COMERCIAL.ro

PAMARCO SYS SRL

Oraş Măgurele, Ilfov
În funcțiunePlătitor TVA

Activitate principală: 2651 — Fabricarea de instrumente și dispozitive pentru măsură, verificare, control, navigație

Înregistrată la 27 noiembrie 2014 · 11 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2025)
363,5 K RON▲ 1,2 %
Profit net (2025)
174,9 K RON▼ 30,6 %
Angajați
10,0%
Capitaluri proprii
176,2 K RON▼ 26,8 %

Cifra de afaceri și profitul — PAMARCO SYS SRL

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 363.470 lei, profit net de 174.873 lei și 1 angajat. A depus bilanțuri pentru 11 ani (2014–2025). Cifra de afaceri a crescut de la 282.343 lei în 2014 la 363.470 lei în 2025.

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre PAMARCO SYS SRL

PAMARCO SYS SRL are CUI 33846660, cod de TVA RO33846660 (TVA la încasare) și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J23/3453/2014. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 27 noiembrie 2014, cu o vechime de 11 ani. Starea actuală: „funcțiune”. Sediul social este în Oraș Măgurele, Ilfov. Activitatea principală este CAEN 2651 – Fabricarea de instrumente și dispozitive pentru măsură, verificare, control, navigație.

Firme cu cifră de afaceri apropiată

CAEN 2651 – Fabricarea de instrumente și dispozitive pentru măsură, verificare, control, navigație · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre PAMARCO SYS SRL

Care este CUI-ul firmei PAMARCO SYS SRL?

CUI-ul firmei PAMARCO SYS SRL este 33846660. Este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul RO33846660. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J23/3453/2014.

Unde are sediul PAMARCO SYS SRL?

PAMARCO SYS SRL are sediul social în Oraș Măgurele, Ilfov.

Ce activitate are PAMARCO SYS SRL?

Activitatea principală declarată de PAMARCO SYS SRL este CAEN 2651 – Fabricarea de instrumente și dispozitive pentru măsură, verificare, control, navigație.

Ce cifră de afaceri are PAMARCO SYS SRL?

În 2025, PAMARCO SYS SRL a raportat o cifră de afaceri de 363.470 lei. Profitul net a fost de 174.873 lei.

Câți angajați are PAMARCO SYS SRL?

În 2025, PAMARCO SYS SRL a avut în medie 1 angajat.

Pe ce loc se află PAMARCO SYS SRL în domeniul său?

După cifra de afaceri din 2025, PAMARCO SYS SRL se află pe locul 124 din 178 de firme active cu CAEN 2651 care au depus bilanț, iar în județul Ilfov pe locul 2 din 7. Cifra de afaceri mediană în domeniu este de 648.954 lei.

Cât de veche este PAMARCO SYS SRL față de alte firme din domeniu?

PAMARCO SYS SRL are o vechime de 11 ani și este mai nouă decât 64,6% dintre cele 178 de firme active cu CAEN 2651 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 17 ani.

Câte firme cu CAEN 2651 înființate în 2014 mai sunt active?

Dintre cele 7 firme cu CAEN 2651 înființate în 2014 care au depus cel puțin un bilanț, 3 (42,9%) mai sunt active, iar PAMARCO SYS SRL este una dintre ele.

În ce județe activează firmele cu CAEN 2651?

Cele mai multe firme active cu CAEN 2651 sunt în județul Sălaj: 47 din 178 (26,4%). În județul Ilfov sunt 7.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci