Firme — Sănătate — Suceava
Secțiunea CAEN Q · 18 coduri de activitate
Firme cu bilanț depus (2025)
668▲ 6,4 %
Cifra de afaceri a industriei (2025)
535,8 mil. RON▲ 11,9 %
Creștere YoY (2025)
11,9 %vs 2024
Evoluția cifrei de afaceri a industriei
Demografia firmelor — Sănătate — Suceava
* 2026 este an în curs. Inactivările și reactivările provin din evidența fiscală ANAF; dizolvările, din hotărârile publicate în Monitorul Oficial, Partea a IV-a. Radierile nu mai apar în Monitorul Oficial din 2016.
Evoluția sectorului pe ani
| An | Firme | Variație | Cifră de afaceri | Variație | Înființări | Inactivări |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 668 | ▲ 6,4 % | 535,8 mil. RON | ▲ 11,9 % | 42 | 6 |
| 2024 | 628 | ▲ 0,6 % | 478,8 mil. RON | ▲ 15,8 % | 49 | 7 |
| 2023 | 624 | ▲ 15,8 % | 413,6 mil. RON | ▲ 16,1 % | 64 | 7 |
| 2022 | 539 | ▲ 21,7 % | 356,3 mil. RON | ▲ 11 % | 74 | 2 |
| 2021 | 443 | ▲ 11,3 % | 321 mil. RON | ▲ 52,4 % | 58 | 5 |
| 2020 | 398 | ▲ 1,5 % | 210,7 mil. RON | ▲ 7,4 % | 30 | 5 |
| 2019 | 392 | ▲ 19,9 % | 196,1 mil. RON | ▲ 23,2 % | 55 | 5 |
| 2018 | 327 | ▲ 10,5 % | 159,2 mil. RON | ▲ 24 % | 59 | 4 |
| 2017 | 296 | ▲ 15,2 % | 128,4 mil. RON | ▲ 28 % | 56 | 0 |
| 2016 | 257 | — | 100,3 mil. RON | — | 32 | 7 |
Top 100 firme — Sănătate — Suceava, 2025
628 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top.
| # | Firmă | Localitate | Cifră de afaceri | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.DORNA MEDICAL SRL= | Municipiul Vatra Dornei, Suceava | 93,2 mil. RON▲ 17,7 % | ▲ 17,7 % | 8,8 mil. RON | |
| 2 | 2.BETHESDA SRL= | Municipiul Suceava, Suceava | 30,2 mil. RON▲ 11,6 % | ▲ 11,6 % | 3,7 mil. RON | |
| 3 | 3.EXPLORA GROUP SRL▲ 2 | Municipiul Suceava, Suceava | 17,3 mil. RON▲ 20,7 % | ▲ 20,7 % | 2,3 mil. RON | |
| 4 | 4.RIDERE D.C. S.R.L.= | Municipiul Suceava, Suceava | 16,4 mil. RON▲ 13,8 % | ▲ 13,8 % | 1,1 mil. RON | |
| 5 | 5.PROVITA PAIN CLINIC S.A.▲ 4 | Sat Şcheia, Comuna Şcheia, Suceava | 13,3 mil. RON▲ 56,2 % | ▲ 56,2 % | 171,1 K RON | |
| 6 | 6.BIOTEST SRL= | Municipiul Suceava, Suceava | 13,1 mil. RON▲ 4,9 % | ▲ 4,9 % | 5,7 mil. RON | |
| 7 | 7.INTERAND SRL= | Sat Sfântu Ilie, Comuna Şcheia, Suceava | 11,7 mil. RON▼ 5 % | ▼ 5 % | 2,9 mil. RON | |
| 8 | 8.DUO STIL SRL= | Municipiul Suceava, Suceava | 10,3 mil. RON▲ 12,9 % | ▲ 12,9 % | 2,1 mil. RON | |
| 9 | 9.APEX DIAGNOSTIC S.R.L.▲ 4 | Municipiul Suceava, Suceava | 9,2 mil. RON▲ 31,2 % | ▲ 31,2 % | 1,4 mil. RON | |
| 10 | 10.CLINICALMA S.R.L.▲ 1 | Municipiul Fălticeni, Suceava | 9,1 mil. RON▲ 18,5 % | ▲ 18,5 % | 851,1 K RON | |
| 11 | 11.MATER ANIMA SRL▼ 1 | Sat Ipoteşti, Comuna Ipoteşti, Suceava | 8,8 mil. RON▲ 4,3 % | ▲ 4,3 % | 262,8 K RON | |
| 12 | 12.JADENT SRL▲ 3 | Municipiul Suceava, Suceava | 7,4 mil. RON▲ 16,1 % | ▲ 16,1 % | 1,1 mil. RON | |
| 13 | 13.SERVICII PALIATIVE S.R.L.▲ 3 | Sat Ilişeşti, Comuna Ilişeşti, Suceava | 7 mil. RON▲ 17,1 % | ▲ 17,1 % | 615,8 K RON | |
| 14 | 14.RITMIC MEDICAL S.R.L.▲ 4 | Municipiul Suceava, Suceava | 6,6 mil. RON▲ 15,4 % | ▲ 15,4 % | 420,9 K RON | |
| 15 | 15.BALNEO FIZIOMED S.R.L.▲ 4 | Municipiul Suceava, Suceava | 6,3 mil. RON▲ 12,1 % | ▲ 12,1 % | 482,9 K RON | |
| 16 | 16.INMEDICAL S.R.L.▲ 1 | Municipiul Suceava, Suceava | 6,3 mil. RON▲ 6,7 % | ▲ 6,7 % | 948,9 K RON | |
| 17 | 17.OPTI BIOMEDIC SRL▲ 4 | Municipiul Suceava, Suceava | 5,9 mil. RON▲ 19,3 % | ▲ 19,3 % | 575,9 K RON | |
| 18 | 18.INTERCARDIODIAB SRL▲ 2 | Municipiul Suceava, Suceava | 5,3 mil. RON▼ 1,5 % | ▼ 1,5 % | 352,9 K RON | |
| 19 | 19.EXPERT MEDICAL PDK S.R.L.▲ 3 | Municipiul Suceava, Suceava | 5,2 mil. RON▲ 38,2 % | ▲ 38,2 % | 716,3 K RON | |
| 20 | 20.CUPOLA TRUCK SERVICE S.R.L.nou | Sat Pătrăuţi, Comuna Pătrăuţi, Suceava | 4,9 mil. RON▲ 32,8 % | ▲ 32,8 % | 967,4 K RON | |
| 21 | 21.BLEU MEDICAL TEAM S.R.L.▲ 4 | Municipiul Suceava, Suceava | 4,8 mil. RON▲ 59,6 % | ▲ 59,6 % | 285,6 K RON | |
| 22 | 22.ARTDENT DENTISTRY S.R.L.▲ 5 | Sat Pîrteştii de Sus, Comuna Cacica, Suceava | 4,1 mil. RON▲ 41,5 % | ▲ 41,5 % | 97,5 K RON | |
| 23 | 23.VIATA BUNA S.R.L.▲ 1 | Loc. Gura Humorului, Oraş Gura Humorului, Suceava | 3,9 mil. RON▲ 24,2 % | ▲ 24,2 % | 171,1 K RON | |
| 24 | 24.PLATINUM SRL▼ 1 | Sat Cornu Luncii, Comuna Cornu Luncii, Suceava | 3,6 mil. RON▲ 9,5 % | ▲ 9,5 % | 244,9 K RON | |
| 25 | 25.PLATINUM OPTIC SRL▲ 6 | Sat Cornu Luncii, Comuna Cornu Luncii, Suceava | 3,4 mil. RON▲ 35,2 % | ▲ 35,2 % | 992,3 K RON | |
| 26 | 26.ESDERM CLINIC SRL▲ 2 | Sat Sfântu Ilie, Comuna Şcheia, Suceava | 3,3 mil. RON▲ 15,7 % | ▲ 15,7 % | 739,8 K RON | |
| 27 | 27.ROAXIS MEDICAL S.R.L.▼ 1 | Sat Bulai, Comuna Moara, Suceava | 3,3 mil. RON▲ 13,9 % | ▲ 13,9 % | 313,9 K RON | |
| 28 | 28.PLATINUM MEDICAL S.R.L.▲ 13 | Sat Cornu Luncii, Comuna Cornu Luncii, Suceava | 3,1 mil. RON▲ 58 % | ▲ 58 % | 839,6 K RON | |
| 29 | 29.DENTAL HOUSE BUCOVINA S.R.L.▲ 5 | Sat Măriţei, Comuna Dărmăneşti, Suceava | 3,1 mil. RON▲ 27,2 % | ▲ 27,2 % | 451,1 K RON | |
| 30 | 30.VISUS OPTIK S.R.L.▼ 1 | Municipiul Fălticeni, Suceava | 3,1 mil. RON▲ 6,9 % | ▲ 6,9 % | 636,1 K RON | |
| 31 | 31.ANA ROM DIVIZIA MEDICALĂ S.R.L.▲ 11 | Municipiul Suceava, Suceava | 3 mil. RON▲ 60 % | ▲ 60 % | 852,1 K RON | |
| 32 | 32.BEST MEDICAL SFANTA ANA S.R.L.▲ 3 | Municipiul Suceava, Suceava | 3 mil. RON▲ 25,8 % | ▲ 25,8 % | 650,9 K RON | |
| 33 | 33.AMBU-LIFE S.R.L.▲ 7 | Municipiul Suceava, Suceava | 2,9 mil. RON▲ 47,1 % | ▲ 47,1 % | 427,5 K RON | |
| 34 | 34.OGCRISTE S.R.L.▲ 2 | Municipiul Suceava, Suceava | 2,9 mil. RON▲ 26 % | ▲ 26 % | 485,1 K RON | |
| 35 | 35.CROWN QUALITY DENT SRL▼ 3 | Sat Dumbrăveni, Comuna Dumbrăveni, Suceava | 2,7 mil. RON▲ 12,7 % | ▲ 12,7 % | 348,9 K RON | |
| 36 | 36.AVICENA DAILY MEDICAL S.R.L.▼ 6 | Municipiul Suceava, Suceava | 2,7 mil. RON▲ 0,5 % | ▲ 0,5 % | 186,5 K RON | |
| 37 | 37.RUSU DENTAL CLINIC S.R.L.▲ 1 | Sat Mănăstirea Humorului, Comuna Mănăstirea Humorului, Suceava | 2,6 mil. RON▲ 29,8 % | ▲ 29,8 % | 603 K RON | |
| 38 | 38.SIGMEDICAL SERVICES S.R.L.▼ 1 | Municipiul Suceava, Suceava | 2,6 mil. RON▲ 17,8 % | ▲ 17,8 % | 1 mil. RON | |
| 39 | 39.ELYTIS HOPE S.R.L.= | Municipiul Suceava, Suceava | 2,3 mil. RON▲ 14,6 % | ▲ 14,6 % | 5,3 K RON | |
| 40 | 40.SAVA DENTAL OFFICE S.R.L.▲ 3 | Oraş Dolhasca, Suceava | 2,2 mil. RON▲ 26,3 % | ▲ 26,3 % | 337,5 K RON | |
| 41 | 41.HEL DENT SRL▼ 8 | Municipiul Suceava, Suceava | 2,1 mil. RON▼ 15 % | ▼ 15 % | 199,2 K RON | |
| 42 | 42.HIPOCRAT SRL▲ 25 | Municipiul Suceava, Suceava | 2 mil. RON▲ 91,5 % | ▲ 91,5 % | 35,3 K RON | |
| 43 | 43.MEDCARE CLINIC S.R.L.▲ 16 | Municipiul Fălticeni, Suceava | 2 mil. RON▲ 72 % | ▲ 72 % | 401,6 K RON | |
| 44 | 44.ROELDA MEDICAL SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ▲ 495 | Sat Sfântu Ilie, Comuna Şcheia, Suceava | 1,9 mil. RON— | — | 1,1 mil. RON | |
| 45 | 45.TRIF MED THERAPY S.R.L.▼ 1 | Municipiul Fălticeni, Suceava | 1,7 mil. RON▲ 4,1 % | ▲ 4,1 % | 13,7 K RON | |
| 46 | 46.MEDART EXCELLENCE S.R.L.▲ 10 | Municipiul Rădăuţi, Suceava | 1,7 mil. RON▲ 43,1 % | ▲ 43,1 % | 808,6 K RON | |
| 47 | 47.RR KARDYS S.R.L.▲ 35 | Municipiul Suceava, Suceava | 1,7 mil. RON▲ 80,2 % | ▲ 80,2 % | 651,4 K RON | |
| 48 | 48.L.R.M. SMILE STUDIO SRLnou | Municipiul Suceava, Suceava | 1,6 mil. RON— | — | 105 K RON | |
| 49 | 49.ADRIANA ISTOCESCU SRL▼ 3 | Municipiul Suceava, Suceava | 1,6 mil. RON▲ 9,7 % | ▲ 9,7 % | 899,2 K RON | |
| 50 | 50.POLICLINICA BUCOVINA S.R.L.▲ 3 | Municipiul Suceava, Suceava | 1,6 mil. RON▲ 28,9 % | ▲ 28,9 % | 173,5 K RON | |
| 51 | 51.ULTRATEST SRL▼ 1 | Municipiul Rădăuţi, Suceava | 1,6 mil. RON▲ 23,3 % | ▲ 23,3 % | 190,5 K RON | |
| 52 | 52.SISTOLIC MED S.R.L.▲ 23 | Loc. Gura Humorului, Oraş Gura Humorului, Suceava | 1,6 mil. RON▲ 59,6 % | ▲ 59,6 % | 706 K RON | |
| 53 | 53.LUCYLY MEDICARE S.R.L.▼ 8 | Sat Sfântu Ilie, Comuna Şcheia, Suceava | 1,4 mil. RON▼ 3,5 % | ▼ 3,5 % | 595,6 K RON | |
| 54 | 54.RADIOLOGIE DENTARA VIDEC S.R.L.▼ 7 | Municipiul Suceava, Suceava | 1,4 mil. RON▲ 4,6 % | ▲ 4,6 % | 232,7 K RON | |
| 55 | 55.PIUMEDINVEST S.R.L.nou | Sat Tişăuţi, Comuna Ipoteşti, Suceava | 1,4 mil. RON— | — | 203,4 K RON | |
| 56 | 56.PRAXIOPTIC SRL▼ 5 | Municipiul Rădăuţi, Suceava | 1,4 mil. RON▲ 8,5 % | ▲ 8,5 % | 307,2 K RON | |
| 57 | 57.CABINET VICOMED S.R.L.▼ 9 | Municipiul Suceava, Suceava | 1,4 mil. RON▲ 5,3 % | ▲ 5,3 % | 595,5 K RON | |
| 58 | 58.DR. FINKEL DENTAL CLINIC S.R.L.▲ 42 | Municipiul Rădăuţi, Suceava | 1,4 mil. RON▲ 84,5 % | ▲ 84,5 % | 341,2 K RON | |
| 59 | 59.ANDRONACHE MED S.R.L.▲ 128 | Municipiul Suceava, Suceava | 1,3 mil. RON▲ 252,8 % | ▲ 252,8 % | 132,9 K RON | |
| 60 | 60.CHIFANMED SRL▲ 28 | Municipiul Câmpulung Moldovenesc, Suceava | 1,3 mil. RON▲ 60,5 % | ▲ 60,5 % | 624,3 K RON | |
| 61 | 61.KDYDENTES S.R.L.▲ 9 | Municipiul Câmpulung Moldovenesc, Suceava | 1,3 mil. RON▲ 27,8 % | ▲ 27,8 % | 5,1 K RON | |
| 62 | 62.CHARISMA ART DENTAL S.R.L.▼ 7 | Municipiul Suceava, Suceava | 1,2 mil. RON▲ 3,8 % | ▲ 3,8 % | 637,1 K RON | |
| 63 | 63.GINECO PLUS SUCEAVA S.R.L.▼ 2 | Municipiul Suceava, Suceava | 1,2 mil. RON▲ 6 % | ▲ 6 % | 649 K RON | |
| 64 | 64.DANADERM MEDICAL SRL▲ 9 | Municipiul Vatra Dornei, Suceava | 1,2 mil. RON▲ 22,1 % | ▲ 22,1 % | 705,5 K RON | |
| 65 | 65.VITAL DENT SRL▲ 16 | Municipiul Suceava, Suceava | 1,2 mil. RON▲ 29,2 % | ▲ 29,2 % | 161,9 K RON | |
| 66 | 66.PHILEODENT S.R.L.▼ 9 | Municipiul Rădăuţi, Suceava | 1,2 mil. RON▲ 0,1 % | ▲ 0,1 % | 390,3 K RON | |
| 67 | 67.RENIMED S.R.L.▼ 9 | Oraş Vicovu de Sus, Suceava | 1,1 mil. RON▼ 1,5 % | ▼ 1,5 % | 701,6 K RON | |
| 68 | 68.CONFIDENS-TERAPII HOLISTICE S.R.L.▲ 3 | Sat Adâncata, Comuna Adâncata, Suceava | 1,1 mil. RON▲ 9,7 % | ▲ 9,7 % | 577,8 K RON | |
| 69 | 69.MEDISTOM SRL▼ 9 | Municipiul Rădăuţi, Suceava | 1,1 mil. RON▼ 6,3 % | ▼ 6,3 % | 29,2 K RON | |
| 70 | 70.OFTALMOPTIK TATARU S.R.L.▼ 6 | Municipiul Suceava, Suceava | 1,1 mil. RON▼ 2,6 % | ▼ 2,6 % | 206,8 K RON | |
| 71 | 71.CRISTEA DENTAL S.R.L.▲ 13 | Municipiul Rădăuţi, Suceava | 1,1 mil. RON▲ 17 % | ▲ 17 % | 143,9 K RON | |
| 72 | 72.MEDCOV CLINIC S.R.L.▲ 31 | Sat Boroaia, Comuna Boroaia, Suceava | 1,1 mil. RON▲ 48,9 % | ▲ 48,9 % | 6,7 K RON | |
| 73 | 73.NEW DENTAL HOUSE S.R.L.▲ 5 | Municipiul Suceava, Suceava | 1,1 mil. RON▲ 12,6 % | ▲ 12,6 % | 124,9 K RON | |
| 74 | 74.ARIDENTAL S.R.L.▲ 76 | Municipiul Suceava, Suceava | 1 mil. RON▲ 106,8 % | ▲ 106,8 % | 490,7 K RON | |
| 75 | 75.CLINICA DR. TIBEICĂ S.R.L.▲ 88 | Municipiul Rădăuţi, Suceava | 1 mil. RON▲ 124,6 % | ▲ 124,6 % | -66,8 K RON | |
| 76 | 76.ÎMPREUNĂ PENTRU SUCCES S.R.L.▲ 71 | Sat Ipoteşti, Comuna Ipoteşti, Suceava | 1 mil. RON▲ 101 % | ▲ 101 % | 140,7 K RON | |
| 77 | 77.MEDIZEN PSIHIATRIE S.R.L.▼ 5 | Municipiul Suceava, Suceava | 1 mil. RON▲ 2,9 % | ▲ 2,9 % | 766,2 K RON | |
| 78 | 78.AEVOAEDENT BUCOVINA S.R.L.▼ 4 | Municipiul Suceava, Suceava | 1 mil. RON▲ 2 % | ▲ 2 % | 325,4 K RON | |
| 79 | 79.DENTAL CONCEPT-JUNIORS & FAMILY S.R.L.▲ 4 | Municipiul Suceava, Suceava | 994,5 K RON▲ 8,9 % | ▲ 8,9 % | 45,4 K RON | |
| 80 | 80.BIOSMILE DENT S.R.L.▼ 4 | Municipiul Suceava, Suceava | 980,8 K RON▲ 0,7 % | ▲ 0,7 % | 529,9 K RON | |
| 81 | 81.IDADENT EXCLUSIV S.R.L.▲ 12 | Municipiul Suceava, Suceava | 974,9 K RON▲ 25,9 % | ▲ 25,9 % | 286,9 K RON | |
| 82 | 82.CARDIOVITAE SRL▲ 9 | Municipiul Suceava, Suceava | 963,8 K RON▲ 18 % | ▲ 18 % | 595,5 K RON | |
| 83 | 83.MEDICAL MARK SRL▼ 14 | Sat Şcheia, Comuna Şcheia, Suceava | 961,2 K RON▼ 4,7 % | ▼ 4,7 % | 27 K RON | |
| 84 | 84.ARTIO MEDICA S.R.L.▼ 16 | Sat Şcheia, Comuna Şcheia, Suceava | 955,9 K RON▼ 9 % | ▼ 9 % | 5,6 K RON | |
| 85 | 85.CRIDENTISTRY S.R.L.▼ 23 | Sat Sfântu Ilie, Comuna Şcheia, Suceava | 945,9 K RON▼ 16,4 % | ▼ 16,4 % | 68,3 K RON | |
| 86 | 86.SMILE CARE CENTER S.R.L.▲ 113 | Municipiul Câmpulung Moldovenesc, Suceava | 927,7 K RON▲ 161,1 % | ▲ 161,1 % | 25,8 K RON | |
| 87 | 87.CLAROPTIC SRL▼ 1 | Municipiul Vatra Dornei, Suceava | 925,2 K RON▲ 9,2 % | ▲ 9,2 % | 318,9 K RON | |
| 88 | 88.ALCLINIC SRL▼ 9 | Municipiul Rădăuţi, Suceava | 919,1 K RON▼ 0,7 % | ▼ 0,7 % | 379,1 K RON | |
| 89 | 89.BRUJA MED S.R.L.= | Sat Pojorâta, Comuna Pojorâta, Suceava | 909,9 K RON▲ 9,2 % | ▲ 9,2 % | 536,9 K RON | |
| 90 | 90.DORNA PSIHIATRIE SRL= | Municipiul Vatra Dornei, Suceava | 896,1 K RON▲ 8,2 % | ▲ 8,2 % | 554,8 K RON | |
| 91 | 91.MEDORAL SRL▲ 20 | Municipiul Suceava, Suceava | 887,1 K RON▲ 32,1 % | ▲ 32,1 % | 85,3 K RON | |
| 92 | 92.CLINICBEL S.R.L.▼ 29 | Municipiul Suceava, Suceava | 885,9 K RON▼ 20 % | ▼ 20 % | 318 K RON | |
| 93 | 93.ADISMILE DESIGN S.R.L.▼ 28 | Municipiul Vatra Dornei, Suceava | 878,8 K RON▼ 19,2 % | ▼ 19,2 % | 326,9 K RON | |
| 94 | 94.DIABNUTRIMED S.R.L.▼ 2 | Municipiul Suceava, Suceava | 869,3 K RON▲ 8,3 % | ▲ 8,3 % | 422,4 K RON | |
| 95 | 95.CABINET MEDICAL DR. TILIHOI FLORIN S.R.L.▲ 18 | Municipiul Suceava, Suceava | 865,9 K RON▲ 33,2 % | ▲ 33,2 % | 384,9 K RON | |
| 96 | 96.BOGDAN AGRIGOROAIE - CMF S.R.L.▼ 9 | Municipiul Rădăuţi, Suceava | 859,3 K RON▲ 2,1 % | ▲ 2,1 % | 464,1 K RON | |
| 97 | 97.SONO-EX TATARANU SRL▼ 12 | Municipiul Suceava, Suceava | 848,9 K RON▼ 0,2 % | ▼ 0,2 % | 520,2 K RON | |
| 98 | 98.DERM SPECIALIST S.R.L.▲ 60 | Municipiul Fălticeni, Suceava | 819,6 K RON▲ 73,9 % | ▲ 73,9 % | 531 K RON | |
| 99 | 99.MEDFAM ŞERBAN S.R.L.▼ 2 | Municipiul Suceava, Suceava | 795 K RON▲ 7,1 % | ▲ 7,1 % | 264,6 K RON | |
| 100 | 100.IB RHEUMA CLINIC SRL▲ 10 | Municipiul Câmpulung Moldovenesc, Suceava | 793,5 K RON▲ 17,1 % | ▲ 17,1 % | 164,9 K RON |
Codurile CAEN din sănătate — Suceava
CAEN 8622
Activități de asistență medicală specializată
184 firme · 185,1 mil. RON
CAEN 8690
Alte activități referitoare la sănătatea umană
122 firme · 145,9 mil. RON
CAEN 8623
Activități de asistență stomatologică
232 firme · 111,1 mil. RON
CAEN 8610
Activități de asistență spitalicească
5 firme · 48,7 mil. RON
CAEN 8699
Alte activități referitoare la sănătatea umană n.c.a.
26 firme · 19,5 mil. RON
CAEN 8621
Activități de asistență medicală generală
23 firme · 10,1 mil. RON
CAEN 8692
Transportul pacienților cu ambulanța
4 firme · 5,3 mil. RON
CAEN 8710
Activități ale centrelor de îngrijire medicală
2 firme · 3,9 mil. RON
CAEN 8691
Servicii de diagnostic imagistic și activități ale laboratoarelor medicale
2 firme · 2 mil. RON
CAEN 8891
Activități de îngrijire zilnică pentru copii
7 firme · 971,2 K RON
CAEN 8695
Activități de fizioterapie
13 firme · 970,9 K RON
CAEN 8791
Activități de intermediere pentru servicii de îngrijire la domiciliu
1 firme · 73,9 K RON
CAEN 8899
Alte activități de asistență socială, fără cazare, n.c.a.
1 firme · 42,5 K RON
CAEN 8694
Activități ale infirmierelor și moașelor
1 firme · 35,8 K RON
CAEN 8720
Activități ale centrelor de recuperare psihică și de dezintoxicare, exclusiv spitale
1 firme · 11,9 K RON
CAEN 8696
Activități de medicină tradițională, complementară și alternativă
2 firme · 550 RON
CAEN 8810
Activități de asistență socială, fără cazare, pentru bătrâni și pentru persoane aflate în incapacitate de a se îngriji singure
1 firme · 0 RON
CAEN 8697
Servicii de intermediere pentru servicii medicale, stomatologice și pentru alte servicii referitoare la sănătatea umană
1 firme · 0 RON