Firme — Agricultură, silvicultură și pescuit — Arad
Secțiunea CAEN A · 21 coduri de activitate
Firme cu bilanț depus (2025)
985▼ 2,8 %
Cifra de afaceri a industriei (2025)
1,7 mld. RON▼ 0,1 %
Creștere YoY (2025)
-0,1 %vs 2024
Evoluția cifrei de afaceri a industriei
Demografia firmelor — Agricultură, silvicultură și pescuit — Arad
* 2026 este an în curs. Inactivările și reactivările provin din evidența fiscală ANAF; dizolvările, din hotărârile publicate în Monitorul Oficial, Partea a IV-a. Radierile nu mai apar în Monitorul Oficial din 2016.
Evoluția sectorului pe ani
| An | Firme | Variație | Cifră de afaceri | Variație | Înființări | Inactivări |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 985 | ▼ 2,8 % | 1,7 mld. RON | ▼ 0,1 % | 30 | 12 |
| 2024 | 1.013 | ▼ 9,1 % | 1,7 mld. RON | ▼ 11 % | 35 | 10 |
| 2023 | 1.114 | ▲ 7,7 % | 1,9 mld. RON | ▼ 0,8 % | 60 | 6 |
| 2022 | 1.034 | ▲ 8,2 % | 1,9 mld. RON | ▲ 25,1 % | 52 | 7 |
| 2021 | 956 | ▼ 2 % | 1,6 mld. RON | ▲ 15,2 % | 62 | 4 |
| 2020 | 976 | ▲ 0,2 % | 1,4 mld. RON | ▲ 17,6 % | 33 | 5 |
| 2019 | 974 | ▲ 3,3 % | 1,1 mld. RON | ▲ 3,7 % | 34 | 8 |
| 2018 | 943 | ▲ 2,9 % | 1,1 mld. RON | ▲ 15,8 % | 75 | 6 |
| 2017 | 916 | ▲ 3,9 % | 957,3 mil. RON | ▲ 3,1 % | 73 | 7 |
| 2016 | 882 | — | 928,3 mil. RON | — | 48 | 13 |
Top 100 firme — Agricultură, silvicultură și pescuit — Arad, 2025
914 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top.
| # | Firmă | Localitate | Cifră de afaceri | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.INTERGLOBAL SRLnou | Loc. Pecica, Oraş Pecica, Arad | 66,5 mil. RON▲ 36,8 % | ▲ 36,8 % | 2,5 mil. RON | |
| 2 | 2.TERRACULT SRL= | Sat Horia, Comuna Vladimirescu, Arad | 54,9 mil. RON▼ 20,6 % | ▼ 20,6 % | -4 mil. RON | |
| 3 | 3.MARILAND DOM SRL▲ 2 | Loc. Chişineu-Criş, Oraş Chişineu-Criş, Arad | 51,3 mil. RON▲ 22,9 % | ▲ 22,9 % | 138 K RON | |
| 4 | 4.COREMANS ZOOTEHNIA SRL▲ 2 | Sat Iratoşu, Comuna Iratoşu, Arad | 49,9 mil. RON▲ 54,8 % | ▲ 54,8 % | 16,6 mil. RON | |
| 5 | 5.COSTI ZOOTEHNIA SRLnou | Sat Iratoşu, Comuna Iratoşu, Arad | 45,5 mil. RON▲ 1,6 % | ▲ 1,6 % | 9 mil. RON | |
| 6 | 6.TAR FARMING SERVICE S.R.L.nou | Sat Semlac, Comuna Semlac, Arad | 40,9 mil. RON▲ 9,2 % | ▲ 9,2 % | 2 mil. RON | |
| 7 | 7.AGRICOLA SAN GIORGIO SRL▼ 4 | Municipiul Arad, Arad | 40,5 mil. RON▼ 20,6 % | ▼ 20,6 % | 932,4 K RON | |
| 8 | 8.AGRICOLA UTVINIŞ SRLnou | Sat Zimandu Nou, Comuna Zimandu Nou, Arad | 33,3 mil. RON▲ 16,9 % | ▲ 16,9 % | 6,7 mil. RON | |
| 9 | 9.COMBINATUL AGROINDUSTRIAL OLARI SRL= | Sat Olari, Comuna Olari, Arad | 28,6 mil. RON▲ 2 % | ▲ 2 % | 3,9 mil. RON | |
| 10 | 10.NASTA TRANS SRL▲ 1 | Sat Aluniş, Comuna Frumuşeni, Arad | 26,4 mil. RON▲ 24,4 % | ▲ 24,4 % | -2,6 mil. RON | |
| 11 | 11.AGRO MWD COOPERATIVĂ AGRICOLĂ▲ 2 | Oraş Pecica, Arad | 25,1 mil. RON▲ 21,6 % | ▲ 21,6 % | 27,1 K RON | |
| 12 | 12.AGROZOOINDUSTRIALA SRL= | Sat Gurahonţ, Comuna Gurahonţ, Arad | 24,3 mil. RON▲ 15,4 % | ▲ 15,4 % | -95,4 K RON | |
| 13 | 13.MARGINEANA SRL▼ 5 | Sat Nădab, Oraş Chişineu-Criş, Arad | 24,1 mil. RON▼ 17 % | ▼ 17 % | 1,9 mil. RON | |
| 14 | 14.LANDUL HESSA COOPERATION SRL▲ 12 | Sat Semlac, Comuna Semlac, Arad | 21,1 mil. RON▲ 77,8 % | ▲ 77,8 % | 2,6 mil. RON | |
| 15 | 15.RAN FOREST SERVICES SRL▲ 1 | Loc. Lipova, Oraş Lipova, Arad | 20,6 mil. RON▲ 17,3 % | ▲ 17,3 % | 888,1 K RON | |
| 16 | 16.SCHUETZAGRA IMPEX SRL▼ 6 | Oraş Sântana, Arad | 18,9 mil. RON▼ 13,1 % | ▼ 13,1 % | 1,5 mil. RON | |
| 17 | 17.PROCEREAL AGROSAN SRL▲ 1 | Sat Mănăştur, Comuna Vinga, Arad | 18,6 mil. RON▲ 8,3 % | ▲ 8,3 % | -3,9 mil. RON | |
| 18 | 18.TAR FARMING SRL▲ 1 | Sat Semlac, Comuna Semlac, Arad | 17,2 mil. RON▲ 0,6 % | ▲ 0,6 % | 2,4 mil. RON | |
| 19 | 19.AGRO RALUCA SRL▲ 2 | Sat Semlac, Comuna Semlac, Arad | 17,1 mil. RON▲ 20,6 % | ▲ 20,6 % | 3,2 mil. RON | |
| 20 | 20.PALMAR VALI SRL▲ 4 | Loc. Pecica, Oraş Pecica, Arad | 16,5 mil. RON▲ 25,2 % | ▲ 25,2 % | 1,2 K RON | |
| 21 | 21.FÎNTÎNELE FARMING SRL▼ 14 | Sat Semlac, Comuna Semlac, Arad | 15,7 mil. RON▼ 50,5 % | ▼ 50,5 % | 1,5 mil. RON | |
| 22 | 22.RED HAPPY FRUIT COOPERATIVA AGRICOLĂ▲ 52 | Loc. Lipova, Oraş Lipova, Arad | 14,9 mil. RON▲ 240,6 % | ▲ 240,6 % | 1,3 K RON | |
| 23 | 23.SPICUL TURCIN SRL▼ 9 | Sat Păuliş, Comuna Păuliş, Arad | 14,7 mil. RON▼ 20,9 % | ▼ 20,9 % | 3,1 mil. RON | |
| 24 | 24.RDF AGRICULTURA S.R.L.▲ 3 | Loc. Ineu, Oraş Ineu, Arad | 14,4 mil. RON▲ 34,9 % | ▲ 34,9 % | -4 mil. RON | |
| 25 | 25.RO-VITHUR SRL▼ 8 | Sat Ţipar, Comuna Sintea Mare, Arad | 14,1 mil. RON▼ 19,5 % | ▼ 19,5 % | 957,7 K RON | |
| 26 | 26.IAC SA▼ 6 | Loc. Curtici, Oraş Curtici, Arad | 14 mil. RON▼ 16 % | ▼ 16 % | 32,7 K RON | |
| 27 | 27.AGROLUC A.S. PECICANA SRLnou | Oraş Pecica, Arad | 12,1 mil. RON▲ 226,1 % | ▲ 226,1 % | 936,3 K RON | |
| 28 | 28.SIB CAR SRL▲ 12 | Sat Neudorf, Comuna Zăbrani, Arad | 12,1 mil. RON▲ 54,3 % | ▲ 54,3 % | 69,3 K RON | |
| 29 | 29.AGRO SANKTANA SRL▼ 6 | Oraş Sântana, Arad | 11,9 mil. RON▼ 14 % | ▼ 14 % | 655,2 K RON | |
| 30 | 30.JUNIOR FOREST SRL▲ 8 | Loc. Sebiş, Oraş Sebiş, Arad | 11 mil. RON▲ 30,4 % | ▲ 30,4 % | 409,4 K RON | |
| 31 | 31.FLORA ARNO SRL▲ 6 | Sat Şagu, Comuna Şagu, Arad | 11 mil. RON▲ 29,1 % | ▲ 29,1 % | -3,8 mil. RON | |
| 32 | 32.HAPPY GOODFRUIT S.R.L.▲ 9 | Loc. Lipova, Oraş Lipova, Arad | 10,9 mil. RON▲ 49,9 % | ▲ 49,9 % | 73,3 K RON | |
| 33 | 33.GIRASOLE SRL▼ 2 | Sat Socodor, Comuna Socodor, Arad | 10,2 mil. RON▲ 4,6 % | ▲ 4,6 % | 115,8 K RON | |
| 34 | 34.AGRICOLA ARAD SUD SRL▼ 2 | Municipiul Arad, Arad | 9,7 mil. RON▼ 0,6 % | ▼ 0,6 % | 2,1 mil. RON | |
| 35 | 35.AGRICOLA BRÎNDUŞAN SRL▼ 2 | Sat Zimandu Nou, Comuna Zimandu Nou, Arad | 9,7 mil. RON▲ 4,6 % | ▲ 4,6 % | -271 K RON | |
| 36 | 36.FÎNTÎNELE AGROFARM SRL▼ 14 | Sat Semlac, Comuna Semlac, Arad | 9,7 mil. RON▼ 30,5 % | ▼ 30,5 % | 362,3 K RON | |
| 37 | 37.EDUARD FOREST EXPLORER SRL▼ 3 | Sat Beliu, Comuna Beliu, Arad | 9,1 mil. RON▼ 1,3 % | ▼ 1,3 % | -309,3 K RON | |
| 38 | 38.AGRO SÂNPETRU S.R.L.▲ 27 | Sat Sânpetru German, Comuna Secusigiu, Arad | 8,9 mil. RON▲ 89 % | ▲ 89 % | 328,8 K RON | |
| 39 | 39.SCHRAGE AGRICOLA SRLnou | Loc. Nădlac, Oraş Nădlac, Arad | 8,7 mil. RON▲ 5,7 % | ▲ 5,7 % | 111,1 K RON | |
| 40 | 40.NEW HOLSTEIN AGRICULTURE SRL▼ 12 | Sat Semlac, Comuna Semlac, Arad | 8,4 mil. RON▼ 17,8 % | ▼ 17,8 % | 1 mil. RON | |
| 41 | 41.COM ABM SRL▼ 2 | Municipiul Arad, Arad | 8,3 mil. RON▲ 4,5 % | ▲ 4,5 % | 76,3 K RON | |
| 42 | 42.DOI URSULEŢI SRL▼ 7 | Sat Săvârşin, Comuna Săvârşin, Arad | 8,2 mil. RON▼ 7,3 % | ▼ 7,3 % | 406,7 K RON | |
| 43 | 43.MOLDO AGROSERV COOPERATIVĂ AGRICOLĂ▲ 11 | Municipiul Arad, Arad | 8,2 mil. RON▲ 37 % | ▲ 37 % | 87,5 K RON | |
| 44 | 44.OCOLUL SILVIC PRIVAT CODRII ZĂRANDULUI SRL▲ 15 | Loc. Sebiş, Oraş Sebiş, Arad | 7,8 mil. RON▲ 50 % | ▲ 50 % | 26,2 K RON | |
| 45 | 45.K & K AGROSERVICES SRL▼ 20 | Municipiul Arad, Arad | 7,8 mil. RON▼ 37,8 % | ▼ 37,8 % | 2,2 mil. RON | |
| 46 | 46.TÂRNOVA AGRAR S.R.L.▼ 3 | Sat Târnova, Comuna Târnova, Arad | 7,5 mil. RON▲ 7 % | ▲ 7 % | -5,3 mil. RON | |
| 47 | 47.NEW CHANCE WORK 2022 S.R.L.nou | Sat Vladimirescu, Comuna Vladimirescu, Arad | 7,3 mil. RON▲ 6,2 % | ▲ 6,2 % | 1,2 mil. RON | |
| 48 | 48.AGROGREEN EGAL SRL▲ 12 | Sat Moroda, Comuna Seleuş, Arad | 7,2 mil. RON▲ 41,8 % | ▲ 41,8 % | 779,6 K RON | |
| 49 | 49.AGROVEST SRL▼ 13 | Sat Semlac, Comuna Semlac, Arad | 7,1 mil. RON▼ 17,1 % | ▼ 17,1 % | 45,9 K RON | |
| 50 | 50.GREEN HELIOS AGRI S.R.L.▲ 1 | Sat Socodor, Comuna Socodor, Arad | 6,8 mil. RON▲ 8,2 % | ▲ 8,2 % | 1,7 mil. RON | |
| 51 | 51.AGROINDUSTRIALA SCÂNTEIA SRL▲ 22 | Sat Şimand, Comuna Şimand, Arad | 6,8 mil. RON▲ 53,9 % | ▲ 53,9 % | -801 K RON | |
| 52 | 52.SOCODOREANA COOPERATIVĂ AGRICOLĂ▲ 75 | Sat Socodor, Comuna Socodor, Arad | 6,7 mil. RON▲ 150,6 % | ▲ 150,6 % | 59,9 K RON | |
| 53 | 53.OCOLUL SILVIC DUMBRAVA RA▲ 9 | Sat Beliu, Comuna Beliu, Arad | 6,7 mil. RON▲ 34,6 % | ▲ 34,6 % | 1,2 mil. RON | |
| 54 | 54.PRODAGRO VEST SRL▼ 24 | Municipiul Arad, Arad | 6,6 mil. RON▼ 32,9 % | ▼ 32,9 % | 525,6 K RON | |
| 55 | 55.STRINAPOLI SRL▼ 11 | Sat Căpruţa, Comuna Bârzava, Arad | 6,6 mil. RON▼ 3,5 % | ▼ 3,5 % | -315,7 K RON | |
| 56 | 56.REGIA PUBLICĂ LOCALĂ "OCOLUL SILVIC ZĂRANDUL" RA▼ 3 | Sat Târnova, Comuna Târnova, Arad | 6,6 mil. RON▲ 9,6 % | ▲ 9,6 % | 746,3 K RON | |
| 57 | 57.AGRO-AR PRODUCT SRL▼ 15 | Loc. Ineu, Oraş Ineu, Arad | 6,5 mil. RON▼ 8,1 % | ▼ 8,1 % | 12 K RON | |
| 58 | 58.BIO - CHARMINA SRL▲ 167 | Sat Vladimirescu, Comuna Vladimirescu, Arad | 6,5 mil. RON▲ 535,7 % | ▲ 535,7 % | 907,7 K RON | |
| 59 | 59.V&S LACTOLAND COMPANY SRLnou | Sat Iratoşu, Comuna Iratoşu, Arad | 6,5 mil. RON▲ 15,3 % | ▲ 15,3 % | 879,1 K RON | |
| 60 | 60.FERMA OLIVER SRLnou | Sat Fiscut, Comuna Şagu, Arad | 6,3 mil. RON— | — | 985,8 K RON | |
| 61 | 61.DEIANDA PANE SRL▼ 11 | Sat Călugăreni, Comuna Felnac, Arad | 6,2 mil. RON▼ 1,6 % | ▼ 1,6 % | 21,2 K RON | |
| 62 | 62.L.I.-FIDDLAS S.R.L.▼ 6 | Sat Vinga, Comuna Vinga, Arad | 6,2 mil. RON▲ 8,1 % | ▲ 8,1 % | 109,3 K RON | |
| 63 | 63.AVICOLA SAN ROBERTO SRL▼ 18 | Sat Horia, Comuna Vladimirescu, Arad | 6,1 mil. RON▼ 10,5 % | ▼ 10,5 % | -577,9 K RON | |
| 64 | 64.H.M. COMIMPEX SRL▼ 1 | Sat Săvârşin, Comuna Săvârşin, Arad | 6,1 mil. RON▲ 25,5 % | ▲ 25,5 % | 171,5 K RON | |
| 65 | 65.MAGIC COSCHET SRL▲ 39 | Sat Săvârşin, Comuna Săvârşin, Arad | 6,1 mil. RON▲ 90,8 % | ▲ 90,8 % | 967,1 K RON | |
| 66 | 66.JOSTIN AGRARA SRL▼ 11 | Loc. Sântana, Oraş Sântana, Arad | 6 mil. RON▲ 2,2 % | ▲ 2,2 % | 1 mil. RON | |
| 67 | 67.OVIDIULIDIA SRL▼ 18 | Sat Săvârşin, Comuna Săvârşin, Arad | 5,9 mil. RON▼ 6 % | ▼ 6 % | 109,5 K RON | |
| 68 | 68.AGRO MARUS S.R.L.▼ 20 | Sat Horia, Comuna Vladimirescu, Arad | 5,7 mil. RON▼ 9,9 % | ▼ 9,9 % | 1,1 mil. RON | |
| 69 | 69.NEW HOLSTEIN FARMING SRL▼ 3 | Sat Semlac, Comuna Semlac, Arad | 5,4 mil. RON▲ 16,6 % | ▲ 16,6 % | 868,8 K RON | |
| 70 | 70.BANAT MILCH SRLnou | Municipiul Arad, Arad | 5,4 mil. RON▲ 30,4 % | ▲ 30,4 % | 2,7 K RON | |
| 71 | 71.LUCANDER & MBS S.R.L.nou | Sat Vladimirescu, Comuna Vladimirescu, Arad | 5,4 mil. RON▲ 7,2 % | ▲ 7,2 % | 472,8 K RON | |
| 72 | 72.AGRO STEFAN SRL▲ 59 | Sat Zimandcuz, Comuna Zimandu Nou, Arad | 5,2 mil. RON▲ 101,5 % | ▲ 101,5 % | 709 RON | |
| 73 | 73.LUN MATEI AGENCY S.R.L.nou | Sat Vladimirescu, Comuna Vladimirescu, Arad | 4,9 mil. RON▼ 16,6 % | ▼ 16,6 % | 549,5 K RON | |
| 74 | 74.AGRO MWD ŞICULA SRL▼ 7 | Loc. Pecica, Oraş Pecica, Arad | 4,5 mil. RON▼ 0,6 % | ▼ 0,6 % | 13,1 K RON | |
| 75 | 75.DOMBEGY AGRO SRL▼ 4 | Sat Zimandu Nou, Comuna Zimandu Nou, Arad | 4,4 mil. RON▼ 1,1 % | ▼ 1,1 % | 142,2 K RON | |
| 76 | 76.AGRO-SOLARIS SRL▲ 33 | Sat Socodor, Comuna Socodor, Arad | 4,4 mil. RON▲ 45,5 % | ▲ 45,5 % | 1,8 mil. RON | |
| 77 | 77.LAND SOLUTIONS SRL▼ 20 | Sat Şepreuş, Comuna Şepreuş, Arad | 4,3 mil. RON▼ 22,2 % | ▼ 22,2 % | 5,1 K RON | |
| 78 | 78.REGIA PUBLICĂ LOCALĂ - OCOLUL SILVIC VALEA MUREŞULUI RA▲ 14 | Sat Bârzava, Comuna Bârzava, Arad | 4,2 mil. RON▲ 21,2 % | ▲ 21,2 % | 902,2 K RON | |
| 79 | 79.AGRO ARTIMAG SRL▲ 1 | Loc. Pecica, Oraş Pecica, Arad | 4,2 mil. RON▲ 2,2 % | ▲ 2,2 % | 103,2 K RON | |
| 80 | 80.FRUCTUS MYRTILLI SRL▲ 49 | Municipiul Arad, Arad | 4,1 mil. RON▲ 58,5 % | ▲ 58,5 % | 337,9 K RON | |
| 81 | 81.SALAUTA IMPEX SRL▲ 8 | Loc. Pecica, Oraş Pecica, Arad | 4,1 mil. RON▲ 10,5 % | ▲ 10,5 % | -107,3 K RON | |
| 82 | 82.AGRICOLA ARAD ARNO S.R.L.▼ 18 | Municipiul Arad, Arad | 4,1 mil. RON▼ 13,6 % | ▼ 13,6 % | 545,8 K RON | |
| 83 | 83.AGRILOYALTY S.R.L.▼ 2 | Sat Şiria, Comuna Şiria, Arad | 4,1 mil. RON▼ 0 % | ▼ 0 % | 3,8 K RON | |
| 84 | 84.IWI AGRO TEREN S.R.L.▲ 10 | Sat Coroi, Comuna Craiva, Arad | 4 mil. RON▲ 16,5 % | ▲ 16,5 % | -1,6 mil. RON | |
| 85 | 85.MATEI & LUNA S.R.L.nou | Sat Vladimirescu, Comuna Vladimirescu, Arad | 4 mil. RON▲ 12,8 % | ▲ 12,8 % | 394,7 K RON | |
| 86 | 86.VINGA FARMLAND SRL▼ 10 | Sat Vinga, Comuna Vinga, Arad | 3,9 mil. RON▼ 10,6 % | ▼ 10,6 % | -1,4 mil. RON | |
| 87 | 87.AGRIGIM SRL▼ 19 | Sat Şagu, Comuna Şagu, Arad | 3,8 mil. RON▼ 15,7 % | ▼ 15,7 % | 166,1 K RON | |
| 88 | 88.FOREST CHAMP SRL▼ 1 | Loc. Pecica, Oraş Pecica, Arad | 3,8 mil. RON▲ 0,4 % | ▲ 0,4 % | 12,2 K RON | |
| 89 | 89.WORK WITH LUNA S.R.L.nou | Sat Vladimirescu, Comuna Vladimirescu, Arad | 3,8 mil. RON▲ 41,3 % | ▲ 41,3 % | 285,4 K RON | |
| 90 | 90.IL PO IMPEX SRL▼ 18 | Sat Mişca, Comuna Mişca, Arad | 3,7 mil. RON▼ 15,7 % | ▼ 15,7 % | 850,9 K RON | |
| 91 | 91.HALAŢ SRL▼ 12 | Sat Zădăreni, Comuna Zădăreni, Arad | 3,7 mil. RON▼ 13,1 % | ▼ 13,1 % | -1,6 mil. RON | |
| 92 | 92.AGRO-DAN FERME SRL▼ 23 | Sat Horia, Comuna Vladimirescu, Arad | 3,7 mil. RON▼ 17,2 % | ▼ 17,2 % | 4,6 K RON | |
| 93 | 93.SFG AGRICULTURA 2022 S.R.L.▼ 11 | Loc. Ineu, Oraş Ineu, Arad | 3,6 mil. RON▼ 9,9 % | ▼ 9,9 % | 1,6 mil. RON | |
| 94 | 94.AGRO GREENLEAF SRL▲ 1 | Sat Ostrov, Comuna Birchiş, Arad | 3,6 mil. RON▲ 6,3 % | ▲ 6,3 % | 128,8 K RON | |
| 95 | 95.AGROMEC COMLAUS SAnou | Loc. Sântana, Oraş Sântana, Arad | 3,6 mil. RON▼ 23,7 % | ▼ 23,7 % | -551,5 K RON | |
| 96 | 96.MONEY-DAY SRLnou | Sat Rănuşa, Comuna Moneasa, Arad | 3,6 mil. RON▼ 18,2 % | ▼ 18,2 % | 379 K RON | |
| 97 | 97.ILINCA LACT 2011 SRLnou | Sat Şagu, Comuna Şagu, Arad | 3,5 mil. RON▲ 18,2 % | ▲ 18,2 % | 107,4 K RON | |
| 98 | 98.EXCELENT FEED 2015 SRLnou | Sat Iratoşu, Comuna Iratoşu, Arad | 3,5 mil. RON▲ 32,5 % | ▲ 32,5 % | 2,6 mil. RON | |
| 99 | 99.BIO FARMLAND BETRIEBS SRL▲ 2 | Sat Firiteaz, Comuna Şagu, Arad | 3,5 mil. RON▲ 8,1 % | ▲ 8,1 % | 126,7 K RON | |
| 100 | 100.AGRIVEST SRL▼ 54 | Municipiul Arad, Arad | 3,5 mil. RON▼ 46,5 % | ▼ 46,5 % | 188,2 K RON |
Codurile CAEN din agricultură, silvicultură și pescuit — Arad
CAEN 0111
Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase
413 firme · 876,2 mil. RON
CAEN 0220
Exploatarea forestieră
101 firme · 148,1 mil. RON
CAEN 0145
Creșterea ovinelor și caprinelor
26 firme · 84,3 mil. RON
CAEN 0150
Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor)
24 firme · 77,4 mil. RON
CAEN 0210
Silvicultură și alte activități forestiere
25 firme · 47,7 mil. RON
CAEN 0124
Cultivarea fructelor semințoase și sâmburoase
13 firme · 27,2 mil. RON
CAEN 0125
Cultivarea fructelor arbuștilor fructiferi, căpșunilor, nuciferilor și a altor pomi fructiferi
63 firme · 25,5 mil. RON
CAEN 0147
Creșterea păsărilor
15 firme · 11,6 mil. RON
CAEN 0113
Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculilor
36 firme · 8,3 mil. RON
CAEN 0130
Cultivarea plantelor pentru înmulțire
11 firme · 6,7 mil. RON
CAEN 0240
Activități de servicii anexe silviculturii
5 firme · 5,8 mil. RON
CAEN 0119
Cultivarea altor plante din culturi nepermanente
5 firme · 3,9 mil. RON
CAEN 0121
Cultivarea strugurilor
24 firme · 3,1 mil. RON
CAEN 0116
Cultivarea plantelor pentru fibre textile
1 firme · 2,1 mil. RON
CAEN 0322
Acvacultura în ape dulci
9 firme · 1,7 mil. RON
CAEN 0129
Cultivarea altor plante permanente
2 firme · 781,7 K RON
CAEN 0149
Creșterea altor animale
9 firme · 781,6 K RON
CAEN 0230
Colectarea produselor forestiere nelemnoase din flora spontană
1 firme · 154,7 K RON
CAEN 0128
Cultivarea condimentelor, plantelor aromatice, medicinale și a plantelor de uz farmaceutic
3 firme · 56,7 K RON
CAEN 0146
Creșterea porcinelor
6 firme · 18 K RON
CAEN 0170
Vânătoare,capturarea cu capcane a vânatului și activități de servicii anexe vânătorii
2 firme · 0 RON