Firme — Activități profesionale — Galați
Secțiunea CAEN M · 28 coduri de activitate
Firme cu bilanț depus (2025)
1.585▲ 3,4 %
Cifra de afaceri a industriei (2025)
960,8 mil. RON▲ 6,7 %
Creștere YoY (2025)
6,7 %vs 2024
Evoluția cifrei de afaceri a industriei
Demografia firmelor — Activități profesionale — Galați
* 2026 este an în curs. Inactivările și reactivările provin din evidența fiscală ANAF; dizolvările, din hotărârile publicate în Monitorul Oficial, Partea a IV-a. Radierile nu mai apar în Monitorul Oficial din 2016.
Evoluția sectorului pe ani
| An | Firme | Variație | Cifră de afaceri | Variație | Înființări | Inactivări |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.585 | ▲ 3,4 % | 960,8 mil. RON | ▲ 6,7 % | 107 | 26 |
| 2024 | 1.533 | ▼ 0,8 % | 900,4 mil. RON | ▼ 11,4 % | 116 | 20 |
| 2023 | 1.546 | ▲ 5,8 % | 1 mld. RON | ▲ 33,9 % | 98 | 17 |
| 2022 | 1.461 | ▲ 10,2 % | 758,8 mil. RON | ▲ 11,8 % | 153 | 9 |
| 2021 | 1.326 | ▲ 5,7 % | 678,9 mil. RON | ▲ 7,1 % | 100 | 9 |
| 2020 | 1.254 | ▲ 1,4 % | 633,7 mil. RON | ▲ 1,2 % | 69 | 20 |
| 2019 | 1.237 | ▲ 7,9 % | 625,9 mil. RON | ▲ 25,6 % | 110 | 8 |
| 2018 | 1.146 | ▲ 5,7 % | 498,2 mil. RON | ▲ 3,2 % | 91 | 9 |
| 2017 | 1.084 | ▲ 4,1 % | 482,7 mil. RON | ▼ 14,5 % | 99 | 4 |
| 2016 | 1.041 | — | 564,5 mil. RON | — | 89 | 33 |
Top 100 firme — Activități profesionale — Galați, 2025
1.507 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top.
| # | Firmă | Localitate | Cifră de afaceri | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.ALEWIJNSE MARINE GALAŢI SOCIETATE PE ACŢIUNI= | Municipiul Galaţi, Galaţi | 181,6 mil. RON▼ 14,8 % | ▼ 14,8 % | 18,9 mil. RON | |
| 2 | 2.MARINE ENGINEERING SRL= | Municipiul Galaţi, Galaţi | 75,7 mil. RON▲ 56,1 % | ▲ 56,1 % | 8,6 mil. RON | |
| 3 | 3.ICEPRONAV ENGINEERING SRL= | Municipiul Galaţi, Galaţi | 63,6 mil. RON▲ 34,6 % | ▲ 34,6 % | 3,8 mil. RON | |
| 4 | 4.GLO-MARINE S.R.L.▲ 3 | Sat Costi, Comuna Vânători, Galaţi | 30,3 mil. RON▲ 69,7 % | ▲ 69,7 % | 3,1 mil. RON | |
| 5 | 5.SOFILAREX SOLUTION S.R.L.= | Municipiul Galaţi, Galaţi | 30 mil. RON▲ 6,2 % | ▲ 6,2 % | 19,2 K RON | |
| 6 | 6.AEG TEHNOLOGY SRL▼ 2 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 27,2 mil. RON▼ 20,2 % | ▼ 20,2 % | 858 K RON | |
| 7 | 7.BRAVE SEVENTEEN PROIECT S.R.L.▲ 1 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 24,3 mil. RON▲ 39,9 % | ▲ 39,9 % | 161 K RON | |
| 8 | 8.ADD GLOBAL DESIGN SRL▲ 2 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 21,2 mil. RON▲ 57,3 % | ▲ 57,3 % | 1,4 mil. RON | |
| 9 | 9.SHIP DESIGN GROUP SRL▲ 2 | Sat Costi, Comuna Vânători, Galaţi | 17,7 mil. RON▲ 36,2 % | ▲ 36,2 % | 4,7 mil. RON | |
| 10 | 10.MARINE DESIGN ENGINEERING GALAȚI S.R.L.▲ 4 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 15 mil. RON▲ 125,6 % | ▲ 125,6 % | 2 mil. RON | |
| 11 | 11.CONSTRUCT ROAD PROJECT SRL▲ 1 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 10 mil. RON▲ 18,6 % | ▲ 18,6 % | 1 mil. RON | |
| 12 | 12.INTOCAST RO S.R.L.▼ 6 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 9,6 mil. RON▼ 50,2 % | ▼ 50,2 % | 422,4 K RON | |
| 13 | 13.VLAMIRO CONSULTANȚĂ ȘI SERVICII S.R.L.nou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 8 mil. RON▲ 798,8 % | ▲ 798,8 % | 1,4 mil. RON | |
| 14 | 14.BEYOUFOTO S.R.L.▲ 3 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 7,7 mil. RON▲ 36,9 % | ▲ 36,9 % | 462,1 K RON | |
| 15 | 15.EVERYDAY ORGANIC 365 S.R.L.▲ 12 | Municipiul Tecuci, Galaţi | 7,3 mil. RON▲ 119,6 % | ▲ 119,6 % | 1,4 mil. RON | |
| 16 | 16.GENYMAR 2008 SRL▲ 86 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 6,2 mil. RON▲ 458,4 % | ▲ 458,4 % | 1,6 mil. RON | |
| 17 | 17.LORAC IMPEX SRL▼ 2 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 5,4 mil. RON▼ 14,6 % | ▼ 14,6 % | 3,7 mil. RON | |
| 18 | 18.VIOPINT SERV SRL▲ 1 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 5,3 mil. RON▲ 14,2 % | ▲ 14,2 % | 3,8 K RON | |
| 19 | 19.SFERO PETRIS S.R.L.▲ 2 | Sat Costi, Comuna Vânători, Galaţi | 5,3 mil. RON▲ 21,6 % | ▲ 21,6 % | 41 K RON | |
| 20 | 20.DEM MEDIA SRL= | Municipiul Galaţi, Galaţi | 5,2 mil. RON▲ 16,4 % | ▲ 16,4 % | 904,3 K RON | |
| 21 | 21.PROSIM MEDIA & PUBLICITY SRL▼ 3 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 5,2 mil. RON▲ 0,4 % | ▲ 0,4 % | 1,1 mil. RON | |
| 22 | 22.ANARECOM REGIOSERV S.R.L.▲ 1 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 4,5 mil. RON▲ 9,5 % | ▲ 9,5 % | 1,1 mil. RON | |
| 23 | 23.INCA TEHNIC GRUP SRL▲ 1 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 4,4 mil. RON▲ 13,2 % | ▲ 13,2 % | 1,4 mil. RON | |
| 24 | 24.NAVYK SRL▼ 11 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 4,2 mil. RON▼ 36,9 % | ▼ 36,9 % | -748,5 K RON | |
| 25 | 25.GAZTERM PROIECT SRL= | Municipiul Galaţi, Galaţi | 4,2 mil. RON▲ 13,8 % | ▲ 13,8 % | 819,1 K RON | |
| 26 | 26.DIDAVET FARM SRL▼ 4 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 3,9 mil. RON▼ 5,9 % | ▼ 5,9 % | 235,6 K RON | |
| 27 | 27.ENVIRO ECOSMART SRL▲ 2 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 3,8 mil. RON▲ 18,6 % | ▲ 18,6 % | 1,4 mil. RON | |
| 28 | 28.CONVERT TRADING SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 3,6 mil. RON▲ 18,4 % | ▲ 18,4 % | 1,7 mil. RON | |
| 29 | 29.TECHNOALFALFA CT S.R.L.▲ 58 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 3,3 mil. RON▲ 145,8 % | ▲ 145,8 % | 152,5 K RON | |
| 30 | 30.ELIPSOID SRL▲ 9 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 3,1 mil. RON▲ 24,1 % | ▲ 24,1 % | 308,8 K RON | |
| 31 | 31.BELDENT WHITE S.R.L.nou | Sat Matca, Comuna Matca, Galaţi | 3 mil. RON▲ 22,5 % | ▲ 22,5 % | 509,1 K RON | |
| 32 | 32.EVO HEALTHCARE CONSULTING SRL▲ 39 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 2,9 mil. RON▲ 75 % | ▲ 75 % | 708,6 K RON | |
| 33 | 33.MEDICALVET SRL▲ 12 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 2,9 mil. RON▲ 24,4 % | ▲ 24,4 % | 278,5 K RON | |
| 34 | 34.LEXEXPERT AUDIT SRL▲ 23 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 2,9 mil. RON▲ 53,6 % | ▲ 53,6 % | 859,1 K RON | |
| 35 | 35.DUB ONSHORE-OFFSHORE ELECTRIC S.R.L.▲ 30 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 2,9 mil. RON▲ 62,9 % | ▲ 62,9 % | 611,4 K RON | |
| 36 | 36.MELODIN SRL▲ 6 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 2,8 mil. RON▲ 20,2 % | ▲ 20,2 % | 507,4 K RON | |
| 37 | 37.VESUVIUS REFRACTORIES SRL▲ 1 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 2,8 mil. RON▲ 12,3 % | ▲ 12,3 % | 97,6 K RON | |
| 38 | 38.SOBAIN MANAGEMENT S.R.L.▼ 12 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 2,8 mil. RON▼ 22 % | ▼ 22 % | 2,1 mil. RON | |
| 39 | 39.FORTUNA MAN OIL SRL▼ 5 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 2,8 mil. RON▲ 5,1 % | ▲ 5,1 % | 145 K RON | |
| 40 | 40.ALIANA-TEAM CONSULTING SRL▼ 12 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 2,8 mil. RON▼ 15,2 % | ▼ 15,2 % | 628,5 K RON | |
| 41 | 41.IRIGCONSULT COVURLUI SRL▼ 1 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 2,7 mil. RON▲ 8,4 % | ▲ 8,4 % | 842,6 K RON | |
| 42 | 42.FLOREX M SRL▲ 9 | Municipiul Tecuci, Galaţi | 2,5 mil. RON▲ 17,2 % | ▲ 17,2 % | -1,3 K RON | |
| 43 | 43.GADI CONSULT GRUP S.R.L.▲ 177 | Sat Costi, Comuna Vânători, Galaţi | 2,5 mil. RON▲ 493,8 % | ▲ 493,8 % | 373,7 K RON | |
| 44 | 44.ANARECAD SRL▲ 22 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 2,5 mil. RON▲ 39,4 % | ▲ 39,4 % | 827 K RON | |
| 45 | 45.CENTRUL DE PRELUCRARE PRODUSE SIDERURGICE CPPS SRL▼ 4 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 2,4 mil. RON▲ 1,2 % | ▲ 1,2 % | 820,7 K RON | |
| 46 | 46.SEA PRO DESIGN SRL▼ 15 | Sat Costi, Comuna Vânători, Galaţi | 2,4 mil. RON▼ 22,5 % | ▼ 22,5 % | 438 K RON | |
| 47 | 47.TOPOGINCONSTRUCT S.R.L.▲ 28 | Sat Traian, Comuna Braniştea, Galaţi | 2,4 mil. RON▲ 47,4 % | ▲ 47,4 % | 831,4 K RON | |
| 48 | 48.SMARTECH AUTOMATION SRL▲ 22 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 2,4 mil. RON▲ 39,1 % | ▲ 39,1 % | 455,9 K RON | |
| 49 | 49.PRIETENII CU BLĂNIȚĂ S.R.L.▲ 4 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 2,2 mil. RON▲ 6,8 % | ▲ 6,8 % | 21 K RON | |
| 50 | 50.NAVESO NAVALO TECH S.R.L.▼ 17 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 2,1 mil. RON▼ 22 % | ▼ 22 % | 111,9 K RON | |
| 51 | 51.SEC ADINVEST SRL▼ 5 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 2,1 mil. RON▼ 8,9 % | ▼ 8,9 % | 332,8 K RON | |
| 52 | 52.RESCONT SSM SRL▲ 15 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 2,1 mil. RON▲ 21,2 % | ▲ 21,2 % | 85,9 K RON | |
| 53 | 53.POLIPROD SERV SRL▼ 5 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 2,1 mil. RON▼ 5,4 % | ▼ 5,4 % | 184,9 K RON | |
| 54 | 54.FLU BRIARCONSULT S.R.L.▼ 2 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 2 mil. RON▼ 3,8 % | ▼ 3,8 % | 5,6 K RON | |
| 55 | 55.NAVDESIGN RESEARCH & TECHNOLOGY S.R.L.▼ 8 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 2 mil. RON▼ 11,2 % | ▼ 11,2 % | 1,3 mil. RON | |
| 56 | 56.MARINE UBINVEST SRL▲ 5 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 2 mil. RON▲ 6 % | ▲ 6 % | 1,3 mil. RON | |
| 57 | 57.TOP MEDIA PRODCOM SRL▼ 1 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 1,9 mil. RON▼ 0,3 % | ▼ 0,3 % | -112,1 K RON | |
| 58 | 58.PLANICAD 2010 SRL▼ 9 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 1,9 mil. RON▼ 11 % | ▼ 11 % | 183,5 K RON | |
| 59 | 59.SPARAL ENGINEERING SRL= | Municipiul Galaţi, Galaţi | 1,9 mil. RON▲ 3,5 % | ▲ 3,5 % | 31,3 K RON | |
| 60 | 60.DAVSGAL REDCAR S.R.L.= | Municipiul Galaţi, Galaţi | 1,9 mil. RON▲ 0,7 % | ▲ 0,7 % | 13,9 K RON | |
| 61 | 61.HOSILVA SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 1,8 mil. RON▲ 64,6 % | ▲ 64,6 % | 1,2 mil. RON | |
| 62 | 62.OPTIMAR FISH HANDLING SRL▼ 18 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 1,8 mil. RON▼ 21,9 % | ▼ 21,9 % | 232,9 K RON | |
| 63 | 63.ZIROMET SRL▲ 21 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 1,8 mil. RON▲ 25,6 % | ▲ 25,6 % | 250,7 K RON | |
| 64 | 64.BUZ GEOPRIME CAD S.R.L.▲ 88 | Sat Matca, Comuna Matca, Galaţi | 1,8 mil. RON▲ 190,3 % | ▲ 190,3 % | 508,1 K RON | |
| 65 | 65.ADONICA CONSULTING SRL▼ 35 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 1,8 mil. RON▼ 41,7 % | ▼ 41,7 % | 351,3 K RON | |
| 66 | 66.BLACK ORANGE ENGINEERING S.R.L.▲ 456 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 1,8 mil. RON▲ 778,2 % | ▲ 778,2 % | 151,4 K RON | |
| 67 | 67.HEINEN & HOPMAN REAL ESTATE S.R.L.▲ 1 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 1,7 mil. RON▼ 0,5 % | ▼ 0,5 % | 290,2 K RON | |
| 68 | 68.ADOR CENTER SRL▼ 6 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 1,7 mil. RON▼ 7,9 % | ▼ 7,9 % | 153,9 K RON | |
| 69 | 69.ANGC GENERAL FINSERV SRL▲ 7 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 1,7 mil. RON▲ 3,8 % | ▲ 3,8 % | 67,4 K RON | |
| 70 | 70.PRAXIS AUTOMATION TECHNOLOGY ENGINEERING AND COMMISSIONING S.R.L.▼ 1 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 1,6 mil. RON▼ 4,6 % | ▼ 4,6 % | 226,5 K RON | |
| 71 | 71.NEXTCAD SURVEYING SRL▲ 12 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 1,6 mil. RON▲ 8 % | ▲ 8 % | 423 K RON | |
| 72 | 72.ELADA ELIT CONSULTING SRL▲ 14 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 1,5 mil. RON▲ 8,5 % | ▲ 8,5 % | 723,4 K RON | |
| 73 | 73.INFONEW ROEXPERT SRL▲ 12 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 1,5 mil. RON▲ 4,5 % | ▲ 4,5 % | 407,6 K RON | |
| 74 | 74.DUNĂREA EXPERT SERVICE SRL▲ 35 | Sat Costi, Comuna Vânători, Galaţi | 1,5 mil. RON▲ 38,4 % | ▲ 38,4 % | -285,5 K RON | |
| 75 | 75.FITOMASTER SRL▲ 14 | Sat Matca, Comuna Matca, Galaţi | 1,4 mil. RON▲ 8,5 % | ▲ 8,5 % | 6 K RON | |
| 76 | 76.SHERR IMPEX SRL▲ 28 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 1,4 mil. RON▲ 29 % | ▲ 29 % | 307,9 K RON | |
| 77 | 77.ELECTRICPRO SRL▼ 40 | Sat Şendreni, Comuna Şendreni, Galaţi | 1,4 mil. RON▼ 44,8 % | ▼ 44,8 % | 138,7 K RON | |
| 78 | 78.DM BUILDINGS & ROADS ENGINEERING & PARTNERSHIP S.R.L.▼ 15 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 1,4 mil. RON▼ 23,8 % | ▼ 23,8 % | 128,3 K RON | |
| 79 | 79.ATU CONSULTING SRL▼ 44 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 1,4 mil. RON▼ 46,9 % | ▼ 46,9 % | 132,4 K RON | |
| 80 | 80.TERENIA PROJECT S.R.L.▲ 20 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 1,4 mil. RON▲ 20,2 % | ▲ 20,2 % | 208,1 K RON | |
| 81 | 81.VAN DER VELDEN ROM SRL▲ 9 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 1,4 mil. RON▲ 4,5 % | ▲ 4,5 % | 21,7 K RON | |
| 82 | 82.SHEQSAFE INSTAL S.R.L.▲ 13 | Sat Cosmeşti, Comuna Cosmeşti, Galaţi | 1,3 mil. RON▲ 10,5 % | ▲ 10,5 % | 281,4 K RON | |
| 83 | 83.CONTSCAPE TEC S.R.L.▲ 11 | Municipiul Tecuci, Galaţi | 1,3 mil. RON▲ 10 % | ▲ 10 % | 735,7 K RON | |
| 84 | 84.URBAN DESIGN TEAM SRL▼ 5 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 1,3 mil. RON▼ 12,1 % | ▼ 12,1 % | 429,5 K RON | |
| 85 | 85.NORJOBS SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 1,3 mil. RON▲ 117,4 % | ▲ 117,4 % | 813,3 K RON | |
| 86 | 86.ARHITECT MARIAN LAZĂR SRL▼ 13 | Sat Barcea, Comuna Barcea, Galaţi | 1,3 mil. RON▼ 18 % | ▼ 18 % | 229 RON | |
| 87 | 87.O&T HAPPY PAWS S.R.L.▲ 19 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 1,3 mil. RON▲ 23,7 % | ▲ 23,7 % | 73,2 K RON | |
| 88 | 88.AVANTGARDE MARINE DESIGN S.R.L.▲ 479 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 1,3 mil. RON▲ 618,8 % | ▲ 618,8 % | 271 K RON | |
| 89 | 89.MULTIPRINT SRL▲ 4 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 1,3 mil. RON▲ 2,8 % | ▲ 2,8 % | 11,6 K RON | |
| 90 | 90.POVAMIN SRLnou | Municipiul Tecuci, Galaţi | 1,2 mil. RON▲ 66,1 % | ▲ 66,1 % | 263 K RON | |
| 91 | 91.TQ CONSULTANŢĂ ŞI RECRUTARE SRL▼ 10 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 1,2 mil. RON▼ 15,4 % | ▼ 15,4 % | 384,8 K RON | |
| 92 | 92.NEDISTRUCTIV SRL▲ 6 | Sat Smârdan, Comuna Smârdan, Galaţi | 1,2 mil. RON▲ 6,5 % | ▲ 6,5 % | 603,5 K RON | |
| 93 | 93.FORTIS CONSULT PARTENER S.R.L.▲ 1.063 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 1,2 mil. RON▲ 21.809,8 % | ▲ 21.809,8 % | 892 K RON | |
| 94 | 94.AVG-VARGAS PROJECTS S.R.L.▼ 30 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 1,2 mil. RON▼ 33,7 % | ▼ 33,7 % | 251,1 K RON | |
| 95 | 95.IMATEST 2006 SRL▲ 20 | Sat Costi, Comuna Vânători, Galaţi | 1,2 mil. RON▲ 28,9 % | ▲ 28,9 % | 117,7 K RON | |
| 96 | 96.ERIMAR SERVICE S.R.L.▲ 11 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 1,2 mil. RON▲ 9,1 % | ▲ 9,1 % | 396,9 K RON | |
| 97 | 97.TRANS EUROPA MANAGEMENT SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 1,2 mil. RON▲ 1.000,9 % | ▲ 1.000,9 % | 27,6 K RON | |
| 98 | 98.PAF MEDIA SRL▼ 40 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 1,2 mil. RON▼ 38,3 % | ▼ 38,3 % | 76 K RON | |
| 99 | 99.NASDIS CONSULTING SRL▼ 83 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 1,1 mil. RON▼ 81,2 % | ▼ 81,2 % | -1,7 mil. RON | |
| 100 | 100.VIOVET SRL▲ 10 | Municipiul Tecuci, Galaţi | 1,1 mil. RON▲ 3,1 % | ▲ 3,1 % | 41,9 K RON |
Codurile CAEN din activități profesionale — Galați
CAEN 7112
Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
315 firme · 592,3 mil. RON
CAEN 7022
Activități de consultanță pentru afaceri și management
173 firme · 50,3 mil. RON
CAEN 6920
Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
219 firme · 50,2 mil. RON
CAEN 7020
Activități de consultanță în afaceri și management
77 firme · 47,8 mil. RON
CAEN 7311
Activități ale agențiilor de publicitate
153 firme · 43,9 mil. RON
CAEN 7410
Activități de design specializat
54 firme · 39,3 mil. RON
CAEN 7500
Activități veterinare
69 firme · 33,7 mil. RON
CAEN 7120
Activități de testări și analize tehnice
73 firme · 30,5 mil. RON
CAEN 7420
Activități fotografice
120 firme · 15,3 mil. RON
CAEN 7111
Activități de arhitectură
61 firme · 15,1 mil. RON
CAEN 7490
Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
70 firme · 13,9 mil. RON
CAEN 7499
Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
28 firme · 9,3 mil. RON
CAEN 7320
Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
11 firme · 3,8 mil. RON
CAEN 7430
Activități de traducere scrisă și orală (interpreți)
26 firme · 3,3 mil. RON
CAEN 0721
Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie
1 firme · 3 mil. RON
CAEN 7412
Design grafic și activități de comunicare vizuală
2 firme · 1,6 mil. RON
CAEN 7021
Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării
9 firme · 911,1 K RON
CAEN 7411
Activități de design industrial și vestimentar
4 firme · 905,5 K RON
CAEN 7312
Servicii de reprezentare media
9 firme · 604,8 K RON
CAEN 7219
Cercetare- dezvoltare în alte științe naturale și inginerie
10 firme · 585,9 K RON
CAEN 7414
Alte activități de design specializat
6 firme · 356,6 K RON
CAEN 6910
Activități juridice
5 firme · 348 K RON
CAEN 7413
Activități de design de interior
5 firme · 305,2 K RON
CAEN 7211
Cercetare- dezvoltare în biotehnologie
2 firme · 237 K RON
CAEN 7210
Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie
2 firme · 31,8 K RON
CAEN 7010
Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate
1 firme · 0 RON
CAEN 7220
Cercetare- dezvoltare în științe sociale și umaniste
1 firme · 0 RON
CAEN 7330
Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării
1 firme · 0 RON