COMERCIAL.ro

ELIANA&NICOLETA FARM SRL

Municipiul Slatina, Olt
În funcțiunePlătitor TVAo verificare luna aceasta

Activitate principală: 4773 — Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice, în magazine specializate

Înregistrată la 28 mai 2012 · 14 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2025)
36,9 mil. RON▲ 52,7 %
Profit net (2025)
2,3 mil. RON▲ 42,6 %
Angajați
12▼ 7,7 %
Capitaluri proprii
2,3 mil. RON▲ 42,6 %

Cifra de afaceri și profitul — ELIANA&NICOLETA FARM SRL

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 36,9 mil. lei, profit net de 2,3 mil. lei și 12 angajați. A depus bilanțuri pentru 14 ani (2012–2025). Cifra de afaceri a crescut de la 330.448 lei în 2012 la 36,9 mil. lei în 2025.

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre ELIANA&NICOLETA FARM SRL

ELIANA&NICOLETA FARM SRL are CUI 30246806, cod de TVA RO30246806 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J28/300/2012. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 28 mai 2012, cu o vechime de 14 ani. Starea actuală: „funcțiune”. Sediul social este în Municipiul Slatina, Olt. Activitatea principală este CAEN 4773 – Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice, în magazine specializate.

Firme cu cifră de afaceri apropiată

CAEN 4773 – Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice, în magazine specializate · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre ELIANA&NICOLETA FARM SRL

Care este CUI-ul firmei ELIANA&NICOLETA FARM SRL?

CUI-ul firmei ELIANA&NICOLETA FARM SRL este 30246806. Este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul RO30246806. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J28/300/2012.

Unde are sediul ELIANA&NICOLETA FARM SRL?

ELIANA&NICOLETA FARM SRL are sediul social în Municipiul Slatina, Olt.

Ce activitate are ELIANA&NICOLETA FARM SRL?

Activitatea principală declarată de ELIANA&NICOLETA FARM SRL este CAEN 4773 – Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice, în magazine specializate.

Ce cifră de afaceri are ELIANA&NICOLETA FARM SRL?

În 2025, ELIANA&NICOLETA FARM SRL a raportat o cifră de afaceri de 36,9 mil. lei. Profitul net a fost de 2,3 mil. lei.

Câți angajați are ELIANA&NICOLETA FARM SRL?

În 2025, ELIANA&NICOLETA FARM SRL a avut în medie 12 angajați.

Pe ce loc se află ELIANA&NICOLETA FARM SRL în domeniul său?

După cifra de afaceri din 2025, ELIANA&NICOLETA FARM SRL se află pe locul 99 din 3.041 de firme active cu CAEN 4773 care au depus bilanț, iar în județul Olt pe locul 2 din 66. Cifra de afaceri mediană în domeniu este de 1,4 mil. lei.

Cât de veche este ELIANA&NICOLETA FARM SRL față de alte firme din domeniu?

ELIANA&NICOLETA FARM SRL are o vechime de 14 ani și este mai nouă decât 74% dintre cele 3.041 de firme active cu CAEN 4773 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 22 de ani.

Câte firme cu CAEN 4773 înființate în 2012 mai sunt active?

Dintre cele 302 firme cu CAEN 4773 înființate în 2012 care au depus cel puțin un bilanț, 160 (53%) mai sunt active, iar ELIANA&NICOLETA FARM SRL este una dintre ele.

În ce județe activează firmele cu CAEN 4773?

Cele mai multe firme active cu CAEN 4773 sunt în București: 233 din 3.041 (7,7%). În județul Olt sunt 66.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci