COMERCIAL.ro

ACM GEORGE SRL

Municipiul Craiova, Dolj
Radiată

Radiată la 13 februarie 2018

Activitate principală: 5610 — Restaurante

Înregistrată la 16 martie 2016 · 10 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2017)
12,8 K RON▼ 91,1 %
Profit net (2017)
-3,7 K RON▼ 71 %
Angajați
0▼ 100 %
Capitaluri proprii
-3,5 K RON▼ 72,2 %

Cifra de afaceri și profitul — ACM GEORGE SRL

În 2017 a raportat o cifră de afaceri de 12.816 lei și pierdere netă de 3.665 lei. A depus bilanțuri pentru 2 ani (2016–2017).

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre ACM GEORGE SRL

ACM GEORGE SRL are CUI 35816720 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J16/614/2016. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 16 martie 2016, cu o vechime de 10 ani. Starea actuală: „radiată”. Sediul social este în Municipiul Craiova, Dolj. Activitatea principală este CAEN 5610 – Restaurante.

Alte firme din domeniu

CAEN 5610 – Restaurante · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre ACM GEORGE SRL

Care este CUI-ul firmei ACM GEORGE SRL?

CUI-ul firmei ACM GEORGE SRL este 35816720. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J16/614/2016.

Unde are sediul ACM GEORGE SRL?

ACM GEORGE SRL are sediul social în Municipiul Craiova, Dolj.

Ce activitate are ACM GEORGE SRL?

Activitatea principală declarată de ACM GEORGE SRL este CAEN 5610 – Restaurante.

Ce cifră de afaceri are ACM GEORGE SRL?

În 2017, ACM GEORGE SRL a raportat o cifră de afaceri de 12.816 lei. A încheiat anul cu o pierdere netă de 3.665 lei.

Câți angajați are ACM GEORGE SRL?

În 2017, ACM GEORGE SRL nu a raportat angajați.

Cât de veche este ACM GEORGE SRL față de alte firme din domeniu?

ACM GEORGE SRL are o vechime de 10 ani și este mai veche decât 61,5% dintre cele 10.631 de firme active cu CAEN 5610 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 8 ani.

Câte firme cu CAEN 5610 înființate în 2016 mai sunt active?

Dintre cele 1.722 de firme cu CAEN 5610 înființate în 2016 care au depus cel puțin un bilanț, 1.083 (62,9%) mai sunt active; ACM GEORGE SRL nu mai este activă.

În ce județe activează firmele cu CAEN 5610?

Cele mai multe firme active cu CAEN 5610 sunt în București: 1.502 din 10.631 (14,1%). În județul Dolj sunt 282.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci