COMERCIAL.ro

ACECOP TRADE CONSULT SRL

Municipiul Craiova, Dolj
Radiată

Radiată la 11 octombrie 2021

Activitate principală: 4619 — Intermedieri în comerțul cu produse diverse

Înregistrată la 13 mai 2010 · 16 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2020)
772,9 K RON▼ 12 %
Profit net (2020)
97 K RON▼ 475,6 %
Angajați
2▼ 33,3 %
Capitaluri proprii
143,4 K RON▲ 209 %

Cifra de afaceri și profitul — ACECOP TRADE CONSULT SRL

În 2020 a raportat o cifră de afaceri de 772.886 lei, profit net de 97.001 lei și 2 angajați. A depus bilanțuri pentru 11 ani (2010–2020). Cifra de afaceri a crescut de la 28.422 lei în 2010 la 772.886 lei în 2020, cu un maxim de 1,7 mil. lei în 2017.

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre ACECOP TRADE CONSULT SRL

ACECOP TRADE CONSULT SRL are CUI 26922136 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J16/539/2010. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 13 mai 2010, cu o vechime de 16 ani. Starea actuală: „radiată”. Sediul social este în Municipiul Craiova, Dolj. Activitatea principală este CAEN 4619 – Intermedieri în comerțul cu produse diverse.

Alte firme din domeniu

CAEN 4619 – Intermedieri în comerțul cu produse diverse · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre ACECOP TRADE CONSULT SRL

Care este CUI-ul firmei ACECOP TRADE CONSULT SRL?

CUI-ul firmei ACECOP TRADE CONSULT SRL este 26922136. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J16/539/2010.

Unde are sediul ACECOP TRADE CONSULT SRL?

ACECOP TRADE CONSULT SRL are sediul social în Municipiul Craiova, Dolj.

Ce activitate are ACECOP TRADE CONSULT SRL?

Activitatea principală declarată de ACECOP TRADE CONSULT SRL este CAEN 4619 – Intermedieri în comerțul cu produse diverse.

Ce cifră de afaceri are ACECOP TRADE CONSULT SRL?

În 2020, ACECOP TRADE CONSULT SRL a raportat o cifră de afaceri de 772.886 lei. Profitul net a fost de 97.001 lei.

Câți angajați are ACECOP TRADE CONSULT SRL?

În 2020, ACECOP TRADE CONSULT SRL a avut în medie 2 angajați.

Cât de veche este ACECOP TRADE CONSULT SRL față de alte firme din domeniu?

ACECOP TRADE CONSULT SRL are o vechime de 16 ani și este mai veche decât 71,6% dintre cele 8.165 de firme active cu CAEN 4619 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 10 ani.

Câte firme cu CAEN 4619 înființate în 2010 mai sunt active?

Dintre cele 816 firme cu CAEN 4619 înființate în 2010 care au depus cel puțin un bilanț, 422 (51,7%) mai sunt active; ACECOP TRADE CONSULT SRL nu mai este activă.

În ce județe activează firmele cu CAEN 4619?

Cele mai multe firme active cu CAEN 4619 sunt în București: 1.873 din 8.165 (22,9%). În județul Dolj sunt 250.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci