Firme — IT și comunicații — Giurgiu
Secțiunea CAEN J · 27 coduri de activitate
Firme cu bilanț depus (2025)
228▼ 0,9 %
Cifra de afaceri a industriei (2025)
62 mil. RON▲ 4,9 %
Creștere YoY (2025)
4,9 %vs 2024
Evoluția cifrei de afaceri a industriei
Demografia firmelor — IT și comunicații — Giurgiu
* 2026 este an în curs. Inactivările și reactivările provin din evidența fiscală ANAF; dizolvările, din hotărârile publicate în Monitorul Oficial, Partea a IV-a. Radierile nu mai apar în Monitorul Oficial din 2016.
Evoluția sectorului pe ani
| An | Firme | Variație | Cifră de afaceri | Variație | Înființări | Inactivări |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 228 | ▼ 0,9 % | 62 mil. RON | ▲ 4,9 % | 24 | 5 |
| 2024 | 230 | ▲ 0,4 % | 59,1 mil. RON | ▲ 28,6 % | 18 | 4 |
| 2023 | 229 | ▲ 11,7 % | 45,9 mil. RON | ▲ 20,7 % | 20 | 4 |
| 2022 | 205 | ▲ 17,8 % | 38,1 mil. RON | ▲ 45,7 % | 20 | 1 |
| 2021 | 174 | ▲ 2,4 % | 26,1 mil. RON | ▼ 2,5 % | 22 | 2 |
| 2020 | 170 | ▲ 11,1 % | 26,8 mil. RON | ▲ 23,6 % | 18 | 2 |
| 2019 | 153 | ▲ 21,4 % | 21,7 mil. RON | ▲ 54,5 % | 21 | 4 |
| 2018 | 126 | ▲ 6,8 % | 14 mil. RON | ▲ 19,4 % | 22 | 1 |
| 2017 | 118 | ▲ 10,3 % | 11,7 mil. RON | ▼ 24,4 % | 26 | 3 |
| 2016 | 107 | — | 15,5 mil. RON | — | 7 | 5 |
Top 100 firme — IT și comunicații — Giurgiu, 2025
217 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top.
| # | Firmă | Localitate | Cifră de afaceri | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.LIFE IN CODES SOLUTIONS S.R.L.▲ 1 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 8,2 mil. RON▲ 38,3 % | ▲ 38,3 % | 1,5 mil. RON | |
| 2 | 2.BITCOM IOT S.R.L.▼ 1 | Sat Bâcu, Comuna Joiţa, Giurgiu | 7,3 mil. RON▼ 39,6 % | ▼ 39,6 % | -366,7 K RON | |
| 3 | 3.PARKO MOBILITY S.R.L.▲ 142 | Sat Ghimpaţi, Comuna Ghimpaţi, Giurgiu | 4,5 mil. RON▲ 14.282,6 % | ▲ 14.282,6 % | 614,9 K RON | |
| 4 | 4.INFO GRUP SRL▼ 1 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 2,7 mil. RON▼ 10,8 % | ▼ 10,8 % | 264,9 K RON | |
| 5 | 5.STRAMBA FILM PRODUCTION S.R.L.▲ 5 | Sat Hulubeşti, Comuna Călugăreni, Giurgiu | 1,2 mil. RON▲ 46,6 % | ▲ 46,6 % | 142,1 K RON | |
| 6 | 6.PIDGIN HOST SRL▲ 11 | Sat Bâcu, Comuna Joiţa, Giurgiu | 1,1 mil. RON▲ 108,2 % | ▲ 108,2 % | 361 K RON | |
| 7 | 7.PAMRO BUSINESS SOLUTIONS SRL▲ 4 | Sat Obedeni, Comuna Bucşani, Giurgiu | 1,1 mil. RON▲ 36,5 % | ▲ 36,5 % | 165,3 K RON | |
| 8 | 8.GLOSOFT SOLUTIONS SRL▼ 3 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti-Stoeneşti, Giurgiu | 1,1 mil. RON▼ 22,1 % | ▼ 22,1 % | 128,1 K RON | |
| 9 | 9.DIGITAL FARMERS S.R.L.▲ 4 | Sat Palanca, Comuna Floreşti-Stoeneşti, Giurgiu | 1 mil. RON▲ 33,6 % | ▲ 33,6 % | 695,9 K RON | |
| 10 | 10.RED CAT CORPORATION SRL▼ 3 | Sat Moşteni, Comuna Ulmi, Giurgiu | 888,3 K RON▼ 12 % | ▼ 12 % | 492,5 K RON | |
| 11 | 11.GEMA COMPROD SRL▲ 1 | Sat Adunaţii-Copăceni, Comuna Adunaţii-Copăceni, Giurgiu | 772 K RON▼ 3,4 % | ▼ 3,4 % | 148,4 K RON | |
| 12 | 12.TREBOR SOFTWARE DEV S.R.L.▲ 13 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 750,9 K RON▲ 84 % | ▲ 84 % | 488,7 K RON | |
| 13 | 13.GLO WENNOV S.R.L.▲ 54 | Sat Stoeneşti, Comuna Floreşti-Stoeneşti, Giurgiu | 743,6 K RON▲ 255,6 % | ▲ 255,6 % | 147,3 K RON | |
| 14 | 14.TAKO SYSTEM SERVICES S.R.L.▲ 14 | Sat Uzunu, Comuna Călugăreni, Giurgiu | 717,1 K RON▲ 88,7 % | ▲ 88,7 % | 151 K RON | |
| 15 | 15.DIGITAL STORE S.R.L.▲ 21 | Sat Adunaţii-Copăceni, Comuna Adunaţii-Copăceni, Giurgiu | 697 K RON▲ 109,9 % | ▲ 109,9 % | 368,6 K RON | |
| 16 | 16.LEAN SECURITY HELP SRL= | Sat Suseni, Oraş Bolintin-Vale, Giurgiu | 690,1 K RON▲ 14,3 % | ▲ 14,3 % | 239,9 K RON | |
| 17 | 17.GENERAL ENGINEERING & MANAGEMENT SOLUTIONS S.R.L.▲ 5 | Sat Buturugeni, Comuna Buturugeni, Giurgiu | 656,2 K RON▲ 48,9 % | ▲ 48,9 % | 378,1 K RON | |
| 18 | 18.ADDVICES MEDIA DEVELOPMENT SRL▼ 4 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 652,7 K RON▼ 5 % | ▼ 5 % | 131,9 K RON | |
| 19 | 19.PRO IT GRUP SRL▼ 11 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 647,8 K RON▼ 24,7 % | ▼ 24,7 % | 156,7 K RON | |
| 20 | 20.OPEN TECHNOLOGIES SRL▼ 5 | Sat Săbăreni, Comuna Săbăreni, Giurgiu | 622,1 K RON▼ 1 % | ▼ 1 % | 239,2 K RON | |
| 21 | 21.SOFT SERVICE SOLUTIONS S.R.L.▲ 10 | Sat Moşteni, Comuna Ulmi, Giurgiu | 620,6 K RON▲ 71,7 % | ▲ 71,7 % | 224,1 K RON | |
| 22 | 22.ONE IT SOLUTION S.R.L.▼ 3 | Sat Adunaţii-Copăceni, Comuna Adunaţii-Copăceni, Giurgiu | 618,7 K RON▲ 21,5 % | ▲ 21,5 % | 325,5 K RON | |
| 23 | 23.FARMIQ SOLUTIONS S.R.L.nou | Sat Putineiu, Comuna Putineiu, Giurgiu | 549,7 K RON— | — | — | 42 K RON |
| 24 | 24.MILANNIAL SOFTWARE S.R.L.▲ 51 | Sat Joiţa, Comuna Joiţa, Giurgiu | 524,1 K RON▲ 175,8 % | ▲ 175,8 % | 347,5 K RON | |
| 25 | 25.ADVANCED SYSTEMS CONSULTING S.R.L.▲ 15 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 505,8 K RON▲ 63,5 % | ▲ 63,5 % | 66,3 K RON | |
| 26 | 26.SPECTRA - IT SRL▼ 6 | Sat Săbăreni, Comuna Săbăreni, Giurgiu | 503,9 K RON▲ 8,2 % | ▲ 8,2 % | 380 K RON | |
| 27 | 27.NOVAPATH DYNAMICS S.R.L.nou | Sat Buturugeni, Comuna Buturugeni, Giurgiu | 501,9 K RON— | — | — | 402 K RON |
| 28 | 28.BAKED ENTERTAINMENT S.R.L.▲ 5 | Sat Bâcu, Comuna Joiţa, Giurgiu | 489,6 K RON▲ 37,6 % | ▲ 37,6 % | 282,4 K RON | |
| 29 | 29.DEVOPS GARAGE S.R.L.= | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 466,2 K RON▲ 22,9 % | ▲ 22,9 % | 280,9 K RON | |
| 30 | 30.IT KOTLETA S.R.L.▲ 147 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 461,3 K RON— | — | 277,8 K RON | |
| 31 | 31.NETDESIGN SRL▼ 13 | Sat Plopşoru, Comuna Daia, Giurgiu | 425,5 K RON▼ 18,4 % | ▼ 18,4 % | 70,6 K RON | |
| 32 | 32.PLOT TWIST S.R.L.▲ 83 | Sat Grădiştea, Comuna Comana, Giurgiu | 408,9 K RON▲ 354,1 % | ▲ 354,1 % | 100 K RON | |
| 33 | 33.DINADINS SRL▼ 27 | Sat Frăteşti, Comuna Frăteşti, Giurgiu | 407,3 K RON▼ 64,2 % | ▼ 64,2 % | 189,6 K RON | |
| 34 | 34.DAN DRAGOȘ FREELANCER S.R.L.▼ 7 | Loc. Bolintin-Vale, Oraş Bolintin-Vale, Giurgiu | 401,1 K RON▲ 4 % | ▲ 4 % | 330,4 K RON | |
| 35 | 35.APPIRICH S.R.L.▲ 30 | Sat Buturugeni, Comuna Buturugeni, Giurgiu | 399,1 K RON▲ 75,9 % | ▲ 75,9 % | 257,1 K RON | |
| 36 | 36.CREATIVE PIXELS MEDIA S.R.L.▲ 24 | Sat Ogrezeni, Comuna Ogrezeni, Giurgiu | 388,7 K RON▲ 56,9 % | ▲ 56,9 % | 221,7 K RON | |
| 37 | 37.RANI VDW S.R.L.▼ 5 | Sat Joiţa, Comuna Joiţa, Giurgiu | 384,3 K RON▲ 7,9 % | ▲ 7,9 % | 256,5 K RON | |
| 38 | 38.DELVAROM SYSTEMS S.R.L.▲ 9 | Sat Săbăreni, Comuna Săbăreni, Giurgiu | 377,5 K RON▲ 30,7 % | ▲ 30,7 % | 274,5 K RON | |
| 39 | 39.UNUBY SOFTWARE S.R.L.▼ 13 | Sat Comana, Comuna Comana, Giurgiu | 369,3 K RON▼ 8,5 % | ▼ 8,5 % | 267,1 K RON | |
| 40 | 40.ZEROXUNU SRL▲ 44 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 363,7 K RON▲ 113,4 % | ▲ 113,4 % | 130 K RON | |
| 41 | 41.QTZ SOFTWARE DEVELOPMENT S.R.L.▼ 2 | Loc. Bolintin-Vale, Oraş Bolintin-Vale, Giurgiu | 362,5 K RON▲ 16,7 % | ▲ 16,7 % | 230,8 K RON | |
| 42 | 42.LOMBARDO SOFTWARE SRL▲ 11 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 355 K RON▲ 35,4 % | ▲ 35,4 % | 244,9 K RON | |
| 43 | 43.NEXT IT CONSULTING S.R.L.▼ 19 | Sat Mihai Vodă, Comuna Bolintin-Deal, Giurgiu | 353,9 K RON▼ 16,4 % | ▼ 16,4 % | 187,4 K RON | |
| 44 | 44.NETX SMART CONSULTING S.R.L.▼ 9 | Sat Joiţa, Comuna Joiţa, Giurgiu | 352,4 K RON▲ 5,2 % | ▲ 5,2 % | 244,6 K RON | |
| 45 | 45.REDKORP SERVICES S.R.L.▲ 18 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 350,1 K RON▲ 48 % | ▲ 48 % | 278,3 K RON | |
| 46 | 46.FELIX&CEZAR S.R.L.nou | Sat Valea Dragului, Comuna Valea Dragului, Giurgiu | 340 K RON— | — | — | 226,8 K RON |
| 47 | 47.MINSOFT SOLUTIONS S.R.L.▲ 50 | Sat Ulmi, Comuna Ulmi, Giurgiu | 323,4 K RON▲ 123,2 % | ▲ 123,2 % | 256,5 K RON | |
| 48 | 48.GEO CONSULTING MANAGEMENT SRL▼ 7 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 323,2 K RON▲ 7,8 % | ▲ 7,8 % | 246,6 K RON | |
| 49 | 49.ECB SYSTEM PLUS SRL▲ 6 | Sat Palanca, Comuna Floreşti-Stoeneşti, Giurgiu | 306,5 K RON▲ 18,1 % | ▲ 18,1 % | 160,1 K RON | |
| 50 | 50.E-PLATFORM CONSULTING SRL▲ 32 | Sat Stoeneşti, Comuna Floreşti-Stoeneşti, Giurgiu | 304,8 K RON▲ 75,9 % | ▲ 75,9 % | 141,7 K RON | |
| 51 | 51.ANDI DER SERV SRL= | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 300,4 K RON▲ 7 % | ▲ 7 % | 198,2 K RON | |
| 52 | 52.VM COMPACT IT & DESIGN S.R.L.▲ 25 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 300,1 K RON▲ 65,2 % | ▲ 65,2 % | 77,6 K RON | |
| 53 | 53.DIGITAL DYNAMICS SRL▼ 9 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 297,6 K RON▲ 1,2 % | ▲ 1,2 % | 226,4 K RON | |
| 54 | 54.DIGITAL FORGE SOLUTIONS S.R.L.▲ 42 | Sat Săbăreni, Comuna Săbăreni, Giurgiu | 289 K RON▲ 99,3 % | ▲ 99,3 % | 215,9 K RON | |
| 55 | 55.LCD ERP CONSULTING S.R.L.nou | Sat Varlaam, Comuna Adunaţii-Copăceni, Giurgiu | 288,4 K RON— | — | — | 239,8 K RON |
| 56 | 56.DATAMELD S.R.L.▼ 13 | Sat Remuş, Comuna Frăteşti, Giurgiu | 285,8 K RON▼ 3,2 % | ▼ 3,2 % | 213,4 K RON | |
| 57 | 57.TIRIRIRI MUSIC SRL▼ 11 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 278,8 K RON▼ 3,8 % | ▼ 3,8 % | 8 K RON | |
| 58 | 58.ANDI SOFT SRL▼ 4 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 268,8 K RON▲ 3,4 % | ▲ 3,4 % | 154,7 K RON | |
| 59 | 59.RVD SMART CODE S.R.L.▲ 108 | Sat Hotarele, Comuna Hotarele, Giurgiu | 266,2 K RON▲ 3.618,8 % | ▲ 3.618,8 % | 203,3 K RON | |
| 60 | 60.BBS DIGITAL FACTORY S.R.L.▲ 10 | Sat Vărăşti, Comuna Vărăşti, Giurgiu | 263,3 K RON▲ 30,7 % | ▲ 30,7 % | 90,5 K RON | |
| 61 | 61.BV IT SOFTWARE SRL▼ 16 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 258,2 K RON▼ 10,9 % | ▼ 10,9 % | 170,2 K RON | |
| 62 | 62.GRAMOFON MEDIA SRL▼ 24 | Sat Mârşa, Comuna Mârşa, Giurgiu | 252,4 K RON▼ 23,4 % | ▼ 23,4 % | -56,5 K RON | |
| 63 | 63.BAMBINI SRL▼ 7 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 246,5 K RON▼ 4 % | ▼ 4 % | 161,7 K RON | |
| 64 | 64.W BROADCAST PRODUCTIONS SRL▲ 24 | Sat Mihai Bravu, Comuna Mihai Bravu, Giurgiu | 244,3 K RON▲ 49,9 % | ▲ 49,9 % | 38,5 K RON | |
| 65 | 65.WEBSOFT EXCLUSIV 2018 S.R.L.▼ 4 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 241,2 K RON▼ 0,9 % | ▼ 0,9 % | 22,6 K RON | |
| 66 | 66.DIGITAL PATH AGENCY S.R.L.▲ 7 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 240,3 K RON▲ 21,4 % | ▲ 21,4 % | 175,4 K RON | |
| 67 | 67.SACI SOLUTIONS S.R.L.▲ 1 | Sat Joiţa, Comuna Joiţa, Giurgiu | 227 K RON▲ 11 % | ▲ 11 % | 68,2 K RON | |
| 68 | 68.CONTENTSEO SRL▼ 9 | Sat Joiţa, Comuna Joiţa, Giurgiu | 224,3 K RON▼ 9,7 % | ▼ 9,7 % | 92,7 K RON | |
| 69 | 69.SIDEWORK S.R.L.▲ 39 | Loc. Bolintin-Vale, Oraş Bolintin-Vale, Giurgiu | 211,9 K RON▲ 81 % | ▲ 81 % | 141,4 K RON | |
| 70 | 70.ANIONAVISION S.R.L.▼ 13 | Sat Frasinu, Comuna Băneasa, Giurgiu | 204,2 K RON▼ 19,3 % | ▼ 19,3 % | 43,7 K RON | |
| 71 | 71.LIX IT & MORE S.R.L.▲ 20 | Sat Brăniştari, Comuna Călugăreni, Giurgiu | 200,7 K RON▲ 26,2 % | ▲ 26,2 % | 84,8 K RON | |
| 72 | 72.CONTBUG SOFTWARE SRL▲ 4 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 196,6 K RON▲ 7,2 % | ▲ 7,2 % | 106,9 K RON | |
| 73 | 73.NEXT RISESOFT SRL▲ 8 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 196,3 K RON▲ 12,5 % | ▲ 12,5 % | 15,8 K RON | |
| 74 | 74.POWER COMPUTERS CONCEPT S.R.L.▼ 5 | Sat Varlaam, Comuna Adunaţii-Copăceni, Giurgiu | 190,2 K RON▼ 7 % | ▼ 7 % | 80,2 K RON | |
| 75 | 75.IT DATA AND SYSTEMS PROTECTION S.R.L.▲ 11 | Sat Zorile, Comuna Grădinari, Giurgiu | 187,9 K RON▲ 12,2 % | ▲ 12,2 % | 33,7 K RON | |
| 76 | 76.HARMONIC BUGBUSTER S.R.L.nou | Sat Mihai Vodă, Comuna Bolintin-Deal, Giurgiu | 186,2 K RON— | — | — | 77,4 K RON |
| 77 | 77.PATY MEDIA SRL▼ 25 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 184 K RON▼ 30,2 % | ▼ 30,2 % | 48,5 K RON | |
| 78 | 78.TABIEI PRODUCTIONS S.R.L.nou | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 180 K RON— | — | — | 104,9 K RON |
| 79 | 79.AIXPLORE S.R.L.▲ 56 | Sat Joiţa, Comuna Joiţa, Giurgiu | 174,8 K RON▲ 300,5 % | ▲ 300,5 % | 112,5 K RON | |
| 80 | 80.TOTAL NETWORK MANAGEMENT S.R.L.▲ 19 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 174 K RON▲ 21,1 % | ▲ 21,1 % | 93,5 K RON | |
| 81 | 81.DRTX SOFT S.R.L.▼ 2 | Sat Buturugeni, Comuna Buturugeni, Giurgiu | 173,5 K RON▼ 1 % | ▼ 1 % | 82,1 K RON | |
| 82 | 82.BMY GLOW CONCEPT S.R.L.▲ 11 | Loc. Bolintin-Vale, Oraş Bolintin-Vale, Giurgiu | 172 K RON▲ 12,2 % | ▲ 12,2 % | 47,5 K RON | |
| 83 | 83.AVECO SRL▼ 12 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 170,5 K RON▼ 14,6 % | ▼ 14,6 % | 36,5 K RON | |
| 84 | 84.PROINET WIRELESS SRL▼ 35 | Sat Cosoba, Comuna Cosoba, Giurgiu | 169 K RON▼ 40,3 % | ▼ 40,3 % | -7 K RON | |
| 85 | 85.NU LOGIC S.R.L.▲ 5 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 168,1 K RON▲ 5,2 % | ▲ 5,2 % | 92 K RON | |
| 86 | 86.TICY MUSIC PRODUCTION S.R.L.nou | Sat Joiţa, Comuna Joiţa, Giurgiu | 164,1 K RON— | — | 34,5 K RON | |
| 87 | 87.PRINT SAMBI SRL▲ 7 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 163,9 K RON▲ 9,6 % | ▲ 9,6 % | 12,8 K RON | |
| 88 | 88.SAPRON IT SOLUTIONS S.R.L.▼ 5 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 150 K RON▼ 12,8 % | ▼ 12,8 % | 20,6 K RON | |
| 89 | 89.DASARI S.R.L.▲ 22 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti-Stoeneşti, Giurgiu | 141,9 K RON▲ 32 % | ▲ 32 % | 80,5 K RON | |
| 90 | 90.SOFTWARE DOC S.R.L.▲ 24 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 138,4 K RON▲ 47 % | ▲ 47 % | 64,3 K RON | |
| 91 | 91.TRILOBYTE NEW IMAGE S.R.L.▲ 21 | Sat Slobozia, Comuna Slobozia, Giurgiu | 138,3 K RON▲ 30,8 % | ▲ 30,8 % | 29,6 K RON | |
| 92 | 92.FINCONSULT SMART SOLUTION S.R.L.▲ 30 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 135,5 K RON▲ 74,2 % | ▲ 74,2 % | 50,3 K RON | |
| 93 | 93.WAR ENSEMBLE SRL▼ 19 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 134,4 K RON▼ 30,9 % | ▼ 30,9 % | 48,3 K RON | |
| 94 | 94.CREATIVE EUROSOLUTIONS S.R.L.▼ 32 | Sat Hotarele, Comuna Hotarele, Giurgiu | 133,4 K RON▼ 43,8 % | ▼ 43,8 % | -6 K RON | |
| 95 | 95.IT MANAGEMENT HQ S.R.L.▲ 10 | Sat Bâcu, Comuna Joiţa, Giurgiu | 132,5 K RON▲ 3,3 % | ▲ 3,3 % | -35,5 K RON | |
| 96 | 96.BROLAKE HUB S.R.L.▲ 51 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 131,8 K RON▲ 357,5 % | ▲ 357,5 % | 86,6 K RON | |
| 97 | 97.VIOLETA SM S.R.L.▲ 10 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 124,9 K RON▲ 4,7 % | ▲ 4,7 % | 60,7 K RON | |
| 98 | 98.SHARMA CREATION S.R.L.▼ 9 | Sat Varlaam, Comuna Adunaţii-Copăceni, Giurgiu | 119,9 K RON▼ 26,1 % | ▼ 26,1 % | 5,2 K RON | |
| 99 | 99.MSF SECURITY SYSTEM S.R.L.▲ 11 | Sat Mihai Vodă, Comuna Bolintin-Deal, Giurgiu | 119,4 K RON▲ 5,1 % | ▲ 5,1 % | 38,3 K RON | |
| 100 | 100.FLIPLUCK IGAMING S.R.L.▼ 15 | Sat Bolintin-Deal, Comuna Bolintin-Deal, Giurgiu | 118,2 K RON▼ 30,6 % | ▼ 30,6 % | 100,5 K RON |
Codurile CAEN din it și comunicații — Giurgiu
CAEN 6201
Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
63 firme · 15,6 mil. RON
CAEN 6210
Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
20 firme · 12,4 mil. RON
CAEN 6202
Activități de consultanță în tehnologia informației
10 firme · 9,1 mil. RON
CAEN 6311
Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
18 firme · 6 mil. RON
CAEN 6290
Alte activități de servicii privind tehnologia informației
6 firme · 3,5 mil. RON
CAEN 5911
Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune
20 firme · 2,8 mil. RON
CAEN 6220
Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
7 firme · 2,1 mil. RON
CAEN 6209
Alte activități de servicii privind tehnologia informației
8 firme · 1,8 mil. RON
CAEN 6310
Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
7 firme · 1,8 mil. RON
CAEN 6203
Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
3 firme · 1,3 mil. RON
CAEN 6190
Alte activități de telecomunicații
4 firme · 1,1 mil. RON
CAEN 5819
Alte activități de editare
5 firme · 671,2 K RON
CAEN 5912
Activități de post-producție cinematografică, video și de programe de televiziune
4 firme · 622,5 K RON
CAEN 5811
Activități de editare a cărților
6 firme · 581,9 K RON
CAEN 6110
Activități de telecomunicații prin rețele cu cablu
5 firme · 426,1 K RON
CAEN 6312
Activități ale portalurilor web
7 firme · 409,4 K RON
CAEN 6020
Activități de difuzare a programelor de televiziune
6 firme · 407,5 K RON
CAEN 5920
Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală
3 firme · 335,3 K RON
CAEN 5813
Activități de editare a ziarelor
5 firme · 220,8 K RON
CAEN 6130
Activități de telecomunicații prin satelit
1 firme · 169 K RON
CAEN 5914
Proiecția de filme cinematografice
2 firme · 102,3 K RON
CAEN 6399
Alte activități de servicii informaționale n.c.a.
1 firme · 62,7 K RON
CAEN 5812
Activități de editare de ghiduri, compendii, liste de adrese și similare
1 firme · 36,2 K RON
CAEN 5829
Activități de editare a altor produse software
2 firme · 30 K RON
CAEN 6392
Alte activități de servicii informaționale n.c. a
1 firme · 25 K RON
CAEN 6120
Activități de telecomunicații prin rețele fără cablu (exclusiv prin satelit)
1 firme · 22,5 K RON
CAEN 6391
Activități ale agențiilor de știri
1 firme · 0 RON