Firme — Sănătate — Bacău
Secțiunea CAEN Q · 18 coduri de activitate
Firme cu bilanț depus (2025)
866▲ 4,1 %
Cifra de afaceri a industriei (2025)
577,8 mil. RON▲ 5,9 %
Creștere YoY (2025)
5,9 %vs 2024
Evoluția cifrei de afaceri a industriei
Demografia firmelor — Sănătate — Bacău
* 2026 este an în curs. Inactivările și reactivările provin din evidența fiscală ANAF; dizolvările, din hotărârile publicate în Monitorul Oficial, Partea a IV-a. Radierile nu mai apar în Monitorul Oficial din 2016.
Evoluția sectorului pe ani
| An | Firme | Variație | Cifră de afaceri | Variație | Înființări | Inactivări |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 866 | ▲ 4,1 % | 577,8 mil. RON | ▲ 5,9 % | 58 | 7 |
| 2024 | 832 | ▲ 0,5 % | 545,3 mil. RON | ▲ 13,9 % | 62 | 8 |
| 2023 | 828 | ▲ 10,4 % | 478,7 mil. RON | ▲ 11 % | 69 | 6 |
| 2022 | 750 | ▲ 19,2 % | 431,2 mil. RON | ▲ 28,7 % | 86 | 8 |
| 2021 | 629 | ▲ 9,8 % | 335 mil. RON | ▲ 41 % | 65 | 4 |
| 2020 | 573 | ▲ 3,2 % | 237,6 mil. RON | ▼ 1,2 % | 39 | 7 |
| 2019 | 555 | ▲ 9,3 % | 240,5 mil. RON | ▲ 17 % | 67 | 5 |
| 2018 | 508 | ▲ 13,1 % | 205,5 mil. RON | ▲ 21,7 % | 62 | 1 |
| 2017 | 449 | ▲ 13,7 % | 168,8 mil. RON | ▲ 25,4 % | 57 | 4 |
| 2016 | 395 | — | 134,6 mil. RON | — | 62 | 7 |
Top 100 firme — Sănătate — Bacău, 2025
827 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top.
| # | Firmă | Localitate | Cifră de afaceri | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.CLINICA MEDICAL SERVICE S.A.= | Municipiul Bacău, Bacău | 25,4 mil. RON▲ 18,6 % | ▲ 18,6 % | 1,6 mil. RON | |
| 2 | 2.POLIMED SRL= | Sat Podu Turcului, Comuna Podu Turcului, Bacău | 15,4 mil. RON▼ 4,9 % | ▼ 4,9 % | -1,7 mil. RON | |
| 3 | 3.MALP SRL= | Municipiul Moineşti, Bacău | 15,4 mil. RON▲ 1,1 % | ▲ 1,1 % | 808,8 K RON | |
| 4 | 4.SC NEW CENTRAL MED SRL= | Municipiul Bacău, Bacău | 13,9 mil. RON▲ 19,7 % | ▲ 19,7 % | 3,6 mil. RON | |
| 5 | 5.DENTAL VISION CLINIC SRL▲ 4 | Municipiul Bacău, Bacău | 13,9 mil. RON▲ 48 % | ▲ 48 % | 3 mil. RON | |
| 6 | 6.DENTAL ELITE PARTNERS S.R.L.▼ 1 | Municipiul Oneşti, Bacău | 11,9 mil. RON▲ 2,7 % | ▲ 2,7 % | 48,2 K RON | |
| 7 | 7.TACO HOSPITAL S.R.L.nou | Municipiul Bacău, Bacău | 11,4 mil. RON▲ 116,1 % | ▲ 116,1 % | 1,1 mil. RON | |
| 8 | 8.SPINAL CARE DOBRECI SRL= | Municipiul Bacău, Bacău | 11,3 mil. RON▲ 13 % | ▲ 13 % | 2,2 mil. RON | |
| 9 | 9.SMILE DENT SRL▼ 3 | Municipiul Bacău, Bacău | 10,6 mil. RON▼ 2,8 % | ▼ 2,8 % | 2,8 mil. RON | |
| 10 | 10.DENTAPLUS MEDICAL SRL▲ 3 | Municipiul Bacău, Bacău | 10,3 mil. RON▲ 29 % | ▲ 29 % | 194,2 K RON | |
| 11 | 11.ELGAMI DENTAL SRL▲ 1 | Municipiul Oneşti, Bacău | 9 mil. RON▲ 12,8 % | ▲ 12,8 % | 1,6 mil. RON | |
| 12 | 12.ELYTIS CARE SRL▼ 5 | Municipiul Bacău, Bacău | 9 mil. RON▼ 13,7 % | ▼ 13,7 % | -2,9 mil. RON | |
| 13 | 13.CLINICA LUXOR SRL▼ 2 | Municipiul Bacău, Bacău | 8,4 mil. RON▲ 1,2 % | ▲ 1,2 % | 712,1 K RON | |
| 14 | 14.GAUSS OPTIC SRL= | Municipiul Bacău, Bacău | 7,6 mil. RON▲ 4,4 % | ▲ 4,4 % | 1,1 mil. RON | |
| 15 | 15.ORALDENTIS SRL= | Municipiul Bacău, Bacău | 6,8 mil. RON▲ 10,6 % | ▲ 10,6 % | 64,3 K RON | |
| 16 | 16.DENTAL ELITE INVESTMENT S.R.L.▲ 4 | Municipiul Oneşti, Bacău | 6,7 mil. RON▲ 21,8 % | ▲ 21,8 % | -417,5 K RON | |
| 17 | 17.CYM CENTER SRL▲ 5 | Municipiul Bacău, Bacău | 6,4 mil. RON▲ 26 % | ▲ 26 % | 640,1 K RON | |
| 18 | 18.CLINICA PALADE SRL▼ 1 | Municipiul Bacău, Bacău | 5,5 mil. RON▼ 6,2 % | ▼ 6,2 % | 872,6 K RON | |
| 19 | 19.LIFE DENT IMPLANT SRL▲ 18 | Municipiul Bacău, Bacău | 5,2 mil. RON▲ 71,6 % | ▲ 71,6 % | 1,6 mil. RON | |
| 20 | 20.GTL MEDICAL CLINIC SRL▲ 3 | Municipiul Bacău, Bacău | 5 mil. RON▲ 3,8 % | ▲ 3,8 % | 307,9 K RON | |
| 21 | 21.CIN MED SRL▲ 8 | Sat Cotumba, Comuna Agăş, Bacău | 4,4 mil. RON▲ 14,9 % | ▲ 14,9 % | 14,5 K RON | |
| 22 | 22.EXPERT MED SRL▼ 1 | Municipiul Bacău, Bacău | 4 mil. RON▼ 22,9 % | ▼ 22,9 % | -842,3 K RON | |
| 23 | 23.DENTI SERVICE SRL▲ 3 | Municipiul Bacău, Bacău | 3,9 mil. RON▼ 4 % | ▼ 4 % | 434 K RON | |
| 24 | 24.DENTISSIMO SRL▲ 9 | Municipiul Bacău, Bacău | 3,9 mil. RON▲ 13,7 % | ▲ 13,7 % | 702 K RON | |
| 25 | 25.MINIMED SRL= | Municipiul Bacău, Bacău | 3,9 mil. RON▼ 13,6 % | ▼ 13,6 % | 882,1 K RON | |
| 26 | 26.STOMDAS SRL▲ 1 | Municipiul Bacău, Bacău | 3,8 mil. RON▼ 4,6 % | ▼ 4,6 % | 804,5 K RON | |
| 27 | 27.STOMDAS CLINIC SRL▲ 3 | Municipiul Bacău, Bacău | 3,8 mil. RON▲ 7,4 % | ▲ 7,4 % | 636,2 K RON | |
| 28 | 28.ROSID PROD SRL= | Municipiul Moineşti, Bacău | 3,8 mil. RON▼ 3,4 % | ▼ 3,4 % | 84,5 K RON | |
| 29 | 29.PSIHOMED CONSULT BACAU S.R.L.nou | Municipiul Bacău, Bacău | 3,8 mil. RON— | — | 871,7 K RON | |
| 30 | 30.DANIDENT SRL▲ 11 | Municipiul Oneşti, Bacău | 3,7 mil. RON▲ 34,8 % | ▲ 34,8 % | 460,8 K RON | |
| 31 | 31.CENTRUL DE ÎNGRIJIRE BĂTRÂNI FAMILIA S.R.L.▲ 12 | Loc. Târgu Ocna, Oraş Târgu Ocna, Bacău | 3,7 mil. RON▲ 40,5 % | ▲ 40,5 % | 207,2 K RON | |
| 32 | 32.MEDISENSE SRL▲ 6 | Municipiul Bacău, Bacău | 3,6 mil. RON▲ 20,7 % | ▲ 20,7 % | 289,8 K RON | |
| 33 | 33.DENTAL SAV SRL▲ 6 | Municipiul Oneşti, Bacău | 3,6 mil. RON▲ 23,6 % | ▲ 23,6 % | 906,4 K RON | |
| 34 | 34.DENTAL ELITE MIHAI VITEAZU S.R.L.▲ 2 | Municipiul Oneşti, Bacău | 3,6 mil. RON▲ 15,6 % | ▲ 15,6 % | 341,6 K RON | |
| 35 | 35.LDENT SMILE S.R.L.▲ 12 | Municipiul Bacău, Bacău | 3,5 mil. RON▲ 44 % | ▲ 44 % | 1,3 mil. RON | |
| 36 | 36.MEDICALPROF CLINIC SRL▼ 1 | Municipiul Bacău, Bacău | 3,4 mil. RON▲ 6,3 % | ▲ 6,3 % | 347,8 K RON | |
| 37 | 37.ELICA DENTAL S.R.L.▲ 36 | Municipiul Oneşti, Bacău | 3 mil. RON▲ 116,9 % | ▲ 116,9 % | 352,3 K RON | |
| 38 | 38.QUALITY DENTISTRY S.R.L.▲ 7 | Municipiul Bacău, Bacău | 3 mil. RON▲ 23,6 % | ▲ 23,6 % | 522,9 K RON | |
| 39 | 39.DENTA CORLADE S.R.L.▲ 1 | Sat Traian, Comuna Traian, Bacău | 2,9 mil. RON▲ 5,8 % | ▲ 5,8 % | 678,8 K RON | |
| 40 | 40.HAPPYDENT SRL▲ 16 | Municipiul Bacău, Bacău | 2,8 mil. RON▲ 45 % | ▲ 45 % | 833,9 K RON | |
| 41 | 41.CLINIC GROUP SRL▼ 10 | Municipiul Bacău, Bacău | 2,8 mil. RON▼ 20,1 % | ▼ 20,1 % | 206,5 K RON | |
| 42 | 42.DABRIDENT CLINIC S.R.L.▲ 23 | Sat Letea Veche, Comuna Letea Veche, Bacău | 2,8 mil. RON▲ 77 % | ▲ 77 % | 94,4 K RON | |
| 43 | 43.PROFISMILE ART SRL▲ 9 | Municipiul Bacău, Bacău | 2,8 mil. RON▲ 23 % | ▲ 23 % | 612,1 K RON | |
| 44 | 44.OPTICLASS INC. SRL▼ 12 | Municipiul Bacău, Bacău | 2,7 mil. RON▼ 21,7 % | ▼ 21,7 % | 2,1 mil. RON | |
| 45 | 45.SPINAL CARE RECOVERY S.R.L.▲ 1 | Municipiul Bacău, Bacău | 2,7 mil. RON▲ 10,8 % | ▲ 10,8 % | 700,5 K RON | |
| 46 | 46.DENTA SRL▲ 4 | Municipiul Bacău, Bacău | 2,7 mil. RON▲ 13,7 % | ▲ 13,7 % | 367,1 K RON | |
| 47 | 47.RMN-TEST SRL▲ 6 | Municipiul Bacău, Bacău | 2,7 mil. RON▲ 19,3 % | ▲ 19,3 % | 988,4 K RON | |
| 48 | 48.PREMIER SURGEON S.R.L.▲ 1 | Municipiul Bacău, Bacău | 2,6 mil. RON▲ 10,7 % | ▲ 10,7 % | 1,7 mil. RON | |
| 49 | 49.CMI DR. PLETEA NOEMI SRL▼ 1 | Municipiul Bacău, Bacău | 2,6 mil. RON▲ 7,5 % | ▲ 7,5 % | 929,5 K RON | |
| 50 | 50.CARDIOMED SRL▼ 8 | Loc. Târgu Ocna, Oraş Târgu Ocna, Bacău | 2,5 mil. RON▼ 5,6 % | ▼ 5,6 % | 324,5 K RON | |
| 51 | 51.CLINICA DR. CHELARIU SRL▲ 7 | Municipiul Bacău, Bacău | 2,3 mil. RON▲ 19,9 % | ▲ 19,9 % | 57,8 K RON | |
| 52 | 52.CENTRUL MEDICAL SANCLINIC SRL▲ 27 | Loc. Dărmăneşti, Oraş Dărmăneşti, Bacău | 2,3 mil. RON▲ 77,8 % | ▲ 77,8 % | 703,7 K RON | |
| 53 | 53.DENTAL TREND SRL▲ 6 | Municipiul Bacău, Bacău | 2,1 mil. RON▲ 15,4 % | ▲ 15,4 % | 1,3 mil. RON | |
| 54 | 54.CLINICA DR. NOVAC SRL▲ 16 | Municipiul Bacău, Bacău | 2,1 mil. RON▲ 44,1 % | ▲ 44,1 % | 824,5 K RON | |
| 55 | 55.CLARCONSULT ELITE SRL▼ 1 | Municipiul Bacău, Bacău | 1,9 mil. RON▼ 7,2 % | ▼ 7,2 % | 212,5 K RON | |
| 56 | 56.ADRIMED CENTER SRL▲ 4 | Municipiul Oneşti, Bacău | 1,9 mil. RON▲ 9 % | ▲ 9 % | 576 K RON | |
| 57 | 57.TRANSILVANIA VASC S.R.L.▲ 14 | Sat Hemeiuş, Comuna Hemeiuş, Bacău | 1,9 mil. RON▲ 32,4 % | ▲ 32,4 % | 166,3 K RON | |
| 58 | 58.NOV MED SRL▼ 1 | Municipiul Bacău, Bacău | 1,8 mil. RON▼ 4,5 % | ▼ 4,5 % | 452,3 K RON | |
| 59 | 59.BIOS PALAGHIA SRL▲ 5 | Loc. Comăneşti, Oraş Comăneşti, Bacău | 1,8 mil. RON▲ 12,6 % | ▲ 12,6 % | 178,3 K RON | |
| 60 | 60.MEDINTERN SRL▲ 1 | Municipiul Oneşti, Bacău | 1,8 mil. RON▲ 1,2 % | ▲ 1,2 % | 315,1 K RON | |
| 61 | 61.CLINIC GROUP - CABINETE MEDICALE S.R.L.▲ 5 | Municipiul Bacău, Bacău | 1,7 mil. RON▲ 13,8 % | ▲ 13,8 % | 403,2 K RON | |
| 62 | 62.DENT DESIGN SRL▲ 5 | Municipiul Bacău, Bacău | 1,7 mil. RON▲ 12,3 % | ▲ 12,3 % | 184,8 K RON | |
| 63 | 63.TOTAL MEDCENTER SRL▲ 65 | Municipiul Bacău, Bacău | 1,7 mil. RON▲ 89,8 % | ▲ 89,8 % | 493,4 K RON | |
| 64 | 64.PROCONSULTING SRL▲ 10 | Municipiul Bacău, Bacău | 1,7 mil. RON▲ 21,4 % | ▲ 21,4 % | 407,1 K RON | |
| 65 | 65.DIDENT MEDICAL CENTER SRL▲ 4 | Municipiul Bacău, Bacău | 1,6 mil. RON▲ 13,2 % | ▲ 13,2 % | 314,2 K RON | |
| 66 | 66.MC MED SRL▼ 3 | Municipiul Bacău, Bacău | 1,6 mil. RON▼ 1,2 % | ▼ 1,2 % | 314,8 K RON | |
| 67 | 67.SOKAM RESIDENCE S.R.L.▲ 385 | Municipiul Bacău, Bacău | 1,6 mil. RON▲ 925,9 % | ▲ 925,9 % | 217,5 K RON | |
| 68 | 68.BEAUTY CLINIC BY ANT S.R.L.▲ 22 | Municipiul Oneşti, Bacău | 1,6 mil. RON▲ 38,2 % | ▲ 38,2 % | -249,6 K RON | |
| 69 | 69.VANORA SRL▲ 3 | Municipiul Bacău, Bacău | 1,6 mil. RON▲ 11,5 % | ▲ 11,5 % | 412,9 K RON | |
| 70 | 70.DENTAL-DR.NEAGU STEFAN SRL▼ 2 | Municipiul Oneşti, Bacău | 1,6 mil. RON▲ 8,1 % | ▲ 8,1 % | 627,6 K RON | |
| 71 | 71.COSTEA ORTOMEDICAL S.R.L.▲ 23 | Municipiul Oneşti, Bacău | 1,5 mil. RON▲ 31,7 % | ▲ 31,7 % | 712,1 K RON | |
| 72 | 72.MEDICLINIC SRL▲ 13 | Municipiul Bacău, Bacău | 1,4 mil. RON▲ 12,4 % | ▲ 12,4 % | 253,5 K RON | |
| 73 | 73.ALEXPETRU DENTALART SRL▲ 24 | Municipiul Oneşti, Bacău | 1,4 mil. RON▲ 27,7 % | ▲ 27,7 % | 1 mil. RON | |
| 74 | 74.KRYS DENT ART SRL▲ 42 | Municipiul Bacău, Bacău | 1,4 mil. RON▲ 43,8 % | ▲ 43,8 % | 242 K RON | |
| 75 | 75.PRIMAM NOVA MEDICA 98 S.R.L.▲ 30 | Municipiul Bacău, Bacău | 1,4 mil. RON▲ 35,8 % | ▲ 35,8 % | 180,8 K RON | |
| 76 | 76.PHILOMED SRL▲ 22 | Municipiul Bacău, Bacău | 1,4 mil. RON▲ 26,9 % | ▲ 26,9 % | 343 K RON | |
| 77 | 77.ZASCORT-HEALTH SRL▲ 10 | Municipiul Moineşti, Bacău | 1,4 mil. RON▲ 15,8 % | ▲ 15,8 % | 59,9 K RON | |
| 78 | 78.DENTAL CIO SMILE S.R.L.▲ 260 | Municipiul Bacău, Bacău | 1,4 mil. RON▲ 389,7 % | ▲ 389,7 % | 87,5 K RON | |
| 79 | 79.MEDOPTIC EYE S.R.L.▲ 2 | Municipiul Bacău, Bacău | 1,3 mil. RON▲ 6,1 % | ▲ 6,1 % | 372,1 K RON | |
| 80 | 80.DO-MED CARE SRL▲ 63 | Municipiul Bacău, Bacău | 1,3 mil. RON▲ 59,6 % | ▲ 59,6 % | 424,9 K RON | |
| 81 | 81.SMILE DENT THERAPY SRL▲ 5 | Municipiul Bacău, Bacău | 1,3 mil. RON▲ 7,1 % | ▲ 7,1 % | 5,2 K RON | |
| 82 | 82.BESTCLINIC SRL▲ 7 | Municipiul Bacău, Bacău | 1,3 mil. RON▲ 11,3 % | ▲ 11,3 % | 915,6 K RON | |
| 83 | 83.WESTODENT SRL▲ 5 | Municipiul Oneşti, Bacău | 1,3 mil. RON▲ 9,1 % | ▲ 9,1 % | 167,2 K RON | |
| 84 | 84.CEZACON MED SRL▼ 6 | Sat Asău, Comuna Asău, Bacău | 1,3 mil. RON▼ 3,2 % | ▼ 3,2 % | 450 K RON | |
| 85 | 85.CLINICA DENTARA SANODENT S.R.L.▲ 29 | Municipiul Oneşti, Bacău | 1,3 mil. RON▲ 29,5 % | ▲ 29,5 % | 187,6 K RON | |
| 86 | 86.EYES OPTIC CENTER SRL▲ 6 | Municipiul Bacău, Bacău | 1,2 mil. RON▲ 9,4 % | ▲ 9,4 % | 736,5 K RON | |
| 87 | 87.DERMACLAS.CLINIC SRL▼ 3 | Municipiul Bacău, Bacău | 1,2 mil. RON▼ 0,5 % | ▼ 0,5 % | 112,3 K RON | |
| 88 | 88.AVANGARDE TOOLS S.R.L.▲ 86 | Municipiul Bacău, Bacău | 1,2 mil. RON▲ 72,8 % | ▲ 72,8 % | -224,5 K RON | |
| 89 | 89.AD DENT VISION SRL▲ 10 | Municipiul Bacău, Bacău | 1,2 mil. RON▲ 11,3 % | ▲ 11,3 % | 282,1 K RON | |
| 90 | 90.ELDIMED MATERNA SRL▼ 46 | Municipiul Bacău, Bacău | 1,2 mil. RON▼ 53,9 % | ▼ 53,9 % | 107,1 K RON | |
| 91 | 91.TEFAMED CLINIC SRL▲ 11 | Municipiul Moineşti, Bacău | 1,2 mil. RON▲ 12,2 % | ▲ 12,2 % | 1,1 mil. RON | |
| 92 | 92.ROVASAM SRL▲ 25 | Municipiul Bacău, Bacău | 1,1 mil. RON▲ 19,2 % | ▲ 19,2 % | 33,9 K RON | |
| 93 | 93.SANODENT SRL▼ 2 | Municipiul Oneşti, Bacău | 1,1 mil. RON▼ 0,5 % | ▼ 0,5 % | 243,8 K RON | |
| 94 | 94.OPTIC CLAR MEDICAL SRL▲ 24 | Municipiul Bacău, Bacău | 1,1 mil. RON▲ 20,2 % | ▲ 20,2 % | 337,5 K RON | |
| 95 | 95.OTC DENTAL S.R.L.▲ 9 | Municipiul Bacău, Bacău | 1,1 mil. RON▲ 10,6 % | ▲ 10,6 % | 111,2 K RON | |
| 96 | 96.ARMEDICALAM SRL▲ 7 | Municipiul Bacău, Bacău | 1,1 mil. RON▲ 7,5 % | ▲ 7,5 % | 502,7 K RON | |
| 97 | 97.CENTRUL MEDICAL PÂRJOL S.R.L.▲ 26 | Sat Pârjol, Comuna Pârjol, Bacău | 1,1 mil. RON▲ 24,1 % | ▲ 24,1 % | 340,5 K RON | |
| 98 | 98.A.C. PROMED SRL▼ 3 | Sat Stănişeşti, Comuna Stănişeşti, Bacău | 1,1 mil. RON▲ 0,6 % | ▲ 0,6 % | 477,9 K RON | |
| 99 | 99.ORTHO 360 CMA S.R.L.▼ 6 | Municipiul Bacău, Bacău | 1,1 mil. RON▼ 4,5 % | ▼ 4,5 % | 282,6 K RON | |
| 100 | 100.SANMED CLINIC S.R.L.▲ 8 | Municipiul Oneşti, Bacău | 1,1 mil. RON▲ 6,9 % | ▲ 6,9 % | 242,8 K RON |
Codurile CAEN din sănătate — Bacău
CAEN 8623
Activități de asistență stomatologică
272 firme · 212,9 mil. RON
CAEN 8622
Activități de asistență medicală specializată
242 firme · 180,4 mil. RON
CAEN 8621
Activități de asistență medicală generală
99 firme · 78,4 mil. RON
CAEN 8610
Activități de asistență spitalicească
18 firme · 53,6 mil. RON
CAEN 8690
Alte activități referitoare la sănătatea umană
122 firme · 23,1 mil. RON
CAEN 8730
Activități ale căminelor de bătrâni și ale căminelor pentru persoane aflate în incapacitate de a se îngriji singure
9 firme · 8,1 mil. RON
CAEN 8699
Alte activități referitoare la sănătatea umană n.c.a.
23 firme · 6 mil. RON
CAEN 8710
Activități ale centrelor de îngrijire medicală
9 firme · 5,9 mil. RON
CAEN 8691
Servicii de diagnostic imagistic și activități ale laboratoarelor medicale
3 firme · 4,4 mil. RON
CAEN 8891
Activități de îngrijire zilnică pentru copii
5 firme · 1,5 mil. RON
CAEN 8695
Activități de fizioterapie
14 firme · 999,4 K RON
CAEN 8693
Activități ale psihologilor și psihoterapeuților, cu excepția medicilor
2 firme · 544,2 K RON
CAEN 8720
Activități ale centrelor de recuperare psihică și de dezintoxicare, exclusiv spitale
2 firme · 16 K RON
CAEN 8810
Activități de asistență socială, fără cazare, pentru bătrâni și pentru persoane aflate în incapacitate de a se îngriji singure
2 firme · 4,6 K RON
CAEN 8697
Servicii de intermediere pentru servicii medicale, stomatologice și pentru alte servicii referitoare la sănătatea umană
1 firme · 0 RON
CAEN 8899
Alte activități de asistență socială, fără cazare, n.c.a.
1 firme · 0 RON
CAEN 8696
Activități de medicină tradițională, complementară și alternativă
1 firme · 0 RON
CAEN 8692
Transportul pacienților cu ambulanța
2 firme · 0 RON