Firme — Transport și depozitare — Hunedoara
Secțiunea CAEN H · 17 coduri de activitate
Firme cu bilanț depus (2025)
1.193▲ 2,2 %
Cifra de afaceri a industriei (2025)
1,1 mld. RON▼ 7,4 %
Creștere YoY (2025)
-7,4 %vs 2024
Evoluția cifrei de afaceri a industriei
Demografia firmelor — Transport și depozitare — Hunedoara
* 2026 este an în curs. Inactivările și reactivările provin din evidența fiscală ANAF; dizolvările, din hotărârile publicate în Monitorul Oficial, Partea a IV-a. Radierile nu mai apar în Monitorul Oficial din 2016.
Evoluția sectorului pe ani
| An | Firme | Variație | Cifră de afaceri | Variație | Înființări | Inactivări |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.193 | ▲ 2,2 % | 1,1 mld. RON | ▼ 7,4 % | 87 | 21 |
| 2024 | 1.167 | ▼ 12,5 % | 1,1 mld. RON | ▲ 6,7 % | 93 | 12 |
| 2023 | 1.334 | ▲ 6,9 % | 1,1 mld. RON | ▲ 3,2 % | 62 | 16 |
| 2022 | 1.248 | ▲ 10,5 % | 1 mld. RON | ▲ 21,6 % | 78 | 18 |
| 2021 | 1.129 | ▲ 6 % | 852,7 mil. RON | ▲ 16,4 % | 92 | 10 |
| 2020 | 1.065 | ▲ 3,9 % | 732,7 mil. RON | ▼ 4 % | 82 | 7 |
| 2019 | 1.025 | ▲ 9,2 % | 763 mil. RON | ▲ 7 % | 73 | 8 |
| 2018 | 939 | ▲ 2,4 % | 713,4 mil. RON | ▲ 15,5 % | 80 | 2 |
| 2017 | 917 | ▼ 0,7 % | 617,5 mil. RON | ▲ 6,3 % | 64 | 5 |
| 2016 | 923 | — | 581,1 mil. RON | — | 58 | 21 |
Top 100 firme — Transport și depozitare — Hunedoara, 2025
1.112 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top.
| # | Firmă | Localitate | Cifră de afaceri | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.TAHL SRL= | Sat Teliucu Superior, Comuna Teliucu Inferior, Hunedoara | 58,8 mil. RON▼ 25,7 % | ▼ 25,7 % | 222,5 K RON | |
| 2 | 2.LOGICAL CONS SOLUTIONS SRL▲ 1 | Sat Băcia, Comuna Băcia, Hunedoara | 32,4 mil. RON▲ 13,4 % | ▲ 13,4 % | 1,2 mil. RON | |
| 3 | 3.OFFICE TRANSPORT S.R.L.▲ 4 | Sat Leşnic, Comuna Veţel, Hunedoara | 24 mil. RON▲ 26,6 % | ▲ 26,6 % | 3,2 mil. RON | |
| 4 | 4.TOTAL COMISIONARY SERVICES SRL▲ 6 | Municipiul Deva, Hunedoara | 22,3 mil. RON▲ 29,6 % | ▲ 29,6 % | 453,4 K RON | |
| 5 | 5.JEROBYAN SRL▲ 23 | Municipiul Brad, Hunedoara | 19,3 mil. RON▲ 88,6 % | ▲ 88,6 % | 290,6 K RON | |
| 6 | 6.VEST ACTION SOLUTION S.R.L.= | Municipiul Deva, Hunedoara | 19,1 mil. RON▼ 1,2 % | ▼ 1,2 % | 14,2 K RON | |
| 7 | 7.AMADEUS SPEED S.R.L.▲ 5 | Municipiul Hunedoara, Hunedoara | 19 mil. RON▲ 20,9 % | ▲ 20,9 % | 2,1 mil. RON | |
| 8 | 8.ALDONA FOREST SRL▼ 3 | Sat Bârcea Mare, Oraş Simeria, Hunedoara | 17,3 mil. RON▼ 13,1 % | ▼ 13,1 % | 15,4 K RON | |
| 9 | 9.SPECTRUM GLOBAL LOGISTICS S.R.L.▼ 5 | Municipiul Hunedoara, Hunedoara | 16,4 mil. RON▼ 29,2 % | ▼ 29,2 % | 221,4 K RON | |
| 10 | 10.ARTLEMN & B SRL▼ 1 | Sat Cristur, Municipiul Deva, Hunedoara | 16,2 mil. RON▼ 10 % | ▼ 10 % | 975,6 K RON | |
| 11 | 11.ANDRIS AUTOTRANS SRL▲ 2 | Sat Clopotiva, Comuna Râu de Mori, Hunedoara | 15,6 mil. RON▲ 0,8 % | ▲ 0,8 % | 172,5 K RON | |
| 12 | 12.SEO LOGISTICS COMPANY S.R.L.▲ 14 | Municipiul Deva, Hunedoara | 15,5 mil. RON▲ 42,3 % | ▲ 42,3 % | 355,4 K RON | |
| 13 | 13.VIO LOGISTIC SOLUTIONS S.R.L.▲ 14 | Sat Sântandrei, Oraş Simeria, Hunedoara | 15,1 mil. RON▲ 45,6 % | ▲ 45,6 % | 1,2 mil. RON | |
| 14 | 14.INTEGRAL CHINCIU COMIMPEX SRL▼ 3 | Municipiul Hunedoara, Hunedoara | 14,9 mil. RON▼ 9,8 % | ▼ 9,8 % | 95,3 K RON | |
| 15 | 15.YAN SPECIAL CONSTRUCT S.R.L.▲ 2 | Sat Ilia, Comuna Ilia, Hunedoara | 14,6 mil. RON▲ 10,3 % | ▲ 10,3 % | 2,2 mil. RON | |
| 16 | 16.CURIER XPED RENT SRL▲ 4 | Municipiul Deva, Hunedoara | 14,2 mil. RON▲ 10,7 % | ▲ 10,7 % | 625,9 K RON | |
| 17 | 17.BV DASLER SRL▲ 4 | Sat Crişcior, Comuna Crişcior, Hunedoara | 13,7 mil. RON▲ 11,1 % | ▲ 11,1 % | 10,4 K RON | |
| 18 | 18.BETA TRANS BTLOG S.R.L.▲ 12 | Municipiul Deva, Hunedoara | 13,6 mil. RON▲ 42,4 % | ▲ 42,4 % | 2,8 mil. RON | |
| 19 | 19.CRISOLDO CO SRL= | Municipiul Hunedoara, Hunedoara | 13,5 mil. RON▲ 2,5 % | ▲ 2,5 % | 183,3 K RON | |
| 20 | 20.ARDEALUL COMSERVICE IMPEX SRL▼ 2 | Sat Toteşti, Comuna Toteşti, Hunedoara | 13 mil. RON▼ 1,4 % | ▼ 1,4 % | 19,5 K RON | |
| 21 | 21.KARGO EXPRESS EXPEDIŢII S.R.L.▲ 1 | Municipiul Deva, Hunedoara | 13 mil. RON▲ 6,2 % | ▲ 6,2 % | 39,8 K RON | |
| 22 | 22.MEGA TRUCK SPRINT S.R.L.▼ 6 | Sat Sântandrei, Oraş Simeria, Hunedoara | 12,2 mil. RON▼ 9,1 % | ▼ 9,1 % | 551,4 K RON | |
| 23 | 23.SPRINT TRANSEURO S.R.L.▲ 6 | Municipiul Orăştie, Hunedoara | 11 mil. RON▲ 9,7 % | ▲ 9,7 % | 47,5 K RON | |
| 24 | 24.TANDEM INTERTRANS SRL▼ 1 | Municipiul Hunedoara, Hunedoara | 10,8 mil. RON▼ 3,8 % | ▼ 3,8 % | 441,6 K RON | |
| 25 | 25.ROCAR TUR SRL▲ 13 | Sat Geoagiu-Băi, Oraş Geoagiu, Hunedoara | 9,2 mil. RON▲ 27,7 % | ▲ 27,7 % | 955,8 K RON | |
| 26 | 26.CARISMA MONDO CONCEPT S.R.L.▲ 5 | Municipiul Deva, Hunedoara | 8,9 mil. RON▼ 0,4 % | ▼ 0,4 % | 195,5 K RON | |
| 27 | 27.VIA TERRA EXPEDIŢII SRL▲ 21 | Municipiul Deva, Hunedoara | 8,6 mil. RON▲ 69,1 % | ▲ 69,1 % | 1,3 mil. RON | |
| 28 | 28.IULICA TRANS SRL▲ 7 | Loc. Petrila, Oraş Petrila, Hunedoara | 8,2 mil. RON▲ 5,3 % | ▲ 5,3 % | 675,5 K RON | |
| 29 | 29.TRANSPORT PUBLIC LOCAL DEVA S.R.L.▲ 7 | Municipiul Deva, Hunedoara | 8,1 mil. RON▲ 9,6 % | ▲ 9,6 % | 44,3 K RON | |
| 30 | 30.FDA TRANS LOGISTIC S.R.L.▲ 13 | Sat Ilia, Comuna Ilia, Hunedoara | 7,8 mil. RON▲ 33,5 % | ▲ 33,5 % | -691,6 K RON | |
| 31 | 31.GSV REM TRANS LOGISTIC S.R.L.▲ 13 | Loc. Petrila, Oraş Petrila, Hunedoara | 7,7 mil. RON▲ 32,8 % | ▲ 32,8 % | 760,9 K RON | |
| 32 | 32.ZMK SRL= | Municipiul Petroşani, Hunedoara | 7,5 mil. RON▼ 7 % | ▼ 7 % | 517,2 K RON | |
| 33 | 33.GETRANS BETON SRL▼ 9 | Municipiul Petroşani, Hunedoara | 7,2 mil. RON▼ 35,1 % | ▼ 35,1 % | 688,1 K RON | |
| 34 | 34.M&B SPRINT CAR SRL▲ 8 | Municipiul Deva, Hunedoara | 6,9 mil. RON▲ 8,9 % | ▲ 8,9 % | 997,9 K RON | |
| 35 | 35.LUK & POL TRANSPEED SRL▼ 1 | Municipiul Orăştie, Hunedoara | 6,8 mil. RON▼ 13,4 % | ▼ 13,4 % | 404,4 K RON | |
| 36 | 36.INTERACTIV TRADING SRL▲ 3 | Municipiul Deva, Hunedoara | 6,6 mil. RON▼ 4,4 % | ▼ 4,4 % | 662 K RON | |
| 37 | 37.PRIM TRANSPREST HUNEDOARA S.R.L.▲ 13 | Municipiul Hunedoara, Hunedoara | 6,3 mil. RON▲ 27,1 % | ▲ 27,1 % | 336,1 K RON | |
| 38 | 38.AVY LKW & TRANSPORTE S.R.L.▲ 50 | Sat Crişan, Comuna Ribiţa, Hunedoara | 6,1 mil. RON▲ 138,4 % | ▲ 138,4 % | 106,5 K RON | |
| 39 | 39.DOSENA SRL▲ 1 | Municipiul Petroşani, Hunedoara | 5,8 mil. RON▼ 14,3 % | ▼ 14,3 % | 163,2 K RON | |
| 40 | 40.LENROC LINES S.R.L.▲ 9 | Municipiul Deva, Hunedoara | 5,7 mil. RON▲ 14 % | ▲ 14 % | 4,3 K RON | |
| 41 | 41.SAN TAMARO PROD SRL▲ 12 | Sat Ohaba de sub Piatră, Comuna Sălaşu de Sus, Hunedoara | 5,6 mil. RON▲ 23,6 % | ▲ 23,6 % | 887,1 K RON | |
| 42 | 42.RAUL STYLE SERVICE S.R.L.nou | Municipiul Hunedoara, Hunedoara | 5,6 mil. RON▲ 73,5 % | ▲ 73,5 % | 193,3 K RON | |
| 43 | 43.SCRAPORA S.R.L.▼ 41 | Municipiul Orăştie, Hunedoara | 5,6 mil. RON▼ 90,8 % | ▼ 90,8 % | 297,8 K RON | |
| 44 | 44.ALEXANDROS TUR SRL▲ 21 | Municipiul Deva, Hunedoara | 5,4 mil. RON▲ 54,3 % | ▲ 54,3 % | 653,8 K RON | |
| 45 | 45.XSPED TEAM LOGISTIC S.R.L.▼ 8 | Municipiul Deva, Hunedoara | 5,3 mil. RON▼ 26,7 % | ▼ 26,7 % | 73,2 K RON | |
| 46 | 46.TAF EXPRESS 2011 S.R.L.▲ 6 | Municipiul Lupeni, Hunedoara | 4,9 mil. RON▲ 6,3 % | ▲ 6,3 % | 418,7 K RON | |
| 47 | 47.EUROPA MASTER MARS S.R.L.▲ 9 | Municipiul Deva, Hunedoara | 4,8 mil. RON▲ 20,3 % | ▲ 20,3 % | 208,8 K RON | |
| 48 | 48.INDRA ALICOM SRL▼ 1 | Municipiul Orăştie, Hunedoara | 4,7 mil. RON▼ 7,8 % | ▼ 7,8 % | 93 K RON | |
| 49 | 49.KARGO EXPRESS SRL▲ 6 | Municipiul Deva, Hunedoara | 4,7 mil. RON▲ 16,4 % | ▲ 16,4 % | 823 K RON | |
| 50 | 50.BEJAN SERV SRL▼ 4 | Sat Bejan, Comuna Şoimuş, Hunedoara | 4,7 mil. RON▼ 9,9 % | ▼ 9,9 % | 298,7 K RON | |
| 51 | 51.VANDRA TRANS SRL▲ 10 | Loc. Călan, Oraş Călan, Hunedoara | 4,4 mil. RON▲ 17,2 % | ▲ 17,2 % | 1,3 mil. RON | |
| 52 | 52.ROBISPEDTRANS S.R.L.▲ 18 | Sat Tarniţa, Comuna Buceş, Hunedoara | 4,2 mil. RON▲ 27,3 % | ▲ 27,3 % | -131,8 K RON | |
| 53 | 53.FRATICA INTERNATIONAL EXPRESS S.R.L.▲ 6 | Loc. Călan, Oraş Călan, Hunedoara | 4,1 mil. RON▲ 7,2 % | ▲ 7,2 % | 105,2 K RON | |
| 54 | 54.POWER SPEDITION SRL▲ 14 | Municipiul Deva, Hunedoara | 4,1 mil. RON▲ 23 % | ▲ 23 % | 415,6 K RON | |
| 55 | 55.OVI TRANS FRUCT MONTAN S.R.L.▼ 22 | Municipiul Brad, Hunedoara | 4 mil. RON▼ 49,9 % | ▼ 49,9 % | -1,1 mil. RON | |
| 56 | 56.PATYNIS TRANS S.R.L.▲ 11 | Municipiul Deva, Hunedoara | 4 mil. RON▲ 15,2 % | ▲ 15,2 % | 88,4 K RON | |
| 57 | 57.TOMA MONDOTRANS SRL▼ 3 | Loc. Călan, Oraş Călan, Hunedoara | 3,9 mil. RON▼ 8,4 % | ▼ 8,4 % | 2,1 K RON | |
| 58 | 58.EDITH COMPANY TRANS EXIM SRL▲ 20 | Municipiul Brad, Hunedoara | 3,8 mil. RON▲ 35 % | ▲ 35 % | 339,1 K RON | |
| 59 | 59.TRANSPORT RECYCAJE SEBASTIAN S.R.L.▲ 24 | Municipiul Petroşani, Hunedoara | 3,8 mil. RON▲ 41 % | ▲ 41 % | 149,4 K RON | |
| 60 | 60.CROI-COM SRL▲ 71 | Municipiul Deva, Hunedoara | 3,8 mil. RON▲ 127,4 % | ▲ 127,4 % | 812,6 K RON | |
| 61 | 61.RHV TRUCKS SPEDITION S.R.L.▼ 20 | Municipiul Deva, Hunedoara | 3,8 mil. RON▼ 43,6 % | ▼ 43,6 % | -194,4 K RON | |
| 62 | 62.TRANSFOREST MIS S.R.L.▲ 54 | Sat Serel, Comuna Pui, Hunedoara | 3,7 mil. RON▲ 93,2 % | ▲ 93,2 % | 605,1 K RON | |
| 63 | 63.ALEXANDROS TRAVEL S.R.L.▲ 1 | Municipiul Deva, Hunedoara | 3,7 mil. RON▲ 4 % | ▲ 4 % | 407,1 K RON | |
| 64 | 64.LESUCUCIM TRANS SRL▲ 150 | Sat Pricaz, Comuna Turdaş, Hunedoara | 3,7 mil. RON▲ 327,8 % | ▲ 327,8 % | 950,9 K RON | |
| 65 | 65.CASIMA UNIV SRL▲ 27 | Sat Popeşti, Comuna Cârjiţi, Hunedoara | 3,6 mil. RON▲ 47,8 % | ▲ 47,8 % | 71,7 K RON | |
| 66 | 66.DAVID & ANA LKW S.R.L.▼ 9 | Municipiul Orăştie, Hunedoara | 3,6 mil. RON▼ 8,1 % | ▼ 8,1 % | -166,4 K RON | |
| 67 | 67.PROMOTOR TRANS SRL▲ 20 | Municipiul Petroşani, Hunedoara | 3,5 mil. RON▲ 34,3 % | ▲ 34,3 % | 363,3 K RON | |
| 68 | 68.VEST GLOBAL SPRINT S.R.L.▲ 14 | Sat Rovina, Comuna Bucureşci, Hunedoara | 3,4 mil. RON▲ 24,8 % | ▲ 24,8 % | 130,7 K RON | |
| 69 | 69.BAESU TRANS UTIL S.R.L.▲ 15 | Municipiul Orăştie, Hunedoara | 3,4 mil. RON▲ 27,6 % | ▲ 27,6 % | 560 K RON | |
| 70 | 70.ALEX & MAN TRANSPED S.R.L.▲ 4 | Municipiul Orăştie, Hunedoara | 3,3 mil. RON▲ 11,2 % | ▲ 11,2 % | 920,8 K RON | |
| 71 | 71.LACRIS AND TRANS SRL▲ 1 | Sat Mesteacăn, Municipiul Brad, Hunedoara | 3,2 mil. RON▲ 2,5 % | ▲ 2,5 % | 16,1 K RON | |
| 72 | 72.CRISAL SPEEDTRANS S.R.L.▲ 48 | Loc. Petrila, Oraş Petrila, Hunedoara | 3,2 mil. RON▲ 73,4 % | ▲ 73,4 % | -87,9 K RON | |
| 73 | 73.AHLAT AYBER SRL▼ 4 | Sat Ilia, Comuna Ilia, Hunedoara | 3,1 mil. RON▼ 6 % | ▼ 6 % | 225,7 K RON | |
| 74 | 74.INTER DANI TRANS SRL▼ 1 | Municipiul Hunedoara, Hunedoara | 3,1 mil. RON▲ 1 % | ▲ 1 % | 522,5 K RON | |
| 75 | 75.LOV LOGISTIC S.R.L.▲ 5 | Sat Unciuc, Comuna Râu de Mori, Hunedoara | 3,1 mil. RON▲ 12,2 % | ▲ 12,2 % | 1,9 K RON | |
| 76 | 76.ANDREI WOLF TRANS S.R.L.▲ 81 | Sat Clopotiva, Comuna Râu de Mori, Hunedoara | 3 mil. RON▲ 125,6 % | ▲ 125,6 % | 133,4 K RON | |
| 77 | 77.EBEN EZER SRL▲ 18 | Loc. Haţeg, Oraş Haţeg, Hunedoara | 3 mil. RON▲ 25,7 % | ▲ 25,7 % | 30,2 K RON | |
| 78 | 78.TRUICĂ TRANSPORT S.R.L.▲ 13 | Municipiul Petroşani, Hunedoara | 3 mil. RON▲ 21,1 % | ▲ 21,1 % | -142,1 K RON | |
| 79 | 79.ARK PERFORM S.R.L.nou | Sat Chitid, Comuna Boşorod, Hunedoara | 2,9 mil. RON▼ 12,2 % | ▼ 12,2 % | 12,4 K RON | |
| 80 | 80.BT LOGISTIK GROUPE S.R.L.nou | Municipiul Petroşani, Hunedoara | 2,9 mil. RON— | — | 681,8 K RON | |
| 81 | 81.LOREDANA & MARIANA SRL▼ 15 | Sat Petros, Comuna Baru, Hunedoara | 2,9 mil. RON▼ 17,9 % | ▼ 17,9 % | -967,9 K RON | |
| 82 | 82.A.S.A TRUCKING S.R.L.▲ 72 | Sat Băcia, Comuna Băcia, Hunedoara | 2,8 mil. RON▲ 105 % | ▲ 105 % | 6,5 K RON | |
| 83 | 83.MONIQUE INVESTMENTS S.R.L.▼ 8 | Municipiul Deva, Hunedoara | 2,8 mil. RON▼ 6 % | ▼ 6 % | -596,1 K RON | |
| 84 | 84.VVX TRANS S.R.L.▲ 25 | Municipiul Hunedoara, Hunedoara | 2,8 mil. RON▲ 31 % | ▲ 31 % | -236,7 K RON | |
| 85 | 85.G&G INTERTRANS ROUT SRL▼ 4 | Sat Beriu, Comuna Beriu, Hunedoara | 2,7 mil. RON▲ 1,2 % | ▲ 1,2 % | 636,1 K RON | |
| 86 | 86.BOGDYTRANS MULTISERV SRL▼ 1 | Sat Păuliş, Comuna Şoimuş, Hunedoara | 2,7 mil. RON▲ 3,8 % | ▲ 3,8 % | 177,6 K RON | |
| 87 | 87.DANDIA IMPORT EXPORT SRL▲ 19 | Municipiul Vulcan, Hunedoara | 2,7 mil. RON▲ 26,4 % | ▲ 26,4 % | 158,6 K RON | |
| 88 | 88.EUROSTAT VEST SRL▲ 29 | Sat Şoimuş, Comuna Şoimuş, Hunedoara | 2,7 mil. RON▲ 43,1 % | ▲ 43,1 % | 211,6 K RON | |
| 89 | 89.CREDO DUAL CONSTRUCT SRL▼ 27 | Municipiul Deva, Hunedoara | 2,7 mil. RON▼ 27,9 % | ▼ 27,9 % | 487 K RON | |
| 90 | 90.DHS LOGISTICS JT SRL▼ 39 | Municipiul Deva, Hunedoara | 2,7 mil. RON▼ 44,6 % | ▼ 44,6 % | 2,6 K RON | |
| 91 | 91.RAUMAR & DARA SPEED S.R.L.▲ 11 | Municipiul Deva, Hunedoara | 2,6 mil. RON▲ 19,5 % | ▲ 19,5 % | 156,2 K RON | |
| 92 | 92.COMAT TRUCK SPEDITION S.R.L.▲ 49 | Municipiul Deva, Hunedoara | 2,6 mil. RON▲ 69,3 % | ▲ 69,3 % | 53,7 K RON | |
| 93 | 93.INTERNATIONALE TRANSPORTE KORB TRANS SRL▼ 16 | Municipiul Hunedoara, Hunedoara | 2,5 mil. RON▼ 13,4 % | ▼ 13,4 % | 81,4 K RON | |
| 94 | 94.EUROPHARM TRANSPORT SRL▼ 5 | Municipiul Deva, Hunedoara | 2,5 mil. RON▲ 1,1 % | ▲ 1,1 % | 4 K RON | |
| 95 | 95.AGRI CARGO TOTAL S.R.L.▲ 12 | Municipiul Deva, Hunedoara | 2,5 mil. RON▲ 19 % | ▲ 19 % | 34,4 K RON | |
| 96 | 96.VĂR TURTRANS S.R.L.= | Municipiul Deva, Hunedoara | 2,5 mil. RON▲ 6,4 % | ▲ 6,4 % | 52,8 K RON | |
| 97 | 97.TRANS LAURAN SRL▲ 4 | Municipiul Petroşani, Hunedoara | 2,5 mil. RON▲ 11,5 % | ▲ 11,5 % | 102,2 K RON | |
| 98 | 98.ATS ALP TRANSPORT SRL▼ 38 | Sat Săcămaş, Comuna Ilia, Hunedoara | 2,4 mil. RON▼ 35,4 % | ▼ 35,4 % | -322,6 K RON | |
| 99 | 99.ERIK & MIKAEL SPEDITION S.R.L.▼ 74 | Municipiul Hunedoara, Hunedoara | 2,4 mil. RON▼ 78,2 % | ▼ 78,2 % | 149,1 K RON | |
| 100 | 100.FLAVIO INTERNATIONAL SERVICES S.R.L.▼ 7 | Municipiul Hunedoara, Hunedoara | 2,4 mil. RON▼ 2,2 % | ▼ 2,2 % | 124,7 K RON |
Codurile CAEN din transport și depozitare — Hunedoara
CAEN 4941
Transporturi rutiere de mărfuri
687 firme · 806,6 mil. RON
CAEN 4939
Alte transporturi terestre de călători n.c.a
66 firme · 53,3 mil. RON
CAEN 4931
Transporturi urbane, suburbane și metropolitane de călători
23 firme · 43,8 mil. RON
CAEN 5320
Alte activități poștale și de curier
51 firme · 41,3 mil. RON
CAEN 5229
Alte activități anexe transporturilor
17 firme · 33,9 mil. RON
CAEN 5226
Alte activități anexe transporturilor
4 firme · 26,4 mil. RON
CAEN 5231
Activități de intermediere pentru transportul de marfă
6 firme · 20,2 mil. RON
CAEN 4932
Transporturi cu taxiuri
177 firme · 12 mil. RON
CAEN 5225
Activități de servicii logistice pentru transporturi
3 firme · 5,7 mil. RON
CAEN 5221
Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre
22 firme · 4,1 mil. RON
CAEN 5110
Transporturi aeriene de pasageri
1 firme · 2,3 mil. RON
CAEN 4933
Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
47 firme · 2,2 mil. RON
CAEN 5210
Depozitări
3 firme · 861,9 K RON
CAEN 5223
Activități de servicii anexe transporturilor aeriene
1 firme · 619,5 K RON
CAEN 5010
Transporturi maritime și costiere de pasageri
1 firme · 89,2 K RON
CAEN 5330
Servicii de intermediere pentru activități poștale și de curier
2 firme · 56 K RON
CAEN 5030
Transporturi de pasageri pe căi navigabile interioare
1 firme · 39,7 K RON