COMERCIAL.ro

GOSPOCERNA LUNCA CERNII SRL

În funcțiune

Activitate principală: 4939 — Alte transporturi terestre de călători n.c.a

Înregistrată la 4 martie 2011 · 15 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2025)
334,2 K RON▲ 11,9 %
Profit net (2025)
-11,2 K RON▼ 46,7 %
Angajați
50,0%
Capitaluri proprii
54,6 K RON▼ 17 %

Cifra de afaceri și profitul — GOSPOCERNA LUNCA CERNII SRL

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 334.185 lei, pierdere netă de 11.156 lei și 5 angajați. A depus bilanțuri pentru 15 ani (2011–2025). Cifra de afaceri a crescut de la 20.319 lei în 2011 la 334.185 lei în 2025.

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre GOSPOCERNA LUNCA CERNII SRL

GOSPOCERNA LUNCA CERNII SRL are CUI 28133465 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J20/242/2011. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 4 martie 2011, cu o vechime de 15 ani. Starea actuală: „funcțiune”. Sediul social este în Sat Lunca Cernii de Jos, Comuna Lunca Cernii de Jos, Hunedoara. Activitatea principală este CAEN 4939 – Alte transporturi terestre de călători n.c.a.

Firme cu cifră de afaceri apropiată

CAEN 4939 – Alte transporturi terestre de călători n.c.a · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre GOSPOCERNA LUNCA CERNII SRL

Care este CUI-ul firmei GOSPOCERNA LUNCA CERNII SRL?

CUI-ul firmei GOSPOCERNA LUNCA CERNII SRL este 28133465. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J20/242/2011.

Unde are sediul GOSPOCERNA LUNCA CERNII SRL?

GOSPOCERNA LUNCA CERNII SRL are sediul social în Sat Lunca Cernii de Jos, Comuna Lunca Cernii de Jos, Hunedoara.

Ce activitate are GOSPOCERNA LUNCA CERNII SRL?

Activitatea principală declarată de GOSPOCERNA LUNCA CERNII SRL este CAEN 4939 – Alte transporturi terestre de călători n.c.a.

Ce cifră de afaceri are GOSPOCERNA LUNCA CERNII SRL?

În 2025, GOSPOCERNA LUNCA CERNII SRL a raportat o cifră de afaceri de 334.185 lei. A încheiat anul cu o pierdere netă de 11.156 lei.

Câți angajați are GOSPOCERNA LUNCA CERNII SRL?

În 2025, GOSPOCERNA LUNCA CERNII SRL a avut în medie 5 angajați.

Pe ce loc se află GOSPOCERNA LUNCA CERNII SRL în domeniul său?

După cifra de afaceri din 2025, GOSPOCERNA LUNCA CERNII SRL se află pe locul 1.550 din 7.248 de firme active cu CAEN 4939 care au depus bilanț, iar în județul Hunedoara pe locul 21 din 66. Cifra de afaceri mediană în domeniu este de 113.282 lei.

Cât de veche este GOSPOCERNA LUNCA CERNII SRL față de alte firme din domeniu?

GOSPOCERNA LUNCA CERNII SRL are o vechime de 15 ani și este mai veche decât 81,8% dintre cele 7.248 de firme active cu CAEN 4939 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 5 ani.

Câte firme cu CAEN 4939 înființate în 2011 mai sunt active?

Dintre cele 205 firme cu CAEN 4939 înființate în 2011 care au depus cel puțin un bilanț, 136 (66,3%) mai sunt active, iar GOSPOCERNA LUNCA CERNII SRL este una dintre ele.

În ce județe activează firmele cu CAEN 4939?

Cele mai multe firme active cu CAEN 4939 sunt în București: 1.828 din 7.248 (25,2%). În județul Hunedoara sunt 66.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci