Firme — Hoteluri și restaurante — Alba
Secțiunea CAEN I · 11 coduri de activitate
Firme cu bilanț depus (2025)
1.022▲ 14,7 %
Cifra de afaceri a industriei (2025)
481,5 mil. RON▲ 8,6 %
Creștere YoY (2025)
8,6 %vs 2024
Evoluția cifrei de afaceri a industriei
Demografia firmelor — Hoteluri și restaurante — Alba
* 2026 este an în curs. Inactivările și reactivările provin din evidența fiscală ANAF; dizolvările, din hotărârile publicate în Monitorul Oficial, Partea a IV-a. Radierile nu mai apar în Monitorul Oficial din 2016.
Evoluția sectorului pe ani
| An | Firme | Variație | Cifră de afaceri | Variație | Înființări | Inactivări |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.022 | ▲ 14,7 % | 481,5 mil. RON | ▲ 8,6 % | 165 | 19 |
| 2024 | 891 | ▼ 6,6 % | 443,1 mil. RON | ▲ 0,9 % | 63 | 15 |
| 2023 | 954 | ▲ 7,2 % | 439 mil. RON | ▲ 15,5 % | 75 | 11 |
| 2022 | 890 | ▲ 13,7 % | 380,1 mil. RON | ▲ 40,2 % | 74 | 7 |
| 2021 | 783 | ▲ 5,5 % | 271,2 mil. RON | ▲ 39,8 % | 57 | 6 |
| 2020 | 742 | ▲ 0,3 % | 193,9 mil. RON | ▼ 29,1 % | 39 | 7 |
| 2019 | 740 | ▲ 5,9 % | 273,4 mil. RON | ▲ 15 % | 70 | 8 |
| 2018 | 699 | ▲ 2,2 % | 237,8 mil. RON | ▲ 15,9 % | 46 | 3 |
| 2017 | 684 | ▲ 4 % | 205,1 mil. RON | ▲ 16,2 % | 63 | 2 |
| 2016 | 658 | — | 176,6 mil. RON | — | 34 | 16 |
Top 100 firme — Hoteluri și restaurante — Alba, 2025
941 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top.
| # | Firmă | Localitate | Cifră de afaceri | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.LUKFOOD TEAM S.R.L.= | Municipiul Alba Iulia, Alba | 16 mil. RON▲ 6,6 % | ▲ 6,6 % | 1,6 mil. RON | |
| 2 | 2.GEORGIA CATERING SRL= | Municipiul Aiud, Alba | 13,2 mil. RON▲ 4,3 % | ▲ 4,3 % | 867,8 K RON | |
| 3 | 3.CONACUL SECUIESC RURAL S.R.L.▲ 1 | Sat Colţeşti, Comuna Rimetea, Alba | 11,8 mil. RON▲ 4,7 % | ▲ 4,7 % | 65,6 K RON | |
| 4 | 4.COLOSEO TRADING SRL▲ 1 | Municipiul Alba Iulia, Alba | 11,6 mil. RON▲ 27,3 % | ▲ 27,3 % | 1,8 mil. RON | |
| 5 | 5.MERCUR SRL▼ 2 | Municipiul Alba Iulia, Alba | 10,9 mil. RON▼ 3,8 % | ▼ 3,8 % | 1,7 mil. RON | |
| 6 | 6.GALENI SPEDITION S.R.L.▲ 1 | Municipiul Alba Iulia, Alba | 10,1 mil. RON▲ 50,1 % | ▲ 50,1 % | 1,1 mil. RON | |
| 7 | 7.SKI ŞURIANU S.A.▲ 2 | Municipiul Alba Iulia, Alba | 9,8 mil. RON▲ 65,7 % | ▲ 65,7 % | 1,1 mil. RON | |
| 8 | 8.HOTEL AXA TRAVEL SRL▲ 7 | Sat Cunţa, Comuna Şpring, Alba | 9,7 mil. RON▲ 80 % | ▲ 80 % | 3,2 mil. RON | |
| 9 | 9.CERTA CONS SRL▲ 1 | Sat Tău Bistra, Comuna Şugag, Alba | 6,8 mil. RON▲ 22,1 % | ▲ 22,1 % | 2 mil. RON | |
| 10 | 10.ALLEGRIA RESORT SRL▼ 4 | Municipiul Alba Iulia, Alba | 6,1 mil. RON▼ 22,5 % | ▼ 22,5 % | 959,2 K RON | |
| 11 | 11.ALLEGRIA CENTER S.R.L.nou | Municipiul Alba Iulia, Alba | 6,1 mil. RON▲ 36,6 % | ▲ 36,6 % | 796,4 K RON | |
| 12 | 12.PERFETTO TRADING SRL▲ 25 | Municipiul Alba Iulia, Alba | 6 mil. RON▲ 152,9 % | ▲ 152,9 % | 1 mil. RON | |
| 13 | 13.CETATE ALBA S.R.L.▼ 1 | Municipiul Alba Iulia, Alba | 6 mil. RON▲ 9,6 % | ▲ 9,6 % | 549,9 K RON | |
| 14 | 14.FANTESY SRL▲ 2 | Municipiul Alba Iulia, Alba | 5,7 mil. RON▲ 23,3 % | ▲ 23,3 % | 562,7 K RON | |
| 15 | 15.SERENDIPITY BUSINESS SRL▼ 4 | Municipiul Alba Iulia, Alba | 5,5 mil. RON▲ 0 % | ▲ 0 % | -908,9 K RON | |
| 16 | 16.NARCIS CONT SRL▼ 8 | Municipiul Alba Iulia, Alba | 5,4 mil. RON▼ 18,4 % | ▼ 18,4 % | 140,8 K RON | |
| 17 | 17.BALEA SRL▼ 3 | Loc. Câmpeni, Oraş Câmpeni, Alba | 5,4 mil. RON▼ 0,1 % | ▼ 0,1 % | 356,6 K RON | |
| 18 | 18.MARISS FOOD S.R.L.▲ 6 | Municipiul Alba Iulia, Alba | 5,2 mil. RON▲ 43 % | ▲ 43 % | 444,4 K RON | |
| 19 | 19.MATIAS GROUP SRL▼ 1 | Municipiul Alba Iulia, Alba | 4,7 mil. RON▲ 9,6 % | ▲ 9,6 % | 262,2 K RON | |
| 20 | 20.EUROPAN TRAIAN & DELIA SRL▼ 7 | Municipiul Sebeş, Alba | 4,5 mil. RON▼ 16,2 % | ▼ 16,2 % | 1,3 mil. RON | |
| 21 | 21.SC GRUIAN ARIANA SRL▼ 4 | Municipiul Alba Iulia, Alba | 4,3 mil. RON▼ 0,3 % | ▼ 0,3 % | 608,2 K RON | |
| 22 | 22.NEDE & FAT BOY SRL▼ 3 | Municipiul Alba Iulia, Alba | 4,1 mil. RON▲ 5,4 % | ▲ 5,4 % | 974,6 K RON | |
| 23 | 23.CUIDRES 2013 SRL▲ 222 | Loc. Cugir, Oraş Cugir, Alba | 3,7 mil. RON▲ 973,1 % | ▲ 973,1 % | 210,9 K RON | |
| 24 | 24.RESTAURANT CAPITOL AIUD SRL▼ 4 | Municipiul Aiud, Alba | 3,5 mil. RON▼ 8,3 % | ▼ 8,3 % | -27,9 K RON | |
| 25 | 25.BOSFOR KEBAB SRL▲ 1 | Municipiul Alba Iulia, Alba | 3,4 mil. RON▼ 1,4 % | ▼ 1,4 % | 396,6 K RON | |
| 26 | 26.BISTRO PUB BEER 77 S.R.L.▲ 6 | Municipiul Alba Iulia, Alba | 3,4 mil. RON▲ 14,7 % | ▲ 14,7 % | -116,9 K RON | |
| 27 | 27.BADEA GHEORGHE AGRO SRL▲ 6 | Municipiul Sebeş, Alba | 3,3 mil. RON▲ 14,2 % | ▲ 14,2 % | 45 K RON | |
| 28 | 28.LARCOM TOUR SRL▲ 104 | Sat Horea, Comuna Horea, Alba | 3,2 mil. RON▲ 289,8 % | ▲ 289,8 % | 350,8 K RON | |
| 29 | 29.COMPIL MOTUL SRL▼ 4 | Sat Necşeşti, Comuna Vadu Moţilor, Alba | 3,2 mil. RON▼ 9,6 % | ▼ 9,6 % | -266,5 K RON | |
| 30 | 30.WISENTERPRISE SRL▼ 8 | Municipiul Blaj, Alba | 3,1 mil. RON▼ 14,9 % | ▼ 14,9 % | 95,5 K RON | |
| 31 | 31.TOTO RICCO S.R.L.▲ 43 | Municipiul Alba Iulia, Alba | 3 mil. RON▲ 96,6 % | ▲ 96,6 % | 338,7 K RON | |
| 32 | 32.NEO FOOD APULUM S.R.L.▲ 409 | Municipiul Alba Iulia, Alba | 2,9 mil. RON▲ 2.849,5 % | ▲ 2.849,5 % | 419,8 K RON | |
| 33 | 33.GOOD FOOD & HOSTING SRL▼ 3 | Municipiul Sebeş, Alba | 2,9 mil. RON▼ 3,2 % | ▼ 3,2 % | 1,1 K RON | |
| 34 | 34.ELIXO S.R.L.= | Municipiul Alba Iulia, Alba | 2,9 mil. RON▲ 12,1 % | ▲ 12,1 % | -46 K RON | |
| 35 | 35.ARTEMIS EVENTS TRANSILVANIA S.R.L.▲ 32 | Municipiul Alba Iulia, Alba | 2,9 mil. RON▲ 64,3 % | ▲ 64,3 % | 982,2 K RON | |
| 36 | 36.CASA DE COMENZI DUMI SRL▲ 12 | Sat Unirea, Comuna Unirea, Alba | 2,8 mil. RON▲ 36,4 % | ▲ 36,4 % | 905,6 K RON | |
| 37 | 37.FELIX COMSERVICE SRL▼ 9 | Sat Gârda de Sus, Comuna Gârda de Sus, Alba | 2,8 mil. RON▼ 10,1 % | ▼ 10,1 % | 112,7 K RON | |
| 38 | 38.FERMIC SRL▲ 14 | Municipiul Blaj, Alba | 2,7 mil. RON▲ 33,7 % | ▲ 33,7 % | 111 K RON | |
| 39 | 39.PAGUS BECOFERM S.R.L.= | Municipiul Aiud, Alba | 2,6 mil. RON▲ 19 % | ▲ 19 % | 965,1 K RON | |
| 40 | 40.SATEX SRL▲ 3 | Municipiul Alba Iulia, Alba | 2,6 mil. RON▲ 21,3 % | ▲ 21,3 % | 9,2 K RON | |
| 41 | 41.CAROLINA CAFE S.R.L.▲ 27 | Municipiul Alba Iulia, Alba | 2,6 mil. RON▲ 53,8 % | ▲ 53,8 % | 116,4 K RON | |
| 42 | 42.MARTINI BEST TOUR SRL= | Sat Sebeşel, Comuna Săsciori, Alba | 2,5 mil. RON▲ 16,1 % | ▲ 16,1 % | -31,9 K RON | |
| 43 | 43.CASA VECHE PROVIDER SRL▼ 8 | Municipiul Aiud, Alba | 2,5 mil. RON▼ 0,8 % | ▼ 0,8 % | 93,5 K RON | |
| 44 | 44.VIAŢA LA ŢARĂ SRL▼ 13 | Sat Ighiu, Comuna Ighiu, Alba | 2,5 mil. RON▼ 17,3 % | ▼ 17,3 % | 977,6 K RON | |
| 45 | 45.ENJOY LIFE SRL▼ 16 | Loc. Bărăbanţ, Municipiul Alba Iulia, Alba | 2,4 mil. RON▼ 20,5 % | ▼ 20,5 % | 384,4 K RON | |
| 46 | 46.YIAMAS THASSOS SRL▼ 8 | Sat Drâmbar, Comuna Ciugud, Alba | 2,4 mil. RON▲ 4,6 % | ▲ 4,6 % | 29,5 K RON | |
| 47 | 47.MAN PRESIDENT SRL▼ 20 | Municipiul Blaj, Alba | 2,4 mil. RON▼ 31,2 % | ▼ 31,2 % | -258,9 K RON | |
| 48 | 48.DENY LOOK SRL▼ 25 | Municipiul Alba Iulia, Alba | 2,4 mil. RON▼ 35,9 % | ▼ 35,9 % | 17,7 K RON | |
| 49 | 49.SIMY SRL▼ 4 | Loc. Petreşti, Municipiul Sebeş, Alba | 2,3 mil. RON▲ 6,9 % | ▲ 6,9 % | 26,4 K RON | |
| 50 | 50.GOOD FOOD & BED S.R.L.▼ 9 | Municipiul Sebeş, Alba | 2,1 mil. RON▼ 1,4 % | ▼ 1,4 % | 24,9 K RON | |
| 51 | 51.GLUECKSPILZ SRL▲ 19 | Sat Ciumbrud, Municipiul Aiud, Alba | 2,1 mil. RON▲ 28,7 % | ▲ 28,7 % | 155,6 K RON | |
| 52 | 52.MRCHIC S.R.L.▼ 2 | Loc. Cugir, Oraş Cugir, Alba | 2,1 mil. RON▲ 1,6 % | ▲ 1,6 % | 18,3 K RON | |
| 53 | 53.NELMAR SRL▼ 2 | Loc. Vârşi, Oraş Câmpeni, Alba | 2,1 mil. RON▲ 3,1 % | ▲ 3,1 % | 332,1 K RON | |
| 54 | 54.ONIX TREND S.R.L.▲ 65 | Municipiul Alba Iulia, Alba | 2,1 mil. RON▲ 113,4 % | ▲ 113,4 % | 2,8 K RON | |
| 55 | 55.BLUE GAL S.R.L.▲ 1 | Municipiul Alba Iulia, Alba | 2 mil. RON▲ 4 % | ▲ 4 % | 9,5 K RON | |
| 56 | 56.VALGER SRL▲ 7 | Municipiul Blaj, Alba | 2 mil. RON▲ 6,9 % | ▲ 6,9 % | 710,3 K RON | |
| 57 | 57.MAGIC NORD STAR SRL▼ 17 | Municipiul Alba Iulia, Alba | 2 mil. RON▼ 9,5 % | ▼ 9,5 % | 336,3 K RON | |
| 58 | 58.OVI GYM MOTO SRL▼ 3 | Sat Pianu de Sus, Comuna Pianu, Alba | 2 mil. RON▲ 0,7 % | ▲ 0,7 % | 238,4 K RON | |
| 59 | 59.PETANI FUN SRL▲ 6 | Loc. Pâclişa, Municipiul Alba Iulia, Alba | 2 mil. RON▲ 10,5 % | ▲ 10,5 % | 401,5 K RON | |
| 60 | 60.TANIA ORIGINAL S.R.L.▼ 7 | Loc. Cugir, Oraş Cugir, Alba | 2 mil. RON▼ 2,1 % | ▼ 2,1 % | -341 K RON | |
| 61 | 61.TRAIN EVENTS CAFE SRL▼ 15 | Loc. Petreşti, Municipiul Sebeş, Alba | 1,9 mil. RON▼ 8,9 % | ▼ 8,9 % | -129 K RON | |
| 62 | 62.PERLA MARTINIEI NSD SRL▼ 5 | Sat Mărtinie, Comuna Şugag, Alba | 1,9 mil. RON▼ 1,2 % | ▼ 1,2 % | 97,1 K RON | |
| 63 | 63.ENTERGLOBE CATERING S.R.L.▼ 9 | Sat Draşov, Comuna Şpring, Alba | 1,9 mil. RON▼ 5,1 % | ▼ 5,1 % | 638,1 K RON | |
| 64 | 64.EMAAR EXPERT CONSTRUCT FVL S.R.L.nou | Sat Săsciori, Comuna Săsciori, Alba | 1,9 mil. RON▲ 2,4 % | ▲ 2,4 % | 196,2 K RON | |
| 65 | 65.SALINAE SRL▲ 318 | Loc. Ocna Mureş, Oraş Ocna Mureş, Alba | 1,9 mil. RON▲ 1.181,3 % | ▲ 1.181,3 % | -596,5 K RON | |
| 66 | 66.STEAUA ARIEȘULUI S.R.L.▼ 17 | Sat Albac, Comuna Albac, Alba | 1,8 mil. RON▼ 12,8 % | ▼ 12,8 % | 299,8 K RON | |
| 67 | 67.BASTY SRL▼ 3 | Municipiul Sebeş, Alba | 1,8 mil. RON▼ 2,8 % | ▼ 2,8 % | 243,3 K RON | |
| 68 | 68.DGA ROUTE S.R.L.▼ 10 | Municipiul Alba Iulia, Alba | 1,8 mil. RON▼ 6,3 % | ▼ 6,3 % | 52,5 K RON | |
| 69 | 69.VALAHIA ECO SUD SRL▲ 7 | Sat Cut, Comuna Cut, Alba | 1,8 mil. RON▲ 17,9 % | ▲ 17,9 % | 108,9 K RON | |
| 70 | 70.PARADISUL TRANSILVANIEI RESORT SRL▼ 11 | Municipiul Blaj, Alba | 1,8 mil. RON▼ 8,8 % | ▼ 8,8 % | 198,2 K RON | |
| 71 | 71.PENSIUNEA FLOARE DE COLŢ SRL▼ 2 | Sat Poiana Galdei, Comuna Galda de Jos, Alba | 1,7 mil. RON▲ 5,3 % | ▲ 5,3 % | 1,2 K RON | |
| 72 | 72.ROYAL SERGIO SRL▲ 32 | Municipiul Alba Iulia, Alba | 1,7 mil. RON▲ 51,5 % | ▲ 51,5 % | 340,2 K RON | |
| 73 | 73.TITANIC LOGISTICS SRL▲ 13 | Municipiul Sebeş, Alba | 1,7 mil. RON▲ 19,9 % | ▲ 19,9 % | 21,8 K RON | |
| 74 | 74.APULUM HOUSE S.R.L.▲ 50 | Loc. Miceşti, Municipiul Alba Iulia, Alba | 1,7 mil. RON▲ 86,2 % | ▲ 86,2 % | 20,3 K RON | |
| 75 | 75.DIANA COM SRL▲ 13 | Sat Unirea, Comuna Unirea, Alba | 1,7 mil. RON▲ 19,9 % | ▲ 19,9 % | 229,7 K RON | |
| 76 | 76.PENSIUNEA RUSTIK LANCRĂM SRL▼ 16 | Loc. Lancrăm, Municipiul Sebeş, Alba | 1,6 mil. RON▼ 14,6 % | ▼ 14,6 % | 281,4 K RON | |
| 77 | 77.MONIDOR MERIDIAN SRL= | Sat Sântimbru, Comuna Sântimbru, Alba | 1,6 mil. RON▲ 10,3 % | ▲ 10,3 % | 113,4 K RON | |
| 78 | 78.ONLY NIKY SRL= | Sat Galda de Jos, Comuna Galda de Jos, Alba | 1,6 mil. RON▲ 9,7 % | ▲ 9,7 % | 119,1 K RON | |
| 79 | 79.OPRIȚA BUSINESS FOOD S.R.L.▼ 17 | Municipiul Sebeş, Alba | 1,6 mil. RON▼ 14,8 % | ▼ 14,8 % | 89,9 K RON | |
| 80 | 80.GLOW SRL▲ 12 | Municipiul Alba Iulia, Alba | 1,6 mil. RON▲ 22,1 % | ▲ 22,1 % | -72,7 K RON | |
| 81 | 81.CASA MOŢULUI SRL▼ 2 | Sat Galbena, Comuna Arieşeni, Alba | 1,6 mil. RON▲ 6 % | ▲ 6 % | 11,7 K RON | |
| 82 | 82.SEL AROMA S.R.L.= | Municipiul Alba Iulia, Alba | 1,6 mil. RON▲ 7,8 % | ▲ 7,8 % | 126,3 K RON | |
| 83 | 83.BAVARIA EVENTS S.R.L.▲ 7 | Sat Bistra, Comuna Bistra, Alba | 1,6 mil. RON▲ 14,5 % | ▲ 14,5 % | 229,7 K RON | |
| 84 | 84.EXCLUSIV GRAND HALL S.R.L.▲ 3 | Municipiul Sebeş, Alba | 1,5 mil. RON▲ 10,2 % | ▲ 10,2 % | 382,7 K RON | |
| 85 | 85.LOISBERG SRL▼ 10 | Loc. Ocna Mureş, Oraş Ocna Mureş, Alba | 1,5 mil. RON▲ 0,4 % | ▲ 0,4 % | 136 K RON | |
| 86 | 86.PIZZA BAR RESTAURANT LILIANA SRL▲ 7 | Sat Jidvei, Comuna Jidvei, Alba | 1,5 mil. RON▲ 18,6 % | ▲ 18,6 % | 35,6 K RON | |
| 87 | 87.HOLLYWOOD CAFFE S.R.L.▲ 78 | Loc. Miceşti, Municipiul Alba Iulia, Alba | 1,5 mil. RON▲ 130,4 % | ▲ 130,4 % | -107,8 K RON | |
| 88 | 88.LA MAISON DE CAROLINE SRL▲ 3 | Municipiul Alba Iulia, Alba | 1,5 mil. RON▲ 14 % | ▲ 14 % | 182,4 K RON | |
| 89 | 89.DACO COFFE HOUSE S.R.L.▲ 91 | Municipiul Aiud, Alba | 1,5 mil. RON▲ 167,6 % | ▲ 167,6 % | 15,8 K RON | |
| 90 | 90.INTER TRANSILVANIA SRL▲ 41 | Municipiul Alba Iulia, Alba | 1,5 mil. RON▲ 80,6 % | ▲ 80,6 % | 303,7 K RON | |
| 91 | 91.BELLANTO APARTAMENTS SRL▲ 24 | Municipiul Alba Iulia, Alba | 1,5 mil. RON▲ 48,2 % | ▲ 48,2 % | 202,9 K RON | |
| 92 | 92.COFFEE CART SRL▼ 26 | Municipiul Sebeş, Alba | 1,4 mil. RON▼ 18,9 % | ▼ 18,9 % | 206,7 K RON | |
| 93 | 93.FLUERAS EVENT S.R.L.▲ 191 | Loc. Cugir, Oraş Cugir, Alba | 1,4 mil. RON▲ 401 % | ▲ 401 % | 13,6 K RON | |
| 94 | 94.CĂTĂLIN TRANS SRL= | Municipiul Aiud, Alba | 1,4 mil. RON▲ 6,7 % | ▲ 6,7 % | -21 K RON | |
| 95 | 95.ESTIC GRILL SRL= | Municipiul Alba Iulia, Alba | 1,3 mil. RON▲ 9,3 % | ▲ 9,3 % | 46,3 K RON | |
| 96 | 96.INCUBA REPRODUCTION SRL▲ 3 | Municipiul Alba Iulia, Alba | 1,3 mil. RON▲ 12,5 % | ▲ 12,5 % | 8,8 K RON | |
| 97 | 97.SILINEL TURIST SRL▼ 1 | Sat Roşia Montană, Comuna Roşia Montană, Alba | 1,3 mil. RON▲ 6,6 % | ▲ 6,6 % | 198,5 K RON | |
| 98 | 98.PENSIUNEA CASA BUNĂ S.R.L.▼ 25 | Municipiul Alba Iulia, Alba | 1,3 mil. RON▼ 17,3 % | ▼ 17,3 % | -1,7 mil. RON | |
| 99 | 99.BOCŞA OIL SRL▼ 18 | Sat Mănăstire, Comuna Lupşa, Alba | 1,2 mil. RON▼ 15,4 % | ▼ 15,4 % | 263,1 K RON | |
| 100 | 100.JINAR TURIST SRL▼ 29 | Sat Şugag, Comuna Şugag, Alba | 1,2 mil. RON▼ 24,8 % | ▼ 24,8 % | -71 K RON |
Codurile CAEN din hoteluri și restaurante — Alba
CAEN 5610
Restaurante
200 firme · 152,8 mil. RON
CAEN 5611
Restaurante
109 firme · 94,6 mil. RON
CAEN 5630
Baruri și alte activități de servire a băuturilor
224 firme · 75,3 mil. RON
CAEN 5510
Hoteluri și alte facilități de cazare similare
46 firme · 64,9 mil. RON
CAEN 5520
Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată
236 firme · 32,7 mil. RON
CAEN 5621
Activități de alimentație (catering) pentru evenimente
40 firme · 30,9 mil. RON
CAEN 5590
Alte servicii de cazare
55 firme · 24,7 mil. RON
CAEN 5629
Alte servicii de alimentație n.c.a.
5 firme · 2,4 mil. RON
CAEN 5612
Activități ale unităților mobile de alimentație
13 firme · 964 K RON
CAEN 5530
Parcuri pentru rulote, campinguri și tabere
9 firme · 194,4 K RON
CAEN 5622
Alte servicii de alimentație n.c.a.
4 firme · 0 RON