COMERCIAL.ro

30 DE MINUTE S.R.L.

Municipiul Zalău, Sălaj
Radiată

Radiată la 18 noiembrie 2025

Activitate principală: 9609 — Alte activități de servicii n.c.a.

Înregistrată la 29 aprilie 2022 · 4 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2024)
139,1 K RON▼ 49,7 %
Profit net (2024)
-3,9 K RON▼ 104,2 %
Angajați
10,0%
Capitaluri proprii
16,4 K RON▼ 86,3 %

Cifra de afaceri și profitul — 30 DE MINUTE S.R.L.

În 2024 a raportat o cifră de afaceri de 139.145 lei, pierdere netă de 3.873 lei și 1 angajat. A depus bilanțuri pentru 3 ani (2022–2024). Cifra de afaceri a scăzut de la 208.068 lei în 2022 la 139.145 lei în 2024, cu un maxim de 276.585 lei în 2023.

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre 30 DE MINUTE S.R.L.

30 DE MINUTE S.R.L. are CUI 46033545 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J31/288/2022. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 29 aprilie 2022, cu o vechime de 4 ani. Starea actuală: „radiată”. Sediul social este în Municipiul Zalău, Sălaj. Activitatea principală este CAEN 9609 – Alte activități de servicii n.c.a..

Alte firme din domeniu

CAEN 9609 – Alte activități de servicii n.c.a. · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre 30 DE MINUTE S.R.L.

Care este CUI-ul firmei 30 DE MINUTE S.R.L.?

CUI-ul firmei 30 DE MINUTE S.R.L. este 46033545. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J31/288/2022.

Unde are sediul 30 DE MINUTE S.R.L.?

30 DE MINUTE S.R.L. are sediul social în Municipiul Zalău, Sălaj.

Ce activitate are 30 DE MINUTE S.R.L.?

Activitatea principală declarată de 30 DE MINUTE S.R.L. este CAEN 9609 – Alte activități de servicii n.c.a..

Ce cifră de afaceri are 30 DE MINUTE S.R.L.?

În 2024, 30 DE MINUTE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 139.145 lei. A încheiat anul cu o pierdere netă de 3.873 lei.

Câți angajați are 30 DE MINUTE S.R.L.?

În 2024, 30 DE MINUTE S.R.L. a avut în medie 1 angajat.

Cât de veche este 30 DE MINUTE S.R.L. față de alte firme din domeniu?

30 DE MINUTE S.R.L. are o vechime de 4 ani și este mai nouă decât 69,1% dintre cele 1.128 de firme active cu CAEN 9609 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 7 ani.

Câte firme cu CAEN 9609 înființate în 2022 mai sunt active?

Dintre cele 223 de firme cu CAEN 9609 înființate în 2022 care au depus cel puțin un bilanț, 188 (84,3%) mai sunt active; 30 DE MINUTE S.R.L. nu mai este activă.

În ce județe activează firmele cu CAEN 9609?

Cele mai multe firme active cu CAEN 9609 sunt în București: 229 din 1.128 (20,3%). În județul Sălaj sunt 2.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci