COMERCIAL.ro

TENDER CONSULTING SRL

Municipiul Brăila, Brăila
În funcțiunePlătitor TVA

Activitate principală: 7020 — Activități de consultanță în afaceri și management

Înregistrată la 26 iunie 2008 · 18 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2025)
816,5 K RON▲ 20,9 %
Profit net (2025)
516,8 K RON▲ 35,5 %
Angajați
20,0%
Capitaluri proprii
283 RON▼ 81,1 %

Cifra de afaceri și profitul — TENDER CONSULTING SRL

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 816.460 lei, profit net de 516.788 lei și 2 angajați. A depus bilanțuri pentru 18 ani (2008–2025). Cifra de afaceri a crescut de la 103.799 lei în 2008 la 816.460 lei în 2025, cu un maxim de 1,1 mil. lei în 2022.

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre TENDER CONSULTING SRL

TENDER CONSULTING SRL are CUI 24110043, cod de TVA RO24110043 (TVA la încasare) și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J9/594/2008. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 26 iunie 2008, cu o vechime de 18 ani. Starea actuală: „funcțiune”. Sediul social este în Municipiul Brăila, Brăila. Activitatea principală este CAEN 7020 – Activități de consultanță în afaceri și management.

Firme cu cifră de afaceri apropiată

CAEN 7020 – Activități de consultanță în afaceri și management · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre TENDER CONSULTING SRL

Care este CUI-ul firmei TENDER CONSULTING SRL?

CUI-ul firmei TENDER CONSULTING SRL este 24110043. Este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul RO24110043. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J9/594/2008.

Unde are sediul TENDER CONSULTING SRL?

TENDER CONSULTING SRL are sediul social în Municipiul Brăila, Brăila.

Ce activitate are TENDER CONSULTING SRL?

Activitatea principală declarată de TENDER CONSULTING SRL este CAEN 7020 – Activități de consultanță în afaceri și management.

Ce cifră de afaceri are TENDER CONSULTING SRL?

În 2025, TENDER CONSULTING SRL a raportat o cifră de afaceri de 816.460 lei. Profitul net a fost de 516.788 lei.

Câți angajați are TENDER CONSULTING SRL?

În 2025, TENDER CONSULTING SRL a avut în medie 2 angajați.

Pe ce loc se află TENDER CONSULTING SRL în domeniul său?

După cifra de afaceri din 2025, TENDER CONSULTING SRL se află pe locul 896 din 7.161 de firme active cu CAEN 7020 care au depus bilanț, iar în județul Brăila pe locul 7 din 34. Cifra de afaceri mediană în domeniu este de 91.528 lei.

Cât de veche este TENDER CONSULTING SRL față de alte firme din domeniu?

TENDER CONSULTING SRL are o vechime de 18 ani și este mai veche decât 79,3% dintre cele 7.161 de firme active cu CAEN 7020 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 6 ani.

Câte firme cu CAEN 7020 înființate în 2008 mai sunt active?

Dintre cele 3.554 de firme cu CAEN 7020 înființate în 2008 care au depus cel puțin un bilanț, 1.651 (46,5%) mai sunt active, iar TENDER CONSULTING SRL este una dintre ele.

În ce județe activează firmele cu CAEN 7020?

Cele mai multe firme active cu CAEN 7020 sunt în București: 2.857 din 7.161 (39,9%). În județul Brăila sunt 34.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci