Firme — IT și comunicații — Călărași
Secțiunea CAEN J · 26 coduri de activitate
Firme cu bilanț depus (2025)
207▲ 4,5 %
Cifra de afaceri a industriei (2025)
79,2 mil. RON▲ 5,1 %
Creștere YoY (2025)
5,1 %vs 2024
Evoluția cifrei de afaceri a industriei
Demografia firmelor — IT și comunicații — Călărași
* 2026 este an în curs. Inactivările și reactivările provin din evidența fiscală ANAF; dizolvările, din hotărârile publicate în Monitorul Oficial, Partea a IV-a. Radierile nu mai apar în Monitorul Oficial din 2016.
Evoluția sectorului pe ani
| An | Firme | Variație | Cifră de afaceri | Variație | Înființări | Inactivări |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 207 | ▲ 4,5 % | 79,2 mil. RON | ▲ 5,1 % | 17 | 6 |
| 2024 | 198 | ▲ 2,6 % | 75,3 mil. RON | ▲ 28,6 % | 21 | 2 |
| 2023 | 193 | ▲ 2,1 % | 58,6 mil. RON | ▲ 60,7 % | 15 | 3 |
| 2022 | 189 | ▲ 4,4 % | 36,5 mil. RON | ▼ 23,8 % | 19 | 2 |
| 2021 | 181 | ▲ 3,4 % | 47,8 mil. RON | ▲ 75,3 % | 11 | 5 |
| 2020 | 175 | ▲ 6,1 % | 27,3 mil. RON | ▼ 34,9 % | 8 | 1 |
| 2019 | 165 | ▲ 8,6 % | 41,9 mil. RON | ▲ 60,7 % | 21 | 3 |
| 2018 | 152 | ▲ 11,8 % | 26,1 mil. RON | ▲ 10,3 % | 17 | 3 |
| 2017 | 136 | ▼ 6,8 % | 23,6 mil. RON | ▲ 7,8 % | 6 | 1 |
| 2016 | 146 | — | 21,9 mil. RON | — | 13 | 5 |
Top 100 firme — IT și comunicații — Călărași, 2025
192 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top.
| # | Firmă | Localitate | Cifră de afaceri | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.P-SEVENTEEN SOLUTIONS SRL= | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 36,1 mil. RON▲ 49,6 % | ▲ 49,6 % | 14,6 mil. RON | |
| 2 | 2.BUCHAREST PROMO ROBOTS S.R.L.▲ 5 | Sat Sănduliţa, Comuna Săruleşti, Călăraşi | 3,8 mil. RON▲ 165 % | ▲ 165 % | 1,2 mil. RON | |
| 3 | 3.EXPERTNET SRL= | Municipiul Olteniţa, Călăraşi | 3,1 mil. RON▲ 18,9 % | ▲ 18,9 % | 1,7 mil. RON | |
| 4 | 4.GRAFOPRESS SRL▲ 1 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 1,8 mil. RON▼ 3,5 % | ▼ 3,5 % | 745,8 K RON | |
| 5 | 5.STUNT X SRL▲ 4 | Sat Valea Argovei, Comuna Valea Argovei, Călăraşi | 1,5 mil. RON▲ 26,9 % | ▲ 26,9 % | 89,2 K RON | |
| 6 | 6.EVOLVING TECH S.R.L.▲ 7 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 1,1 mil. RON▲ 15,9 % | ▲ 15,9 % | 890,1 K RON | |
| 7 | 7.SARTECH CONSULTING S.R.L.▲ 1 | Sat Pădurişu, Comuna Frumuşani, Călăraşi | 1 mil. RON▼ 13,5 % | ▼ 13,5 % | 910,8 K RON | |
| 8 | 8.CODE NOW S.R.L.▲ 3 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 978,7 K RON▲ 3,1 % | ▲ 3,1 % | 873,5 K RON | |
| 9 | 9.PRIPAS SOFT S.R.L.▲ 7 | Municipiul Olteniţa, Călăraşi | 951,2 K RON▲ 41,4 % | ▲ 41,4 % | 536,5 K RON | |
| 10 | 10.PROJECTDATA S.R.L.▲ 58 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 884,1 K RON▲ 394,7 % | ▲ 394,7 % | 376,3 K RON | |
| 11 | 11.RO AI LABS S.R.L.▲ 4 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 810,7 K RON▲ 6,6 % | ▲ 6,6 % | 543 K RON | |
| 12 | 12.PAN-ELECTRO SRL▼ 10 | Loc. Lehliu-Gară, Oraş Lehliu Gară, Călăraşi | 783,1 K RON▼ 92 % | ▼ 92 % | 58,1 K RON | |
| 13 | 13.AGRICLOUD S.R.L.▼ 7 | Sat Sănduliţa, Comuna Săruleşti, Călăraşi | 713,9 K RON▼ 56,3 % | ▼ 56,3 % | 12,4 K RON | |
| 14 | 14.BIOFOOD INNOVATION - BFI SRL▼ 10 | Sat Ceacu, Comuna Cuza Vodă, Călăraşi | 708,6 K RON▼ 67,4 % | ▼ 67,4 % | 160 RON | |
| 15 | 15.MVB FABRIC SOFTWARE S.R.L.▲ 18 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 655,8 K RON▲ 91,9 % | ▲ 91,9 % | 510,1 K RON | |
| 16 | 16.CAB ANALYTICS CONSULTING S.R.L.▲ 2 | Sat Ciocăneşti, Comuna Ciocăneşti, Călăraşi | 611,7 K RON▲ 0,4 % | ▲ 0,4 % | 505,9 K RON | |
| 17 | 17.CANAL SUD MEDIA S.R.L.▼ 5 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 577,2 K RON▼ 38,7 % | ▼ 38,7 % | -137,6 K RON | |
| 18 | 18.CALYPSO SERV SRL▲ 6 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 564,4 K RON▲ 6,3 % | ▲ 6,3 % | 363,7 K RON | |
| 19 | 19.BURSAGO S.R.L.▲ 2 | Sat Chiselet, Comuna Chiselet, Călăraşi | 547,4 K RON▼ 4,4 % | ▼ 4,4 % | 435,2 K RON | |
| 20 | 20.SIIDWEMI S.R.L.▼ 1 | Sat Călăraşii Vechi, Comuna Cuza Vodă, Călăraşi | 542,4 K RON▼ 9,8 % | ▼ 9,8 % | -35,1 K RON | |
| 21 | 21.CYBERSECURITY COMPLIANCE EXPERTS S.R.L.▲ 46 | Sat Gradiştea, Comuna Gradiştea, Călăraşi | 499,5 K RON▲ 174,5 % | ▲ 174,5 % | 389,8 K RON | |
| 22 | 22.FAMDEV OPTIMIZED SOFTWARE S.R.L.▲ 3 | Municipiul Olteniţa, Călăraşi | 488,2 K RON▼ 7,9 % | ▼ 7,9 % | 154,5 K RON | |
| 23 | 23.SIMPLY SECURE SOFTWARE SRL= | Municipiul Olteniţa, Călăraşi | 471,8 K RON▼ 12,7 % | ▼ 12,7 % | 380,1 K RON | |
| 24 | 24.PASCAL - SERVICII INFORMATICE SRLnou | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 463,9 K RON▼ 10,7 % | ▼ 10,7 % | 6,8 K RON | |
| 25 | 25.AVN SOFTWARE SYSTEMS S.R.L.▲ 41 | Loc. Fundulea, Oraş Fundulea, Călăraşi | 461,7 K RON▲ 132,6 % | ▲ 132,6 % | 387,2 K RON | |
| 26 | 26.AVIZ DEBRANŞARE SRL▲ 4 | Sat Călăraşii Vechi, Comuna Cuza Vodă, Călăraşi | 451,2 K RON▲ 23,8 % | ▲ 23,8 % | 274,7 K RON | |
| 27 | 27.NICIO ZI FARA FILMARE S.R.L.nou | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 415,1 K RON— | — | 75,3 K RON | |
| 28 | 28.ALFA PREST TOP SRL= | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 397,1 K RON▼ 6 % | ▼ 6 % | 3,1 K RON | |
| 29 | 29.DAILY BUSINESS SRL▲ 27 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 394,7 K RON▲ 75,5 % | ▲ 75,5 % | 222,4 K RON | |
| 30 | 30.NEXTGEN IT CONSULTING SRL▼ 1 | Loc. Fundulea, Oraş Fundulea, Călăraşi | 375,7 K RON▼ 8,5 % | ▼ 8,5 % | 62,3 K RON | |
| 31 | 31.B SOFT SRL▲ 4 | Municipiul Olteniţa, Călăraşi | 367,8 K RON▲ 19,9 % | ▲ 19,9 % | 117,9 K RON | |
| 32 | 32.ALKPRO SRL▲ 29 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 367,2 K RON▲ 67,7 % | ▲ 67,7 % | 141,9 K RON | |
| 33 | 33.MINDMERGE INNOVATIONS S.R.L.▲ 1 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 365 K RON▲ 12,5 % | ▲ 12,5 % | 265 K RON | |
| 34 | 34.PROCOMM SYSTEMS S.R.L.▲ 12 | Municipiul Olteniţa, Călăraşi | 363,7 K RON▲ 41,1 % | ▲ 41,1 % | 30,4 K RON | |
| 35 | 35.WHIZ MEDIA CENTER SRL▼ 25 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 362 K RON▼ 62,7 % | ▼ 62,7 % | -432,9 K RON | |
| 36 | 36.ALFA TOP COMPUTERS SRL▲ 1 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 360,1 K RON▲ 20,2 % | ▲ 20,2 % | 174,3 K RON | |
| 37 | 37.DREAM WEB DEVELOPMENT S.R.L.▼ 23 | Municipiul Olteniţa, Călăraşi | 352,4 K RON▼ 53,7 % | ▼ 53,7 % | 233,1 K RON | |
| 38 | 38.JET- SET MEDIA S.R.L.▼ 2 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 349,4 K RON▲ 16,5 % | ▲ 16,5 % | 79,4 K RON | |
| 39 | 39.TRUSTWEB CONCEPT DESIGN S.R.L.▲ 4 | Sat Nicolae Bălcescu, Comuna Nicolae Bălcescu, Călăraşi | 348,6 K RON▲ 20,5 % | ▲ 20,5 % | 228,3 K RON | |
| 40 | 40.TRANSYLVANIAN SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L.▲ 68 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 335,4 K RON▲ 313 % | ▲ 313 % | 278,3 K RON | |
| 41 | 41.GMC RESET IT S.R.L.▼ 2 | Loc. Budeşti, Oraş Budeşti, Călăraşi | 321,5 K RON▲ 8,6 % | ▲ 8,6 % | 197,1 K RON | |
| 42 | 42.TOPSMIN SOLUTION S.R.L.▼ 4 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 300,8 K RON▲ 0,5 % | ▲ 0,5 % | 136,9 K RON | |
| 43 | 43.POLKA STUDIO S.R.L.▲ 6 | Comuna Radovanu, Călăraşi | 291,9 K RON▲ 20,5 % | ▲ 20,5 % | 190,8 K RON | |
| 44 | 44.BITPLOT SOFTWARE SERVICES S.R.L.▼ 17 | Sat Ciocăneşti, Comuna Ciocăneşti, Călăraşi | 285,3 K RON▼ 34,3 % | ▼ 34,3 % | 154,2 K RON | |
| 45 | 45.IT SERVER SOLUTION PROVIDER S.R.L.▲ 12 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 282 K RON▲ 26,7 % | ▲ 26,7 % | 132,7 K RON | |
| 46 | 46.AGRIED SOLUTIONS S.R.L.▲ 84 | Sat Sănduliţa, Comuna Săruleşti, Călăraşi | 276,3 K RON▲ 1.015 % | ▲ 1.015 % | 220,6 K RON | |
| 47 | 47.TOTAL CONSULTING SOFT SRL▼ 7 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 273,9 K RON▼ 6,8 % | ▼ 6,8 % | 115 K RON | |
| 48 | 48.OPAHC SOFT SOLUTIONS S.R.L.▲ 3 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 266,7 K RON▲ 10,8 % | ▲ 10,8 % | 196,2 K RON | |
| 49 | 49.GROW UP MEDIA S.R.L.nou | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 263 K RON▲ 156,6 % | ▲ 156,6 % | 65,9 K RON | |
| 50 | 50.ALMIVISIONS SRL▲ 2 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 259,4 K RON▲ 9,3 % | ▲ 9,3 % | 20,1 K RON | |
| 51 | 51.LALAS SRL▼ 7 | Municipiul Olteniţa, Călăraşi | 258,9 K RON▼ 8 % | ▼ 8 % | 28,7 K RON | |
| 52 | 52.SOFT TOP CL S.R.L.▼ 11 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 258 K RON▼ 12,1 % | ▼ 12,1 % | 65,5 K RON | |
| 53 | 53.REALITATEA DIN CĂLĂRAŞI S.R.L.= | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 246,8 K RON▲ 7,2 % | ▲ 7,2 % | 143,4 K RON | |
| 54 | 54.WEB ADVISOR SRL▼ 7 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 245,1 K RON▼ 3,2 % | ▼ 3,2 % | 89,4 K RON | |
| 55 | 55.NEXTGEN INFORMATICS S.R.L.▲ 40 | Municipiul Olteniţa, Călăraşi | 244,3 K RON▲ 115,8 % | ▲ 115,8 % | 180,5 K RON | |
| 56 | 56.CLOUD CENTER S.R.L.▼ 1 | Sat Ceacu, Comuna Cuza Vodă, Călăraşi | 241,3 K RON▲ 7 % | ▲ 7 % | 115 K RON | |
| 57 | 57.CĂLĂRAŞI HEXEL PRESS S.R.L.▼ 31 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 237 K RON▼ 46 % | ▼ 46 % | 84,8 K RON | |
| 58 | 58.BAZ MARKETING GROUP S.R.L.nou | Sat Ceacu, Comuna Cuza Vodă, Călăraşi | 236,7 K RON— | — | — | 40,7 K RON |
| 59 | 59.E-TOP COMPANY SRL▼ 11 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 235,3 K RON▼ 5,5 % | ▼ 5,5 % | 75,3 K RON | |
| 60 | 60.NOVAZPHERE S.R.L.nou | Sat Borcea, Comuna Borcea, Călăraşi | 225 K RON— | — | — | 165,8 K RON |
| 61 | 61.ENEBA PLUS S.R.L.▼ 16 | Sat Cuneşti, Comuna Gradiştea, Călăraşi | 214,2 K RON▼ 17,3 % | ▼ 17,3 % | 2,3 K RON | |
| 62 | 62.DESIGN CU DRAG S.R.L.▲ 15 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 213,6 K RON▲ 36,4 % | ▲ 36,4 % | 96,6 K RON | |
| 63 | 63.DRG CONSULTING S.R.L.▲ 24 | Sat Ştefan cel Mare, Comuna Ştefan cel Mare, Călăraşi | 212,8 K RON▲ 61,2 % | ▲ 61,2 % | 145,3 K RON | |
| 64 | 64.PASSING MEDIA MB SRL▼ 1 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 207,8 K RON▼ 4 % | ▼ 4 % | 88,6 K RON | |
| 65 | 65.POWER DATA CENTER S.R.L.▼ 1 | Sat Vasilaţi, Comuna Vasilaţi, Călăraşi | 206,1 K RON▼ 0,5 % | ▼ 0,5 % | 7,1 K RON | |
| 66 | 66.TODAIO SRL▼ 12 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 206 K RON▼ 8,8 % | ▼ 8,8 % | 8,5 K RON | |
| 67 | 67.BLANC MEDIA S.R.L.▼ 2 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 205,2 K RON0,0% | 0,0% | 135,9 K RON | |
| 68 | 68.SIMPLE SOLUTIONS FOR SOCIETY S.R.L.▲ 10 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 202 K RON▲ 32,3 % | ▲ 32,3 % | 74,6 K RON | |
| 69 | 69.DMDIGITAL S.R.L.▲ 13 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 189,8 K RON▲ 27,1 % | ▲ 27,1 % | 108,1 K RON | |
| 70 | 70.SOUTH DESIGN IT SRL▲ 40 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 180,1 K RON▲ 138,8 % | ▲ 138,8 % | 132,7 K RON | |
| 71 | 71.NEUROBIT S.R.L.nou | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 176 K RON— | — | — | 25,3 K RON |
| 72 | 72.DEVS R US S.R.L.▲ 69 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 173,7 K RON▲ 2.216,4 % | ▲ 2.216,4 % | 144,8 K RON | |
| 73 | 73.MEDIA EXPRES SRL▼ 14 | Municipiul Olteniţa, Călăraşi | 172,1 K RON▼ 22,4 % | ▼ 22,4 % | -25,5 K RON | |
| 74 | 74.BRRAM IT APPLICATIONS & SERVICES S.R.L.▲ 47 | Municipiul Olteniţa, Călăraşi | 170,3 K RON▲ 264,1 % | ▲ 264,1 % | 96 K RON | |
| 75 | 75.GOLDEN CIRCLE MEDIA S.R.L.▼ 15 | Municipiul Olteniţa, Călăraşi | 158 K RON▼ 28,6 % | ▼ 28,6 % | 115,8 K RON | |
| 76 | 76.OZAKI MANGA CREATIVE STUDIO S.R.L.nou | Sat Curcani, Comuna Curcani, Călăraşi | 157 K RON— | — | — | 70,7 K RON |
| 77 | 77.INFINITYOPS S.R.L.nou | Municipiul Olteniţa, Călăraşi | 155,3 K RON— | — | — | 116,4 K RON |
| 78 | 78.BETASOFT ZONE COMPANY SRL▲ 16 | Municipiul Olteniţa, Călăraşi | 154,9 K RON▲ 36,2 % | ▲ 36,2 % | 1,3 K RON | |
| 79 | 79.OMUBO DESIGN S.R.L.▼ 17 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 147,3 K RON▼ 32,1 % | ▼ 32,1 % | -66,5 K RON | |
| 80 | 80.FORGING CLOUDS S.R.L.▼ 7 | Sat Unirea, Comuna Unirea, Călăraşi | 147,2 K RON▼ 10,7 % | ▼ 10,7 % | 83,7 K RON | |
| 81 | 81.ROBOMARKETING S.R.L.▲ 2 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 146,3 K RON▲ 0,6 % | ▲ 0,6 % | 10 K RON | |
| 82 | 82.NEW VIDEO SRL▲ 6 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 139,9 K RON▲ 6,5 % | ▲ 6,5 % | 14,2 K RON | |
| 83 | 83.INTERFUSION PRODUCT DEVELOPMENT S.R.L.▼ 4 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 136,8 K RON▼ 10 % | ▼ 10 % | -6,9 K RON | |
| 84 | 84.ANTENA 1 CĂLĂRAŞI SRL▲ 40 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 135,2 K RON▲ 260,9 % | ▲ 260,9 % | -51 K RON | |
| 85 | 85.CELUSERV S.R.L.= | Sat Buciumeni, Oraş Budeşti, Călăraşi | 128,5 K RON▼ 5,7 % | ▼ 5,7 % | 14,8 K RON | |
| 86 | 86.BROTHER SRL▼ 5 | Sat Dragalina, Comuna Dragalina, Călăraşi | 127,9 K RON▼ 15,3 % | ▼ 15,3 % | 49 K RON | |
| 87 | 87.BLACK MEDIA SRL▼ 1 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 126,3 K RON▼ 5 % | ▼ 5 % | 41,2 K RON | |
| 88 | 88.APORT FILM SRL▲ 45 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 126,2 K RON▲ 564 % | ▲ 564 % | 31,9 K RON | |
| 89 | 89.AUDIO WAVES S.R.L.▲ 1 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 124,4 K RON▲ 0,5 % | ▲ 0,5 % | 12,9 K RON | |
| 90 | 90.EAGLE MEDIA BROADCASTING S.R.L.▲ 29 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 121,6 K RON▲ 141 % | ▲ 141 % | -16,6 K RON | |
| 91 | 91.BITORDER SRL▼ 7 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 121,2 K RON▼ 14,8 % | ▼ 14,8 % | 64,8 K RON | |
| 92 | 92.MNI OPERATOR ROUTES AZ S.R.L.= | Sat Frumuşani, Comuna Frumuşani, Călăraşi | 111,7 K RON▼ 6,8 % | ▼ 6,8 % | 53,9 K RON | |
| 93 | 93.CINEHUNTER S.R.L.▼ 2 | Municipiul Olteniţa, Călăraşi | 111,3 K RON▼ 8,5 % | ▼ 8,5 % | 58,7 K RON | |
| 94 | 94.LOTMAR MEDIA SRL▼ 18 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 110,8 K RON▼ 29,5 % | ▼ 29,5 % | 17,9 K RON | |
| 95 | 95.SAXSTAR S.R.L.nou | Municipiul Olteniţa, Călăraşi | 108,3 K RON— | — | — | 65,7 K RON |
| 96 | 96.PROCUREMENT HUB S.R.L.▲ 1 | Sat Pădurişu, Comuna Frumuşani, Călăraşi | 105,7 K RON▼ 0,5 % | ▼ 0,5 % | 21,3 K RON | |
| 97 | 97.PROSPERO G SRL▼ 39 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 104,4 K RON▼ 52,9 % | ▼ 52,9 % | -27,9 K RON | |
| 98 | 98.EURO SITCOM SRL= | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 94,7 K RON▼ 7,7 % | ▼ 7,7 % | 39,1 K RON | |
| 99 | 99.PAPERKITE MEDIA S.R.L.▼ 49 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 90,2 K RON▼ 62,6 % | ▼ 62,6 % | -6,8 K RON | |
| 100 | 100.PRO SOFT DIGITAL S.R.L.▼ 11 | Sat Frumuşani, Comuna Frumuşani, Călăraşi | 84,9 K RON▼ 31,7 % | ▼ 31,7 % | 27,3 K RON |
Codurile CAEN din it și comunicații — Călărași
CAEN 6311
Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
7 firme · 36,9 mil. RON
CAEN 6201
Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
54 firme · 16,2 mil. RON
CAEN 6210
Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
15 firme · 5,1 mil. RON
CAEN 6202
Activități de consultanță în tehnologia informației
18 firme · 4 mil. RON
CAEN 5911
Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune
16 firme · 3,3 mil. RON
CAEN 6110
Activități de telecomunicații prin rețele cu cablu
7 firme · 3,3 mil. RON
CAEN 5819
Alte activități de editare
6 firme · 2,4 mil. RON
CAEN 6203
Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
4 firme · 995,4 K RON
CAEN 5813
Activități de editare a ziarelor
9 firme · 973,6 K RON
CAEN 6220
Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
5 firme · 891,6 K RON
CAEN 6190
Alte activități de telecomunicații
7 firme · 835,5 K RON
CAEN 6209
Alte activități de servicii privind tehnologia informației
5 firme · 802,7 K RON
CAEN 6020
Activități de difuzare a programelor de televiziune
2 firme · 712,5 K RON
CAEN 6310
Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
3 firme · 542,4 K RON
CAEN 6290
Alte activități de servicii privind tehnologia informației
2 firme · 348,6 K RON
CAEN 5811
Activități de editare a cărților
3 firme · 335,3 K RON
CAEN 5814
Activități de editare a revistelor și periodicelor
3 firme · 317 K RON
CAEN 6312
Activități ale portalurilor web
5 firme · 285,5 K RON
CAEN 6391
Activități ale agențiilor de știri
2 firme · 259,7 K RON
CAEN 5912
Activități de post-producție cinematografică, video și de programe de televiziune
4 firme · 199,7 K RON
CAEN 6010
Activități de difuzare a programelor de radio
2 firme · 183,8 K RON
CAEN 6120
Activități de telecomunicații prin rețele fără cablu (exclusiv prin satelit)
3 firme · 111,6 K RON
CAEN 5920
Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală
6 firme · 70,7 K RON
CAEN 5829
Activități de editare a altor produse software
2 firme · 25 K RON
CAEN 6039
Activități de distribuție a altor conținuturi
1 firme · 7,4 K RON
CAEN 6399
Alte activități de servicii informaționale n.c.a.
1 firme · 0 RON