COMERCIAL.ro

CBS EASTERN EUROPE SRL

Municipiul Sibiu, Sibiu
În funcțiunePlătitor TVAOperator vamal (EORI)

Activitate principală: 4322 — Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat

Înființată în 2004 · reînmatriculată la 2 iulie 2008 · 21 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2025)
51 mil. RON▲ 17,1 %
Profit net (2025)
2,2 mil. RON▲ 5,1 %
Angajați
146▲ 4,3 %
Capitaluri proprii
5 mil. RON▲ 2,2 %

Cifra de afaceri și profitul — CBS EASTERN EUROPE SRL

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 51,0 mil. lei, profit net de 2,2 mil. lei și 146 de angajați. A depus bilanțuri pentru 18 ani (2008–2025). Cifra de afaceri a crescut de la 3,2 mil. lei în 2008 la 51,0 mil. lei în 2025.

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre CBS EASTERN EUROPE SRL

CBS EASTERN EUROPE SRL are CUI 16962540, cod de TVA RO16962540 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J32/1103/2008. Este o societate cu răspundere limitată înființată în 2004 și reînmatriculată la 2 iulie 2008, cu o vechime de 21 de ani. Starea actuală: „funcțiune”. Sediul social este în Municipiul Sibiu, Sibiu. Activitatea principală este CAEN 4322 – Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat.

Firme cu cifră de afaceri apropiată

CAEN 4322 – Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre CBS EASTERN EUROPE SRL

Care este CUI-ul firmei CBS EASTERN EUROPE SRL?

CUI-ul firmei CBS EASTERN EUROPE SRL este 16962540. Este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul RO16962540. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J32/1103/2008.

Unde are sediul CBS EASTERN EUROPE SRL?

CBS EASTERN EUROPE SRL are sediul social în Municipiul Sibiu, Sibiu.

Ce activitate are CBS EASTERN EUROPE SRL?

Activitatea principală declarată de CBS EASTERN EUROPE SRL este CAEN 4322 – Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat.

Ce cifră de afaceri are CBS EASTERN EUROPE SRL?

În 2025, CBS EASTERN EUROPE SRL a raportat o cifră de afaceri de 51,0 mil. lei. Profitul net a fost de 2,2 mil. lei.

Câți angajați are CBS EASTERN EUROPE SRL?

În 2025, CBS EASTERN EUROPE SRL a avut în medie 146 de angajați.

Pe ce loc se află CBS EASTERN EUROPE SRL în domeniul său?

După cifra de afaceri din 2025, CBS EASTERN EUROPE SRL se află pe locul 48 din 9.910 firme active cu CAEN 4322 care au depus bilanț, iar în județul Sibiu pe locul 4 din 224. Cifra de afaceri mediană în domeniu este de 196.231 lei.

Cât de veche este CBS EASTERN EUROPE SRL față de alte firme din domeniu?

CBS EASTERN EUROPE SRL are o vechime de 21 de ani și este mai veche decât 85,3% dintre cele 9.910 firme active cu CAEN 4322 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 8 ani.

Câte firme cu CAEN 4322 înființate în 2004 mai sunt active?

Dintre cele 811 firme cu CAEN 4322 înființate în 2004 care au depus cel puțin un bilanț, 374 (46,1%) mai sunt active, iar CBS EASTERN EUROPE SRL este una dintre ele.

În ce județe activează firmele cu CAEN 4322?

Cele mai multe firme active cu CAEN 4322 sunt în București: 2.047 din 9.910 (20,7%). În județul Sibiu sunt 224.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci