COMERCIAL.ro

VETEVOLUTION SRL

Sat Cornetu, Comuna Cornetu, Ilfov
În funcțiuneInactiv fiscal din 27 februarie 2026

Activitate principală: 7500 — Activități veterinare

Înregistrată la 11 decembrie 2014 · 11 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2024)
782 K RON▼ 24,2 %
Profit net (2024)
291,5 K RON▼ 46,1 %
Angajați
4▲ 100 %
Capitaluri proprii
501,8 K RON▼ 31,8 %

Cifra de afaceri și profitul — VETEVOLUTION SRL

În 2024 a raportat o cifră de afaceri de 782.007 lei, profit net de 291.531 lei și 4 angajați. A depus bilanțuri pentru 10 ani (2015–2024). Cifra de afaceri a crescut de la 756.845 lei în 2015 la 782.007 lei în 2024, cu un maxim de 1,6 mil. lei în 2016.

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre VETEVOLUTION SRL

VETEVOLUTION SRL are CUI 33891334 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J23/3610/2014. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 11 decembrie 2014, cu o vechime de 11 ani. Starea actuală: „funcțiune”. Sediul social este în Sat Cornetu, Comuna Cornetu, Ilfov. Activitatea principală este CAEN 7500 – Activități veterinare.

Alte firme din domeniu

CAEN 7500 – Activități veterinare · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre VETEVOLUTION SRL

Care este CUI-ul firmei VETEVOLUTION SRL?

CUI-ul firmei VETEVOLUTION SRL este 33891334. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J23/3610/2014.

Unde are sediul VETEVOLUTION SRL?

VETEVOLUTION SRL are sediul social în Sat Cornetu, Comuna Cornetu, Ilfov.

Ce activitate are VETEVOLUTION SRL?

Activitatea principală declarată de VETEVOLUTION SRL este CAEN 7500 – Activități veterinare.

Ce cifră de afaceri are VETEVOLUTION SRL?

În 2024, VETEVOLUTION SRL a raportat o cifră de afaceri de 782.007 lei. Profitul net a fost de 291.531 lei.

Câți angajați are VETEVOLUTION SRL?

În 2024, VETEVOLUTION SRL a avut în medie 4 angajați.

Cât de veche este VETEVOLUTION SRL față de alte firme din domeniu?

VETEVOLUTION SRL are o vechime de 11 ani și este mai veche decât 51% dintre cele 3.655 de firme active cu CAEN 7500 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 11 ani.

Câte firme cu CAEN 7500 înființate în 2014 mai sunt active?

Dintre cele 248 de firme cu CAEN 7500 înființate în 2014 care au depus cel puțin un bilanț, 185 (74,6%) mai sunt active, iar VETEVOLUTION SRL este una dintre ele.

În ce județe activează firmele cu CAEN 7500?

Cele mai multe firme active cu CAEN 7500 sunt în București: 404 din 3.655 (11,1%). În județul Ilfov sunt 155.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci