți angajați are AD ASTRA OPTIC S.R.L.?

În 2025, AD ASTRA OPTIC S.R.L. nu a raportat angajați.

Pe ce loc se află AD ASTRA OPTIC S.R.L. în domeniul său?

După cifra de afaceri din 2025, AD ASTRA OPTIC S.R.L. se află pe locul 10.443 din 12.541 de firme active cu CAEN 8622 care au depus bilanț, iar în județul Bacău pe locul 204 din 242. Cifra de afaceri mediană în domeniu este de 260.353 lei.

Cât de veche este AD ASTRA OPTIC S.R.L. față de alte firme din domeniu?

AD ASTRA OPTIC S.R.L. are o vechime de 1 an și este mai nouă decât 92,8% dintre cele 12.541 de firme active cu CAEN 8622 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 7 ani.

În ce județe activează firmele cu CAEN 8622?

Cele mai multe firme active cu CAEN 8622 sunt în București: 2.726 din 12.541 (21,7%). În județul Bacău sunt 242.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci